KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Koziorożce będą miały dość mocno zapracowany tydzień. Praca, obowiązki domowe i wiele innych spraw sprawi, że dopiero w weekend będziecie mieli czas dla waszych Partnerów.

Jednak to wystarczy wam byście poczuli, jaką przyjemność sprawia wam wspólna bliskość i ile dla siebie znaczycie.

Maksymalnie wykorzystacie ten czas i poczujecie jak wiele was łączy.

Wolne Koziorożce będą miały sto pomysłów na minutę. A to może randka w ciemno, a może spotkanie ze znajomymi, a może telefon do dawnej sympatii. Na szczęście większość ich pomysłów pozostanie tylko w sferze idei. Dzięki temu unikną nieprzyjemnych sytuacji, szczególnie z byłymi sympatiami.

Bo takie odnowienie znajomości może się dla nich przykro skończyć.

Praca: Tu wykażecie się idealnym wyczuciem chwili i podsuniecie szefowi idealne rozwiązanie problemu. Doceni to i może nawet powierzy realizację tego zadania.

Z kolegami będziesz się doskonale dogadywać. Dzięki temu usłyszysz informację, jakie mogą Ci się przydać w przyszłości. W piątek będziesz myślami już na weekendzie, dlatego lepiej wszystko co ważne zakończ do czwartku. Bo w piątek raczej nie będziesz mieć ochoty na nadganianie pracy.

Pomyśl o dodatkowym szkoleniu zawodowym lub podniesieniu swoich kwalifikacji, przyda Ci się to a to dobry moment na znalezienie takich ofert za rozsądna cenę.

Finanse: Tu będziesz łowcą okazji, mistrzem niskiego oprocentowania kredytów i wysokiego oprocentowania lokat, będziesz wyczuwać dobry interes od razu a ten zły odrzucisz bez zastanowienia.

To tydzień, w którym postanowisz pomnożyć to, co już masz i zainwestować.

Pamiętaj tylko by nie inwestować wszystkiego w jeden interes, dywersyfikacja portfela będzie dla Ciebie bardzo istotna.

Jak nie jesteś pewny Koziorożcu, w co zainwestować to porozmawiaj z doradcą finansowym, ale wybieraj produkty, które znasz lub dobrze rozumiesz ich działanie.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć skłonność do przejmowania wszystkich infekcji od innych. Katar, przeziębienie a nawet angina mogą cie nie ominąć, jak nie zadbasz o swój organizm.

Dlatego nie przemęczaj się, nie stosuj radykalnych diet, nie rób wyczerpujących treningów i unikaj miejsc gdzie możesz złapać najwięcej infekcji np. basenu.

To również dobry czas na wszelkie badania kontrolne i wsparcie organizmu witaminami.

Ogólnie zadbaj o siebie a organizm zadba o twoje dobre samopoczucie.