mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Jasnowidz Maja Pracoń

Średnia ocena: 4.8
Jasnowidz Maja Pracoń
Tarot Jasnowidzenie i... Numerologia
Dziedziny: Uczucia, Praca, Finanse Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 811

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

UWAGA! Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego.
Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CHAT, E-MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.
Dowiedz się więcej...

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Jasnowidzenie, tarot, numerologia to metody ,którymi posługuję się.Empatia i zrozumienie drugiego człowieka, ale też obiektywizm i rzetelne przekazywanie odczuć w połączeniu z doświadczeniem życiowym i zawodowym - tego możecie  spodziewać w czasie kontaktu ze mną .

Sprawdzam poprzednie wcielenia danej osoby,co ma do przepracowania w obecnej inkarnacji,czy dana relacja jest karmiczną itp.   

WAŻNE! W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie KAŻDORAZOWO imion i dat urodzenia osób, których pytanie dotyczy.

Na tym portalu osobiście odbieram połączenia telefoniczne -rozmawiacie wyłącznie ze mną.Nikt w moim imieniu tego nie czyni.Tak samo sytuacja wygląda z sms-ami .Osobiście odpowiadam na nie.

W razie potrzeby zapraszam :)

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Jasnowidz Maja Pracoń

2019-09-02 12:24:28 Ocena: 5
2019-07-05 13:18:29 Ocena: 5
2019-07-05 13:06:40 Ocena: 5
2019-02-07 14:00:01 Ocena: 5 Bardzo konkretne odpowiedzi , zazwyczaj wszystkie odpowiedzi na smsy są zgodne z sytuacją. Pozdrawiam
Rozwiń komentarze (108)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: 8:00-20:00 z przerwami
Wtorek: 8:00-20:00 z przerwami
Środa: 8:00-20:00 z przerwami
Czwartek: 8:00-20:00 z przerwami
Piątek: 8:00-20:00 z przerwami
Sobota: Różnie
Niedziela: Różnie

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone