mobile
KATEGORIE

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24.09.18 r. -30.09.18 r.

PARY: Koziorożce zaczną metodycznie podchodzić do swoich związków. Zaplanują wszystko, ocenią, spiszą wszystkie plusy i minusy. Ich Partnerzy też zostaną poddani ocenie i to będzie dla nich bardzo ważny moment. Dlaczego? Bo Koziorożce zaczną zastanawiać się nad sensem swoich związków.

I mogą dojść do różnych wniosków. A co gorsze ponieważ uznają, że przemyślały wszystko bardzo dokładnie mogą zacząć działać. A co najważniejsze ich działania mogą być zbyt pochopne. Dlatego Koziorożcu zanim zaczniesz podejmować radykalne decyzje , poczekaj do piątku. Wtedy zaczniesz bardziej przychylnie patrzeć na świat i uznasz, że rozum w związku to nie wszystko ale też serce jest ważne.

SINGLE: wolne Koziorożce będą bardzo spokojne, wyważone i będą starały się wyglądać na osoby bardziej ceniące intelekt niż emocje. A ponieważ potrafią się tak zachowywać, to już w czwartek mogą poznać osobę, która tak jak one podchodzi do Świata przez rozum a nie serce. Tylko po początkowej fascynacji Koziorożce zauważą, że miło jest tak się pobawić i poudawać, ale tak naprawdę miłość jest dla nich ważna.

I już od niedzieli będą szukać bardziej kandydata sercem niż rozumem.

SENIORZY: więcej czasu poświęć na odpoczynek. Znajdź chwilę dla siebie i Partnera. Dodatkowo pomyśl co możecie robić razem w wolnych chwilach. Nie musisz wiecznie być perfekcyjna osobą, dobrą we wszystkim. Pozwól sobie na więcej spontaniczności i radości. A zauważysz, że Partner też zacznie na Ciebie inaczej patrzeć i podchodzić do Ciebie. Znowu poczujecie się jak dawniej, odkryjecie wspólne pasje i wspólne spędzenie czasu stanie się dla was czystą przyjemnością.

Horoskop został opracowany przez Margaret

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone