KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Wodniki będzie rozpierała energia, dlatego ich Partnerzy będą mieli problem z nadążaniem za nimi.

Przez to może dochodzić między wami do spięć, nie będą one zbyt mocne, ale za to częstotliwość ich występowania powinna Cię zaniepokoić. Zrozum, że twój Partner może nie mieć tyle sił, co Ty a wszystko dojdzie do równowagi.

W piątek nagle zaczniesz się robić zazdrosny i podejrzliwy odnośnie znajomych twojego Partnera. Ale to będą głownie strachy w twojej wyobraźni.

Dlatego zanim coś powiesz lub zaczniesz działać w tej kwestii to się wycisz i zastanów. Lepiej miło razem spędzić weekend niż wszędzie doszukiwać się zdrady.

Wolne Wodniki mają szansę spotkać osobę, która ich totalnie zauroczy. Poczujecie się tak jakbyście znaleźli tę jedna prawdziwą miłość na całe życie.

Ale zanim podejmiecie jakieś ważne kroki, mimo krótkiej znajomości to lepiej upewnijcie się czy to nie jest tylko zauroczenie.

Praca: Pieniądze, stanowisko, władza, nagle poczujesz, że jesteś do tego stworzony Wodniku. Zaczniesz analizować swoją karierę zawodową i szukać błędów, jakie w niej popełniłeś. Dzięki temu postanowisz unikać ich w przyszłości i dążyć do tego, do czego jesteś stworzony a przynajmniej tak Ci się wydaje. Jednak w tym tygodniu nie podejmuj żadnych radykalnych kroków pod wpływem chwili. Bo już po weekendzie okaże się, ze chyba jednak wolisz trochę spokojniejszy tryb życia. A praca nie jest dla Ciebie ważniejsza od rodziny.

Finanse: Pieniędzy nigdy za mało. Lepiej mieć ich więcej niż mniej. Jednak tu też nie rób żadnych pochopnych ruchów. A już na pewno nie zakładaj w tym tygodniu żadnej własnej działalności. Nie dlatego, że nie dasz rady jej prowadzić, ale dlatego że będzie wymagała od Ciebie czasu i dodatkowych środków. I o ile ze środkami nie będzie zbytnio problemu- nie daj się skusić na kredyt, to pamiętaj, że dla Ciebie rodzina będzie na pierwszym miejscu i zastanów się czy nie lepiej zostać na etacie by mieć dla nich więcej czasu.

Zdrowie: Tu zadbaj o odpowiedni relaks i sen.

Z powodu twojego pobudzenia i chęci zmian w życiu możesz poczuć się pod koniec tygodnia wyczerpany. Dlatego pomyśl o zdrowej diecie i regeneracji- także tej związanej z psychiką.

Wszelkie ambitne plany na razie lepiej zapisz a wrócisz do nich jak gonitwa twoich myśli troszkę się ustatkuje.

Więcej czasu spędź w parku lub lesie a poczujesz dobroczynny wpływ zieleni w koronach drzew na twoje nerwy.