KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Skorpiony w związkach będą z jednej strony potrzebowały dużo miłości i czułości a z drugiej strony będą bardzo mocno analizowały swoje związki. Przez to ich Partnerzy nie zawsze będą wiedzieli jak postępować i co mówić. Przez to będzie dochodzić do nieporozumień i lekkich spięć, jednak na szczęście nie potrwają one długo i nie będą zbyt gwałtowne. Już w połowie tygodnia wasze emocje zaczną się zmieniać i uznacie, że tak jak jest z waszymi Partnerami, tak jest dobrze. Dzięki temu w weekend spędzicie razem miło czas a nawet chętnie pójdziecie na spotkanie z przyjaciółmi.

Wolne Skorpiony nie będą za bardzo zainteresowane szukaniem, raczej postanowią poobserwować, kto jest nimi szczerze i uczciwie zainteresowany. Przez to dostrzegą kogoś, kogo do tej pory nie brały pod uwagę. A spotkanie z tą osobą może bardzo mile ich zaskoczyć, bo zobaczą, że to, co myśleli o tej osobie jest niezgodne z tym, jaka ona jest naprawdę.

Praca: Za mało ciekawych wyzwań, za mało możliwości rozwoju, za mało ambitnych zadań. Przez takie odczucia będziesz myśleć albo tylko o zmianie pracy na nową albo o odpoczynku w weekend na łonie natury.

Wasz szef zauważy zmianę waszego nastawienia i być może poprosi was na rozmowę.

Tu warto być szczerym i przygotowanym pod względem argumentów, a będzie możliwość wynegocjowania u szefa czegoś nowego dla was. Być może nawet rozważycie zmianę stanowiska.

Finanse: Lubisz mieć pieniądze i lubisz inwestować je w siebie i swoje hobby.

Dlatego uznasz, że należy Ci się odrobina wypoczynku i zabawy. Naruszysz finanse, ale w rozsądnych granicach. Dzięki temu wydane pieniądze nie zmartwią cię wcale a wręcz przeciwnie. Nie dość, że sprawią Ci przyjemność to i naładują Cię energią na resztę miesiąca.

Poza tym w tym tygodniu nie będziesz planować większych wydatków, a jak koniecznie musisz coś kupić szczególnie do domu, to postanowisz poczekać na ciekawe promocje w sklepach.

Zdrowie: Tu możesz mieć problem z przewlekłymi dolegliwościami ,jeżeli je posiadasz. Kontuzje, stare urazy i inne dolegliwości mogą się teraz odzywać ze zdwojoną mocą. Jak nic Ci nie dolega, to nie szalej w sportach a wszystko będzie dobrze.

Szczególnie uważaj jak postanowisz poprawić kondycję, pamiętaj, że nie wyrobisz jej w jeden dzień lub jeden tydzień. Tu liczy się systematyczność, dieta i regularność a na pewno pojawią się efekty i będziesz zadowolony.