Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Byk

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Byk
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Dla Was Drogie Byki może się teraz stać ważniejsza rodzina niż przelotne romanse. Ta chęć wejścia w stan małżeński będzie się potęgował. Nic dziwnego, może to właśnie czas na poukładanie spraw rodzinnych. Nie zawsze da się żyć z kwiatka na kwiatek, w końcu przychodzi moment, w którym uświadamiacie się nieuchronność upływającego czasu. Jeżeli już założyliście rodzinę i odczuwacie pewien niedosyt, to z pewnością ustąpią wszelkie nieporozumienia. Nie martwcie się też o innych członków rodziny. Otoczcie ich nawet w myślach jasnym światłem i w ten sposób będziecie mogli wesprzeć ich w trudnych sytuacjach.

Wiadomość dla Niej: zadbaj o siebie, pamiętaj, że Twoje zdrowie i kondycja, to także radość dla twojej drugiej połówki. Może kuracje oczyszczające lub zmiana trybu życia i diety będą dobrym rozwiązaniem. Skup się bardziej na sobie, ale też postaraj się wkręcić swojego partnera w dobrą i zdrową kuchnię.

Wiadomość dla Niego: dziwisz się czasem, że Ona nie zauważa Twoich potrzeb? A jak często słuchasz co do Ciebie mówi? Czy zawsze stawiasz na swoim albo mówisz, że wiesz lepiej czy starasz się zrozumieć co mówi do Ciebie druga połowa. Odpowiedz sobie na te pytania, a potem zacznij Jej słuchać. Może oboje chcecie tego samego, tylko kompletnie nie słuchacie co do siebie mówicie.

Wiadomość dla Nich: proście siebie nawzajem. Nie tkwijcie na stanowiskach, bo mnie się coś należy. Bo Ona czy On ma już, a ja wciąż czekam. NIE. Jak często jedno z Was mówi do drugiego proszę? Zacznijcie też praktykować proszenie, ale to nie może być proszenie o łaskę, ale takie z miłości np. Kochanie proszę zrobiłem Ci herbatę itp.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel