Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop Walentynkowy 2020 13 - 14.02.2021 - Baran

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Baran
Wróżbita Gabriel Wróżbita Gabriel

Miłość spaja udane życie rodzinne. Nic nie ma piękniejszego niż mama i tata, a przy nich mały niewinny człowieczek. Aniołowie chcą zwrócić Waszą uwagę na aspekt rodziny i na to, że to właśnie rodzina jest budulcem Waszej miłości, zaufania i tego co łączy, a nie dzieli. Jeżeli w Waszej rodzinie nastąpiły trudne chwile, nie martwcie się. Aniołowie już do Was dotarli, są przy Was i pracują nad naprawieniem sytuacji. Zwróćcie uwagę ile ostatnio wydarzyło się spraw, które można uznać za dziwne lub niewytłumaczalne. To jest właśnie przejaw anielskiej interwencji.

Wiadomość dla Niej: Aniołowie mają Ci do przekazania ważną wiadomość. Ufaj, że wszystko dzieje się dla Twojego dobra. Nie zbudujesz tej miłości na braku zaufania do drugiej osoby i do siebie zarazem. Brakuje Ci wiary? Poproś anielskie energie o pomoc, o wsparcie, a później poczuj jak to działa.

Wiadomość dla Niego: spójrz wokół siebie, tyle dobra spada na Ciebie niemal za jednym razem. Wystarczy, że powiesz do siebie, w duszy: dziękuję. To wszystko dobre, co spada na Ciebie w ostatnim czasie, to jest właśnie działanie energii anielskich. Korzystaj z tego i dziękuj.

Wiadomość dla Nich: na wszystko jest czas i miejsce, gdy próbujecie na siłę coś przyspieszać, wtedy odczuwacie opór. Może pozwólcie biec sprawom zgodnie z ich tempem i rytmem życia, a zobaczycie jak łatwo jest wtedy wspólnie pokonywać trudności i trudy życia codziennego. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, czy chce razem spędzić resztę życia, bez obaw, wszystko idzie w dobrym kierunku tylko dajcie jeszcze czas czasowi.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel