mobile
KATEGORIE

Eksperci Ezoteryczni

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Luty 2019

Miłość: Czy luty nie nazywa się miesiącem zakochanych? Dla Koziorożców na pewno, bo miłość wisi w powietrzu.

Wolne Koziorożce będą już od pierwszych dni szukać swojej Pary i ... mają na znalezienie spore, spore, spore szanse - będzie to super strzał, świetne polowanie. Osoba ta będzie podoba do Was, będzie lubiła spędzać czas tak jak Wy. Walentynki spędzicie razem - i nie wykluczam, że w sypialni...

Koziorożce w stałych związkach także przypływ uczuć, zechcą zabrać Partnera na romantyczny wypad niespodziankę, kolację, kino w walentynki. Tylko zaplanujcie wszystko wcześniej i kupcie bilety / zarezerwujcie miejsce, stolik z wyprzedzeniem. Bo niespodzianka może się nie udać z braku miejsc.

Finanse: Nie zabraknie Wam gotówki w tym miesiącu i uda się wszystko kupić i zaplanować, opłacić. Tylko planujcie budżet z głową, nie przesadzajcie z zakupami, nie dajcie się zwieść licznym promocjom. Czy naprawdę potrzebujecie tego wszystkiego?

Dla części z Was zaznaczają się konieczne zakupy duże do domu, coś się zepsuje - lodówka, pralka, telewizor - duży przedmiot.

Praca: Uwaga na zaległość, ale nie Waszą tylko tak jakby trzeba było gasić pożar po Kolegach. Możecie dostać dodatkowe obowiązki do wykonania, może to być praca "za kogoś". Nie otrzymacie za to wynagrodzenia dodatkowego, ale Szef zapamięta kto gasił pożar. Dlatego nie migajcie się i zróbcie to z uśmiecham na twarzy. Potem w domu możecie pomyśleć sobie to i owo – ale w domu!

Dla szukających pracy mam ofertę, tylko, że to nie jest ta oferta - karty mówią, że nie przyjmiecie tej oferty bo jest ona poniżej Waszych oczekiwań.

Zdrowie: Uwaga na przeziębiony pęcherz i nerki - obie płcie - Panie i Panowie. Może to być nagłe zdarzenie i bardzo nieprzyjemne i tak szybko nie uda się tego wyleczyć. Dlatego zalecam profilaktykę. Wiadomo ze w Walentynki "ciepłe majtasy" to nie ten rodzaj atrakcji, ale sok z malin, witamina C, sok z aronii i kocyk wpisuje się w Walentynkową noc.

Rada z Karty Tarota

Czeka Was problem natury finansowej, trzeba będzie podjąć decyzję, ale decyzja będzie bardzo dobra i wszystko się świetnie uda! Nie bój się - planuj zawczasu i wszystko się uda.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone