mobile
KATEGORIE

Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Koziorożec

Okaże się, że żyjesz w pewnej niewiedzy na temat swego związku i to spowoduje twoje gorsze samopoczucie. Będziesz zastanawiał się dlaczego się tak dzieje. Uważaj też na rady kogoś, kto wcale nie życzy Ci tak dobrze jak ci się wydawało dotychczas. Początek roku wniesie sporo wątpliwości w dalszy sens trwania tej relacji.

Niektórzy z was jednak odetchną z ulgą gdy okaże się, że pewne sprawy nie miały prawdziwego wyrazu a były po prostu nieprawdą.

Wiosna i lato przyniosą stabilizację a nawet poprawę i świeżość w uczuciach. Poczujesz się od razu lepiej.

Samotni będą intensywnie poszukiwali kogoś do stałej relacji. I to ma szansę się urzeczywistnić. Bywaj między ludźmi ponieważ poznasz kogoś w niezwykłych okolicznościach.

Życie zawodowe będzie stabilne. Początek roku może zawiać nawet nudą.

Ci z was, którzy właśnie rozpoczynają nowa pracę będą mieli korzystny czas. Uwaga jednak na osoby, które będą chciały wam przedstawiać wszystko i wszystkich w negatywnym świetle.

Latem niektórzy z was mają szanse na ciekawe awanse, zmiany stanowisk pracy a także na wyjazdy zagraniczne. To czas, który przyniesie również poprawę w finansach.

Osoby szukające pracy niech się nie poddają zbyt szybko. Uda się zdobyć coś na początek, co w dalszej perspektywie może otworzyć nowe możliwości.

Temat pieniędzy będzie bardzo istotny, tym bardziej, że uda ci się spieniężyć coś co chciałeś już od jakiegoś czasu sprzedać. Pojawi się nowy pomyśl do zainwestowania czy zakupu.

Marzec – kwiecień to czas by uważać na pieniądze i kradzież.

Latem możliwości i przypływy.

Jesień stabilna. Uważaj jednak by nie wydawać lekką ręką zbyt pochopnie.

Układ krwionośny, ciśnienie to ważny temat dla ciebie. Trzustka i układ trawienny mogą być osłabione. Uważaj też na swoje emocje, tendencje do negatywnych myśli, które czasami mogą cię przytłoczyć w nadmiarze.

Horoskop został opracowany przez Margaret

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone