Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Dar uwodzenia w zodiaku - Lew

Lew

Lew swoje zaloty traktuje jak grę aktorką, wtedy wciela się w rolę uwodziciela doskonałego. Zawsze otacza go tłum wielbicieli i wielbicielek. Zwraca na siebie uwagę i wzbudza ogólny podziw. Jednak prawdziwe uczucia ciężko mu przychodzą, nie potrafi się otworzyć i pokazać swojego prawdziwego oblicza.

 

Pan spod znaku Lwa – kobiety jego zaloty przyjmują za wyróżnienie i żadna pani ich nie odrzuci. Wybiera jednak kobiety piękne, zadbane, dobrze ubrane. Lubi spełniać zachcianki swojej wybranki i co chwila obdarza ją kosztownym prezentem. Brakuje mu jednak odwagi w okazywaniu uczuć, w swych działaniach bywa więc sztuczny i niedostępny. Pani która zachce zdobyć serce Lwa musi być otwarta, energiczna, pewna siebie i wzbudzać powszechne zainteresowanie. Jednak żeby rozkochać pana Lwa musi mu schlebiać, podziwiać, traktować jak gwiazdę. Być może przy odrobinie dobrej woli, Lew odważy się w końcu wpuścić ją do swojego życia.


Pani spod znaku Lwa – ma w sobie wrodzony urok i blask, którym poraża swojego wybranka. Zna swoją wartość, przecież wciąż pojawia się nowy adorator. Nawet największy twardziel ulega jej zalotom. Jest wymagająca ale nie lubi ceremonialnego okazywania uczuć. Pan który chce zdobyć serce Lwicy niech obdarzy ją naszyjnikiem z diamentami. Drogie prezenty są cenniejsze od deklaracji słownych. Kiedy zdobywa zamienia się w aktorkę więc lubi lśnić i czuć się wyjątkowa.
 

wp
wp