mobile
KATEGORIE

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Grudzień 2018

Miłość: Część z Was niestety będzie kończyć relacje, zaznaczaj się działanie Wasze. Działanie idące zakończeniu relacji i związków które Wam ciążyły, które Was ograniczały, które tylko wymagały od Was nie dając nic w zamian. Myślę, że część z Was już od dawna / od jakiegoś czasu miała takie myśli, czuła pod skórą że trzeba będzie te decyzje podjąć. I teraz jest ten czas. Nie namawiam do rozstań - nie, namawiam Was natomiast na przyjrzenie się Wam samym, rozmowę z samym sobą czego w związku chcecie, czego poszukujecie i jak chcecie żyć. Czy tak?

Część z Was przeprowadzi rozmowę z Partnerem, rozmowę oczyszczającą i wyjaśniającą - co mnie cieszy. Część z Was także przeprowadzi rozmowę, ale oczyszczającą i kończącą.

Osoby wolne raczej nie spotkają w tym miesiącu (a na pewni nie w pierwszych 2 tygodniach) osoby do pary. Będzie to czas rozliczania się z "byłymi" energiami, czas podsumowań i wniosków na przyszłość. I dobrze - bo ten czas jest Wam bardzo, bardzo potrzebny.

Praca: Zawieranie umów i kontraktów, dobry czas na dopinanie zaczętych rozmów z kontrahentami. Pokazuje się pokusa – i słusznie - bycia liderem w grudniu, przewodzenia innymi. Dla części z Was awans i zmiana stanowiska na przełomie roku. Generalnie bardzo dobry czas, dobre widoki na przyszłość i dużo owocnej współpracy.

Dla Koziorożców które poszukują pracy, karty radzą by pomyśleć o działalności gospodarczej bądź spółce z kimś kogo znacie. Karty chcą Wam przekazać, że jest możliwość prowadzenia własnego biznesu, że jest coś co potraficie robić bardzo dobre i znacie się na tym temacie. A jeśli brakuje Wam finansów na start to doradzają poszukanie właśnie osoby do spółki. Znacie tą osobę. Czy wiecie o kogo chodzi? Porozmawiajcie, opowiedzcie o swoich planach i nie wykluczone, że rozwiązanie jest na wyciągniecie ręki.

Finanse: Pokazują się w kartach spółki, zawieranie kontraktów, podpisywanie umów i współdziałanie dla korzyści i dla zysków. Karty wskazują, że dla Was właśnie w tym miesiącu są wszelkie sprawy dotyczące współdziałania dla zysków. Wszystko Wam się uda, możecie podpisać bardzo intratny kontrakt, założyć dochodową spółkę. Będzie to miesiąc zarabiania, ale przy udziale i pomocy innych.

Mam wydatki przy Was - część z Was będzie musiała zapłacić za coś co będzie miało dużo wspólnego z Waszymi dziećmi lub wnukami - pokazuje się młode pokolenie i konieczność zapłaty, kupna czegoś - raczej większa kwota się zaznacza.

Zdrowie: Dla kilku zapewne osób, nie wszystkich zaznacza się szpitali i operacja lub zabieg. Ale tak jakby to było już wcześniej planowane, tak jakby część z Was czekała na to móc cieszyć się zdrowiem. Jest to zabieg planowy zaznaczam. Nie mam wypadków - nie bójcie się.

Dla części z Was mam kłopoty z trawieniem, z jelitami i żołądkiem. Ogólnie mówić ból brzucha i trudności jelitowe. Musicie bardzo uważać na to co jecie, to jest ważne w grudniu.

Rada z Karty Tarota

Pieniądze, pieniądze i pieniądze. Pisane jest Wam w tym miesiącu zarabianie pieniędzy, ale i szczęśliwe wydawanie na bliskich i na dom. Nie zapominaj o tym, ze zawsze warto się bogactwem dzielić. To szalenie ważne w Święta. Nie zapomnij o nikim.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone