KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21.05.18.-27.05.18 r.

Miłość: Wagi będą miały potrzebę spędzania czasu ze swoimi Partnerami. Dlatego zamiast wyjść na spotkania lub imprezy ze znajomymi, postanowią spędzać wieczory w ramionach ukochanych. Dobrze im to zrobi tym bardziej, że Partner nie pozostanie obojętny i czas spędzony we dwoje da wam wiele satysfakcji i przyjemności.

Szczególnie pod koniec tygodnia może być bardzo romantycznie. Partner może zrobić wam niespodziankę, dzięki której poczujecie się docenione i wyjątkowo szczęśliwe.

Wolne Wagi będą czuły, że prawdziwa miłość jest blisko. Dlatego zintensyfikują swoje działania i zaczną bardziej rozglądać się za tym jednym jedynym na całe życie. Może też im się przytrafić niespodzianka i nagle dostana wiadomość od dawnej sympatii, która zaproponuje spotkanie a być może odnowienie związku.

Jednak zanim odpowiecie tak na taką propozycję, lepiej dokładnie sprawdźcie dawnego partnera.

Praca: W sprawach zawodowych będziesz skupiona Wago głównie na swoich zadaniach. Nie dasz się nikomu rozproszyć i zanim udzielisz pomocy współpracownikom, to wpierw zrobisz to, co jest istotne w twoich zadaniach.

Poza tym będziesz mieć doskonale pomysły na dalszy rozwój swojej kariery. A co istotne jak dobrze je przedstawisz szefowi, to on również spojrzy na nie przychylnym okiem. I może powierzy Ci zadanie, po którym masz szansę na rozwój i awans.

Istotna sprawą w tym tygodniu będą dokumenty, ty wyjątkowo dokładnie je czytaj a unikniesz jakiegoś błędu, który sporo może Cię kosztować w pracy.

Finanse: Ten tydzień nie sprzyja zajmowaniu się biznesem. Wręcz przeciwnie. Nie podpisuj ważnych umów, szczególnie kredytowych. Jeżeli nie masz wyboru to niech ktoś sprawdzi taką umowę oprócz Ciebie.

Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów w przyszłości. Nie będziesz myśleć o dodatkowym zajęciu ani o tym czy musisz oszczędzać. Sprawdzając stan swojego konta poczujesz zadowolenie i pewność, że jest dobrze. A ponieważ jest dobrze to możesz pozwolić sobie na drobną przyjemność i chętnie poświęcisz na to parę złotych.

Zdrowie: Unikaj przeziębień, szczególnie siedzenia w miejscach gdzie możesz nabawić się problemów z pęcherzem moczowym. Zawsze miej ubranie dostosowane do pogody. W tej chwili ani przegrzanie się ani zbytnie wychłodzenie nie jest dla Ciebie odpowiednie.

Poza tym zwróć uwagę na alergie i jak tylko zobaczysz jej pierwsze objawy przeciwdziałaj.

Dobry humor będzie ci towarzyszyć, dzięki czemu, będziesz zrelaksowany i zadowolony.