KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Raka 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: U Raków w związkach będzie dość nerwowo. I to za sprawą ich samych a dokładnie ich wspomnień. Nagle zaczniecie wspominać dawne sympatie i analizować jak wyglądałoby wasze życie z nimi.

Przez to będziecie niemiłe dla waszych partnerów a dodatkowo, gdy wasza wyobraźnia pokaże, że mogło być lepiej, to i wasz Partner na tym ucierpi. Zaczniecie robić mu wymówki i krytykować, na dodatek zaczniesz twierdzić, że razem się nudzicie i że potrzebujecie odmiany w życiu.

I tu lepiej uważajcie, bo wasz Partner może to wziąć dosłownie i zaczną się poważne problemy w związku.

Ale już od soboty zaczniecie mieć lepszy humor i zrobicie wszystko by wynagrodzić Partnerowi nerwy i przykrości.

Wolne Raki uznają, ze najwyższy czas by znaleźć partnera, z którym zamieszkacie. I pod tym kontem ruszycie na łowy. Zaczniecie szukać osoby na poważny i stabilny związek, która może być nawet sporo od was starsza, ale ważne by chciała się zaangażować.

Praca: W pracy postaw na systematyczność i stawianie swoich spraw na pierwszym miejscu. Zanim poważnie zaangażujesz się w pomoc innym współpracownikom, upewnij się, że u siebie masz już wszystko zrobione.

Inaczej może dojść do nieprzyjemnej rozmowy z szefem, że robicie wszystko tylko nie to, co trzeba.

Pod koniec tygodnia poczujesz, że atmosfera w pracy staje się lżejsza i dzięki temu poczujesz się spokojniej.

A w piątek może odezwać się osoba, z którą już dawno nie miałeś kontaktu Raku z ciekawą propozycją współpracy lub pracy.

Przemyśl tą ofertę, bo może być nie tylko opłacalna, ale dająca też perspektywy na przyszłość.

Finanse: Unikaj jak ognia osób, które chcą od Ciebie pożyczyć pieniądze. I to nie ważne czy jedną złotówkę czy kilka tysięcy.

Dodatkowo, jeżeli, pożyczysz pieniądze przyjacielowi to nagle okaże się jak bardzo się na Ciebie pogniewał albo nagle zerwał kontakt. Bądź ostrożny.

Za to będziesz miał nosa Raku do promocji, wyprzedaży i ciekawych okazji. Tu możesz znaleźć naprawdę ciekaw propozycję.

Na koncie będziesz mieć stabilną sytuację, choć pod koniec tygodnia zaczniesz się zastanawiać czy nie dorobić dodatkowo do pensji, by móc więcej wydać na wakacje lub coś ciekawego, co korciło Cię już jakiś czas by kupić.

Zdrowie: Dieta, nowalijki i ruch na świeżym powietrzu, będą miały zbawienny wpływ na twoje samopoczucie. Niestety będziesz też mieć chęć na słodycze i słodkie napoje, raczej ich unikaj, choć małe odstępstwo nie zaszkodzi.

Nie zaniedbuj w tym tygodniu żadnych przewlekłych dolegliwości. Lepiej zapobiegać niż potem leczyć przez dłuższy czas.

Pod koniec tygodnia twoje samopoczucie się poprawi i poczujesz przypływ energii.