mobile
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Jasnowidz Maja Pracoń

Średnia ocena: 4.8
Jasnowidz Maja Pracoń
Tarot Jasnowidzenie i... Numerologia
Dziedziny: Uczucia, Praca, Finanse Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 037

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.614 pytanie do eksperta
na numer 7555

koszt SMS 5 zł netto (6.15 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.614). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

dostępny

Informacje o Ekspercie

Jasnowidzenie, tarot, numerologia to metody ,którymi posługuję się.Empatia i zrozumienie drugiego człowieka, ale też obiektywizm i rzetelne przekazywanie odczuć w połączeniu z doświadczeniem życiowym i zawodowym - tego możecie  spodziewać w czasie kontaktu ze mną .

Sprawdzam poprzednie wcielenia danej osoby,co ma do przepracowania w obecnej inkarnacji,czy dana relacja jest karmiczną itp.   

WAŻNE! W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie KAŻDORAZOWO imion i dat urodzenia osób, których pytanie dotyczy.

Na tym portalu osobiście odbieram połączenia telefoniczne -rozmawiacie wyłącznie ze mną.Nikt w moim imieniu tego nie czyni.Tak samo sytuacja wygląda z sms-ami .Osobiście odpowiadam na nie.

W razie potrzeby zapraszam :)

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Jasnowidz Maja Pracoń

2018-12-10 18:13:30 Ocena: 5 Najcelniejsza
2018-12-03 12:04:01 Ocena: 5 Bardzo dziękuję Pani za szczegółowe informacje, teraz tylko potrzeba czasu...pozdrawiam
2018-11-15 09:17:45 Ocena: 5 Witam Znalazła się na tej stronie przypadkiem i Panią Maję wybrałam też przypadkiem i już wiem że przypadek nie istnieje. Polecam w 100 % Na pewno Pani Maja posiada ogromny dar którym potrafi i chce się dzielić. Warto spróbować aby to co straszne i mroczne już takie się nie wydawało. Pani Maja pokaże wam światełko w tunelu SUPER !!!!
2018-09-28 14:53:37 Ocena: 5 Bardzo dziękuję za wsparcie i wyjaśnienie sytuacji. Bardzo mi Pani pomogła.
Rozwiń komentarze (98)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: 8:00-20:00 z przerwami
Wtorek: 8:00-20:00 z przerwami
Środa: 8:00-20:00 z przerwami
Czwartek: 8:00-20:00 z przerwami
Piątek: 8:00-20:00 z przerwami
Sobota: Różnie
Niedziela: Różnie

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone