KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Byka 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Byki od poniedziałku będą w bojowym nastawieniu. I ich Bycza natura da znać o sobie. Przez to mogą powiedzieć do swoich Partnerów o parę słów za dużo. Na dodatek staną się radykalne i będą na etapie wszystko albo nic. Przez to ich Partnerzy więcej czasu niż z nimi będą woleli spędzać poza domem, dlatego będą brali nadgodziny lub nagle zaczną bardzo intensywnie uprawiać sport lub chodzić na spacery. Na szczęście już pod koniec tygodnia zaczniecie się uspokajać i atmosfera będzie poprawiać się. Jednak nie liczcie, że Partner tak łatwo zapomni o tym, co było. Będzie to wymagało od was wysiłku, aby wynagrodzić mu te humory.

Wolne Byki będą miały okazję do randek, jednak nie poczują się z tego tytułu lepiej. Uznają, że trafiają na osoby, które nie dają im tego, czego akurat potrzebują. Zrozumienia, ciepła i cierpliwości. Bo wolne Byki też będą miały bardziej radykalne nastawienie.

Mimo to nie zniechęcajcie się i szukajcie dalej wymarzonego partnera na życie.

Praca: To doskonały tydzień na porządki i to nie tylko na biurku. Poczujecie natchnienie by uporządkować dokumentację, projekty, rachunki i wszystko, co wiąże się z pracą. Warto to zrobić, bo dzięki temu już od połowy tygodnia zaczniecie pracować znacznie efektywniej. Szczególnie jak będzie ładna pogoda zastanowicie się czy nie poszukać pracy w cieplejszych krajach i czy w ogóle nie zmienić całego swojego zawodowego życia.

Jednak zanim zaczniecie wprowadzać zmiany porozmawiajcie wpierw z Partnerem i Rodziną, bo może się okazać, że oni nie podzielają waszego zdania.

Jeżeli te plany nie będą realne to i tak postanowicie pomyśleć o bardziej ambitnym i lepiej płatnym zajęciu.

No cóż jak nie cieplejsze kraje to, chociaż lepsza pensja, to również da wam motywację do działania i zmian.

Finanse: Tu czeka was huśtawka nastrojów. Raz będziecie mówić rodzinie, że trzeba zaciskać pasa i maksymalnie oszczędzać. A raz będziecie chcieli robić duże zmiany w wystroju mieszkania.

Jednak zanim zaczniecie wydawać pieniądze pod wpływem chwili zastanówcie się dobrze.

Ni przemyślany wydatek może zdenerwować Partnera a wam trudno będzie go np. zwrócić do sklepu.

Lepiej przeczekać ten tydzień, bo nie jest on dla was dobry do podejmowania decyzji w finansach.

Jak już koniecznie chcesz coś zmienić w finansach to albo poszukaj dodatkowego zlecenia lub tak zaplanuj wyjazd na wakacje by połączyć jego atrakcyjność z rozsądną ceną. Lepiej szukać promocji w Internecie niż biegać po sklepach.

Zdrowie: Byki będą energiczne, radosne i dobry humor nie będzie ich opuszczał. Jedynie te Byki, które cierpią na przewlekłe dolegliwości lub maja rehabilitację, będą miały gorszy czas. Wszystko będzie was z tego tytułu męczyć a nawet ćwiczenia okażą się cięższe niż normalnie.

Poza tym uważajcie z cukrem: lody, słodkie napoje, desery. To wszystko może spowodować, że może wam przybyć kilka kilogramów a sami nie zauważycie, kiedy.

Dbaj o równowagę w życiu praca-odpoczynek, dobra kuchnia-dieta i ruszaj się na świeżym powietrzu, a ten tydzień zaliczycie do wyjątkowo udanych.

Jedynie nie przesadzajcie z opalaniem i dbajcie o to by na Słońcu mieć na sobie krem z filtrem.