Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Bliźnięta

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Bliźnięta
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Otwórzcie się na miłość, jeśli doskwiera Wam już samotność. To jest dobry czas na wyznawanie miłości. Poczujcie jak przeszywa Was strzała amora. Aniołowie teraz właśnie chcą natchnąć Bliźnięta falą miłości, przyjemności i intymności. Skorzystajcie z tego daru kochania i bycia kochanym. Nie zamykajcie się i nie kroczcie jak ślepcy do przodu. Spontaniczna miłość też bywa przyjemna.

Wiadomość dla Niej: nie czas na spięcia wewnątrz siebie. To pora na to, żeby uwolnić swoje myślenie, popuścić wodze fantazji, uwolnić się od schematów i przyzwyczajeń. Poczuj teraz głęboką więź z partnerem, tak jak zresztą to lubisz. Przecież miłość jest dla Ciebie ważna. Prawda?

Wiadomość dla Niego: życie z drugą osobą to nie tylko przyjemności, ale także obowiązki czy zobowiązania. Skup się teraz na byciu tym ważnym elementem tej układanki. Na swojej odpowiedzialności za drugą osobę. Pomyśl, że to pewnego rodzaju służba. Ona Cię za to nagrodzi, zobaczysz. W dobrym związku potrzebna jest równowaga wielu rzeczy. To teraz poćwicz stosowanie tej równowagi.

Wiadomość dla Nich: może w końcu zaczniecie się traktować jak dwoje ludzi w związku. Nie trochę tak, a trochę tak. Nie lubicie samotności, ale też potrzebujecie skrystalizowania tej relacji. Aniołowie przekazują teraz: zacieśnijcie Wasz związek, a dzięki temu uzdrowicie wszelkie jego mankamenty.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel