KATEGORIE

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 09.07.18 r.-15.07.18 r.

PARY: Koziorożce będą bardzo opiekuńcze i zaczną traktować Partnerów bardzo serdecznie. Dobrze to wpłynie na ich związek, bo Partnerzy nie pozostaną obojętni wobec ich starań. Dlatego zaczną planować, co mogą zrobić razem by miło spędzić czas. Samo już planowanie będzie dla nich bardzo ciekawe i ekscytujące a wieczory po planowaniu mogą się skończyć romantyczną kolacją. Dzięki temu jak tylko zacznie się weekend w ich związkach zaiskrzy i do poniedziałku Koziorożce będą żyły w zupełnie innym rytmie.

SINGLE: wyjazd na wakacyjny kurs językowy, zwiedzanie połączone z nauką, to nagle zacznie Cię interesować Koziorożcu. Uznasz, że najlepiej połączyć szukanie miłości z poszerzaniem swojej wiedzy i pasją. Dzięki temu zaangażujesz znajomych, by pomogli Ci znaleźć coś bardzo ciekawego i w trakcie tego szukania masz szansę Koziorożcu znaleźć kogoś bardzo intrygującego. I może okazać się, że zamiast jechać na kurs postanowisz zostać w domu i pogłębiać tą znajomość na miejscu.

SENIORZY: dość załatwiania spraw za innych. Przestań dawać się wykorzystywać. Jak zaczniesz wymagać większej samodzielności od rodziny to nie jest to nic złego. Dlatego rozdziel zadania a następnie zabierz swoją druga połówkę na romantyczną kolację w restauracji a potem na spacer. A może weekend w hotelu z dala od cywilizacji. Możliwości jest wiele, pomyśl o czym marzy twój Partner.

Wolne Koziorożce też ruszą na poszukiwania. Ale tak skoncentrują się na wykonywaniu zadań z ułożonej listy „jak poznać kogoś interesującego”, ze mogą przeoczyć taką właśnie osobę.

Horoskop został opracowany przez Margaret

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone