KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Bliźnięta będą w doskonałym humorze. Będą tryskały energią i będą miały skłonność do żartowania. Wpłynie to doskonale na ich związek. Partner doceni fakt, że jest między wami dobrze a nawet świetnie i sam chętnie zacznie okazywać uczucia i emocje. A to już tylko krok do robienia sobie słodkich wyznań i upojnych wieczorów spędzanych razem.

Zaczniecie też snuć plany na przyszłość a być może zdecydujecie nawet o powiększeniu rodziny. Teraz wszystko wyda się wam możliwe, bo uznacie, że Świat stoi przed wami otworem i możecie osiągnąć wszystko, co sobie wspólnie zaplanujecie.

Wolne Bliźnięta będą uwodziły, flirtowały i chętnie spędzały czas na randkach. Uważajcie tylko by ktoś z waszych znajomych, który ma już partnera nie poczuł się zagrożony, jak zauważy, że niewinnie flirtujesz z jego drugą połówką.

Dla Ciebie będzie to niewinna zabawa a dla niego może to być próba odbicia partnera.

Praca: W pracy czeka Cię miły i spokojny okres. Wszystko będzie układało się jak trzeba, szef będzie z Ciebie zadowolony, ze wszystkim wyrobisz się na czas a dodatkowo okaże się, że masz doskonałe pomysły na ulepszenie pracy swojej i innych.

Jednak zanim wdrożysz je w życie to wpierw porozmawiaj o tym z szefem.

Twoje starania i doskonała praca zostaną zauważone, a ty możesz wykorzystać ten dobry czas na rozmowę o podwyżce lub interesującym Cię szkoleniu.

Unikaj tylko teraz osób, które lubią powtarzać zasłyszane informacje. Ponieważ teraz jedno powiedziane nieopatrznie słowo może odbić się głośnym echem w pracy i narobić Ci szkód.

Finanse: Tu słuchaj innych zanim zaczniesz inwestycje swojego życia. Dobry humor może osłabić twoją czujność i możesz nie zauważyć jak ktoś namawia Cię do inwestycji bardzo wątpliwej lub do wzięcia kredytu na bardzo kiepskich warunkach.

Lepiej poszukaj kursu, który podniesie twoje kwalifikacje zawodowe a tak wydane pieniądze zwrócą się szybciej niż różne cudowne inwestycje.

Jeżeli jednak uznasz, że potrzebujesz dodatkowej gotówki to lepiej poszukaj dodatkowej pracy lub dodatkowego zlecenia. Teraz będziesz mieć ku temu dobry tydzień. A teraz znalezione zajęcie może okazać się dla Ciebie doskonałą pracą na przyszłość.

I być może nawet pomyślisz o zmianie pracodawcy.

Zdrowie: Masz teraz doskonały humor i czujesz, że możesz góry przenosić. Jednak pamiętaj, że nawet ty Bliźniaku potrzebujesz czasem wyciszenia i spokoju. A sen też jest Ci niezbędny do życia.

Dlatego zadbaj o wypoczynek a nadmiar energii możesz spokojnie zużyć podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Dodatkowo zadbaj i zdrową dietę i odpowiednie uzupełnianie wody w organizmie.

Nie każdy napój, który pijesz dobrze nawadnia twój organizm. A po nocy spędzonej z przyjaciółmi na imprezie i drinkach zrób lekki detoks na drugi dzień.