KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 21.05.18.-27.05.18 r.

Miłość: Strzelce będą pełne uroku i roztoczą wokół siebie aurę seksownej tajemniczości. Ich Partnerzy nie pozostaną na to obojętni, dlatego ich związki będą kwitły. Czułości, czułe słówka, spojrzenia pełne namiętności zamienią codzienność w coś magicznego.

Niektóre pary być może postanowią nawet zorganizować sobie drugi miesiąc miodowy a nawet jeśli, nie mogą sobie na to pozwolić to chociaż romantyczny weekend, tylko we dwoje.

Dzięki temu ich związek wzmocni się i nabierze dużo dobrej nowej energii.

Samotne Strzelce postanowią więcej czasu poświęcić na poznanie nowych ciekawych osób.

Zaplanują wszystko dokładnie i ruszą do działania z gotowym planem.

Te Strzelce, które mają partnerów, ale nie są to związki zalegalizowane zaczną poważne rozmowy i plany w tym kierunku. Jeżeli ich partner nie zrozumie tego to taki związek może się zakończyć.

Praca: W pracy będzie spokojnie wręcz monotonie. Docenisz to i wykorzystasz ten czas na zrobienie wszystkich zaległości, jeżeli jakieś masz. A jak nie masz nic do zrobienia to zaczniesz wielkie porządki stanowiska albo jego reorganizacje.

Możesz też zostać poproszony o szkolenie nowego pracownika, wykorzystaj to, jako szansę. Stań się mentorem tej osoby, a w niedalekiej przyszłości może ona Ci pomóc i to dość w nieoczekiwanych okolicznościach.

Staraj się też unikać plotkarzy, przez to, że w pracy będzie swobodniej niektórzy mogą zacząć bardziej interesować się życiem i sprawami innych niż powinni, a z tego nie wyniknie nic dobrego.

Finanse: Strzelce czeka tydzień pełen wydatków, ale za to na same przyjemności.

A to spotkanie z przyjaciółmi, a to wyjście do restauracji z ukochanym, a to rezerwacje hotelu na romantyczny weekend we dwoje.

Mimo tego nie odczujesz za bardzo ubytku gotówki w portfelu ani na koncie. Sam fakt, że wydasz pieniądze sprawi Ci dużo przyjemności i potraktujesz to bardziej jak inwestycję w związek i relacje międzyludzkie niż konieczne wydatki.

Być może zainwestujesz też w kurs malarstwa lub rysunku, co prawda to będzie działanie pod wpływem chwili, jednak rozwijanie hobby będzie dla Ciebie teraz bardzo przyjemne.

Uważaj tylko na doradzanie innym w kwestiach finansowych. Ponieważ masz dobry humor możesz komuś coś poradzić nieopacznie a ta osoba, może potem mieć do Ciebie pretensje a nawet żądać zwrotu utraconej gotówki.

Zdrowie: To czas dbania o równowagę w życiu. Relaks, regularny sen i odpoczynek to nie lenistwo, ale konieczność dla organizmu.

Dzięki temu twoje nerwy będą w lepszym stanie.

Ruch na świeżym powietrzu też Ci pomoże tylko nie wyczynowy. W tym tygodniu postaw na spokój i umiar, a twój organizm, odwdzięczy Ci się w przyszłości.

Wprowadź też do diety więcej nowalijek i ekologicznych produktów. A twoja cera nabierze blasku.