KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Ryb 21.05.18.-27.05.18 r.

Miłość: Ryby będą tajemnicze i zmienne. Ale w pozytywny sposób. Co prawda ich Partnerzy nie będą mieli łatwo, bo trudno będzie odgadnąć czego akurat Ryby potrzebują i o czym myślą.

Jednak poradzą sobie z tym i już w weekend czekają was romantyczne chwile.

Ryby chętnie zgodzą się na wyjście do dobrej restauracji, na ciekawe przedstawienie lub randkę niespodziankę.

Zadowoli ich wszystko, co jest niebanalne i dopracowane. Będzie się liczyło ile pracy i serca włoży ich Partner w te plany. Dzięki temu poczują się docenione i bardzo szczęśliwe. A co najważniejsze bardzo chętnie podzielą się swym szczęściem z Partnerem.

Wolne Ryby będą bardziej wybredne, jeśli idzie o dobór nowych znajomości.

Zresztą nowo poznana osoba będzie musiała naprawdę ich czymś zainteresować, aby zwrócić na siebie ich uwagę. Dzięki temu randka Ryb może, naprawdę być ciekawa a poznana osoba kimś interesującym i wyjątkowym

Praca: Tu będzie czas, kiedy większość spraw będziesz mogła załatwić dzięki wcześniejszym znajomością. To moment, kiedy twoje kontakty okażą się pomocne a nawet niezbędne.

Będziesz mieć szczęście do ludzi i klientów, ale pamiętaj też o współpracownikach. Nie chwal się za bardzo swoimi sukcesami, aby ktoś nie poczuł się zagrożony i nie zaczął działać na twoją niekorzyść.

Poza tym może się pojawić propozycja nowej pracy, którą warto będzie rozważyć.

Jednak zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje w tej kwestii to wpierw umów się na spotkanie, a intuicja pokaże Ci bezbłędnie czy warto rozpocząć współpracę.

Finanse: Będziesz mieć ochotę na zmiany w mieszkaniu, zmianę garderoby i ogólnie unowocześnienie swojego najbliższego otoczenia.

Ponieważ najbliżsi poprą twoje projekty tym bardziej uważaj by nie wydać za dużo pieniędzy w sklepie. A już na pewno unikaj debetu na karcie.

Lepiej poczekać z zakupem niż dołożyć nową dodatkową ratę kredytu. A będziesz mieć ciekawe propozycje kredytowania- a odroczone raty i zero procent będą działały na ciebie wręcz magicznie.

Zanim coś podpiszesz zastanów się dwa razy, bo teraz zaciągnięta dodatkowa rata może okazać się dla Ciebie ciężarem w przyszłości.

Zdrowie: Na kondycję nie będziesz mogła narzekać Rybo.

Jedynie z powodu nadmiaru energii możesz zapomnieć o racjonalnym i zdrowym jedzeniu, przez co możesz przytyć kilka kilogramów.

Szczególnie Rybo zwróć uwagę na to co pijesz. Unikaj produktów, które zatrzymują wodę w organizmie. Jak zobaczysz takie symptomy od razu reaguj. Ziołowe herbatki mogą Ci pomóc pozbyć się tego problemu.

Możesz też więcej czasu spędzić na pieszych wędrówkach, sprawią Ci one teraz przyjemność i pomogą naładować się dobrą energią na następny tydzień.