mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Nadija

Średnia ocena: 4.7
Nadija
Tarot Biała Magia Miłosne talizma...
Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Rozwój duchowy Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.789 pytanie do eksperta
na numer 7355

koszt SMS 3 zł netto (3.69 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.789). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

UWAGA! Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego.
Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CHAT, E-MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.
Dowiedz się więcej...

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Witaj na moim profilu, nazywam się Nadija.

         Moim powołaniem jest niesienie ludziom pomocy. Swoim doświadczeniem i mocą wspieram, pomagam oraz wskazuję odpowiednią drogę. Korzystam przede wszystkim ze swojej intuicji. Moimi głównymi pomocnikami są karty Boskiego Tarota, Karty Klasyczne, Karty Elfickie, Wahadełko i Magia Świec. 

         Moja wiedza o rytuałach, jak przystało na prawdziwą czarownicę, sięga na kilka pokoleń wstecz w linii żeńskiej. Wykonuję rytuały wzmacniające, odcinające i przywołujące, na miłość, pecha, złożeczenia. Ściągam z ludzi, to co sami sobie wychodowali w swojej aurze. Oczyszczam domy i ludzi. Potrafię swoją energią pomagać uśmierzać ból. Zajmuję się numerologią, głównie kodem karmicznym. Oczywiście jak każde pokolenie, mam swoje unikalne dodatki mistyczne, adekwatne do czasów, w których żyję.

         Możesz do mnie przyjść z każdym męczącym Cię problemem. Każdego klienta i jego problemy traktuję indywidualnie, z należytym szacunkiem i uwagą. Pamiętaj, nie ma złych, czy głupich pytań. Jednak zawsze się zastanów nad tym, o co tak naprawdę chcesz zapytać karty, ponieważ one nie służą do zabawy. 

         Mam kilka zasad, którym w żadnym przypadku nie łamie. Nie wróżę kobietom w ciąży i na dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Tak samo żadna osoba zajmująca się stawianiem kart nie powie o tym kiedy się umrze. Także proszę nie zadawać tego typu pytań.

         Nie krępuj się, nie wstydź, pomogę Ci rozwiązać każdy problem, czasem do rozwiązania potrzeba tylko drobnej iskry drugiego człowieka a sprawy same znajdą swój bieg. 

" Krocz spokojnie wśród zgiełku i ludzi..." Desiderata

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Nadija

2019-05-29 11:33:27 Ocena: 4 Gorąco polecam !!
2019-03-30 15:35:29 Ocena: 5 Gorąco polecam!
2018-07-30 19:10:22 Ocena: 5
2018-07-25 20:10:51 Ocena: 5 bardzo pomocna zeczowo opowiada na pytania bardzo pozytywna energia polecam.
odpowiedzOdpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za miłe słowa, właśnie po to tutaj jestem, aby służyć pomocą i dzielić się swoją pozytywną energię. Pozdrawiam cieplutko.
Rozwiń komentarze (25)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: Staram się
Wtorek: być dla państwa
Środa: dostępna
Czwartek: kiedy tylko
Piątek: mogę
Sobota: Zapraszam do kontaktu
Niedziela:

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone