Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Wybór Doradcy

Wybór Doradcy
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-01-21 15:18

Jak wybrać dla siebie odpowiedniego doradcę?

Dzisiaj poruszę dość trudny, ale moim zdaniem niezwykle istotny temat - wybór odpowiedniego eksperta. Do napisania tego artykułu zainspirowały mnie konwersacje z Wami. W rozmowie ze mną często przekazujecie mi swoje rozmaite uwagi na temat wróżb lub odczucia – to jak odbieracie obraz z kart, który Wam przedstawiam. Wasze opinie i spostrzeżenia, które czytam bądź których słucham, skłaniają mnie do wielu przemyśleń. Ich owocem będzie ten felieton, czyli trochę moich rozważań i kilka porad, na temat wyboru doradcy duchowego.

Kobieta czy mężczyzna – kto lepiej przepowiada przyszłość?
No właśnie... Od tego chciałbym zacząć, bo i od tego punktu zaczęły się moje rozmyślenia. W zasadzie już parokrotnie spotkałem się z uwagą, że kierujecie się właśnie do mnie, aby poznać tak zwany „męski odczyt kart”, który jest podobno bardziej „chłodny”, a przez to też bardziej obiektywny niż ten, który możecie uzyskać u kobiety. Z drugiej strony uważacie, że to właśnie kobiety mają większą zdolność odczuwania, dlatego potrafią wniknąć w daną sprawę głębiej i przewidzieć to, co wydarzy się w przyszłości. Posiadają tak zwaną intuicję, której podobno brakuje mężczyznom. Takie postrzeganie może rodzić spory dylemat.

Ale jak jest naprawdę? W moim odczuciu przede wszystkim powinniśmy odejść od wszelkich schematów, stereotypów i statystyk. To tylko ogólnie przyjęte normy, które jak wiemy, bardzo często nie przekładają się na to, jak wygląda rzeczywistość. Poza tym, dotykamy tu spraw duchowych – szukamy czegoś głębiej, czegoś więcej, wychodzimy poza materię. Tutaj nie ma miejsca na statystyki.

Z tego właśnie powodu nie dzieliłbym doradców poprzez pryzmat stereotypowych predyspozycji na kobiety i mężczyzn. Każdy ekspert jest przede wszystkim człowiekiem. Gwarantuję Wam, że wróżka potrafi ocenić sytuację w pełni obiektywnie, a wróżbita ma intuicję, która pozwala przeczuwać i wnikać głębiej w dany problem. Nie istnieją w tym przypadku żadne różnice wynikające z płci osoby wróżącej.

Tarot, Jasnowidzenie, Astrologia – która metoda jest najbardziej trafna?
To kolejne pytanie, na które odpowiedź wcale nie jest oczywista. Co prawda, każda z metod dywinacji jest inna – ale też każda z nich w odpowiednich rękach, pozwala trafnie prognozować to co jest obecnie, bądź to, co wydarzy się w dalszej przyszłości. Tak naprawdę kluczem w tym przypadku jest sprawa lub problem, z którym zwracamy się do danego doradcy.

Warto zwrócić też uwagę na fakt, że większość doradców ezoterycznych posługuje się przynajmniej kilkoma narzędziami do przewidywania przyszłości. Korzystanie z kart Tarota, wspierając się równocześnie Numerologią lub Astrologią, daje możliwość zdecydowanie pełniejszej i bardziej precyzyjnej interpretacji.

Klucz do wyboru odpowiedniego doradcy
Jak widzicie – płeć czy metody dywinacyjne, niekoniecznie sugerują odpowiedni wybór. Oczywiście te punkty również są z kilku względów istotne, ale tak naprawdę wszystko sprowadza się do jednego, najważniejszego klucza. Kluczem tym jest INTUICJA. Tak naprawdę posiada ją każdy z nas – rozwiniętą w mniejszym lub większym stopniu. Nie ma jednak osoby, która podświadomie nie odczuwa pewnego przyciągania, lub odwrotnie – odpychania. W momencie, w którym przeglądacie profile doradców – oglądacie zdjęcia czy czytacie opisy, skupcie się na tym, jakie są Wasze odczucia. Jeśli czujecie, że dany ekspert zwraca Waszą szczególną uwagę – skorzystajcie właśnie z jego pomocy.

Gdy stoicie przed wyborem odpowiedniego doradcy powinniście kierować się właśnie tym przeczuciem. Pamiętajcie, że każdy ekspert na tym portalu, posiada szeroką wiedzę ezoteryczną i to, co najczęściej nazywamy „darem”. Możecie więc być spokojni, że podejmując świadomy wybór w oparciu o swoją intuicję, zawsze traficie „w ręce” specjalisty w danej dziedzinie.