Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Wróżba z kart Kippera na grudzień 2020

Wróżba z kart Kippera na grudzień 2020
Agra Agra 2020-12-04 11:03

Karty Kippera z wróżbą na grudzień dla Twojego znaku zodiaku...

Baran

Karty przewidują spotkanie z osobą noszącą uniform. To może być lekarz, kurier, sędzia czy policjant. Warto uważać na drodze i przestrzegać przepisów. Trzeba zadbać o zdrowie. Uwaga na stresy i nerwy.

Byk

Byki nie unikną powzięcia decyzji. Jeśli będą zwlekać, sprawy wymkną się spod kontroli. Uwaga na sprawy sądowe. Nie wszystkie przebiegną tak jakby byki chciały.

Bliźnięta

Bliźnięta powinny uważać na oszustów i pilnować swojej własności. Może też być tak, że ktoś lub coś zabierze im energię. Uwaga na nałogi i złe nawyki.

Rak

Niektóre raki właśnie teraz zbiorą owoce swojej pracy. Te czeka sukces. To czas gdy plany i zamierzenia mają szansę się zrealizować, tak jak raki chcą. Inne mogą marzyć i snuć plany.

Lew

Lwy zostaną skonfrontowane z tęsknotami i pragnieniami. Niestety na dobry wynik trzeba będzie poczekać. Wymagane zaufanie i cierpliwość.

Panna

Panny powinny uważać na brak energii, bo zagrożone jest zdrowie. Dusza żyć będzie w niepokoju i to może udzielić się ciału. Warto zapewnić sobie spokój, bo wtedy zapanuje on wokół panien.

Waga

W tym miesiącu ważna może być miłość, przyjaźń, kontakty z innymi. Dzięki uprzejmości, wagi będą błyszczeć i znajda się w centrum zainteresowania. Warto ten czas wykorzystać.

Skorpion

Skorpiony powinny w tym miesiącu to i owo przemyśleć. Warto przemyśleć zwłaszcza to co spędza sen z powiek. Można tez snuć plany, a także pomyśleć o nauce.

Strzelec

W tym miesiącu ważne będą dzieci. Strzelce mające z nimi kontakt, uznają, że trzeba ten temat przemyśleć. To też czas na przemyślenia dotyczące zwierząt domowych.

Koziorożec

Czas na zajęcie się sprawami domu swojego lub rodzinnego. To może być jakiś remont lub panowanie go. Może być zakup domu lub czegoś do domu. To mogą być odwiedziny w domu rodzinnym.

Wodnik

Dobry czas na zajęcie się sprawami duszy. Wodniki powinny rozważyć czy czują się dobrze, sam na sam z sobą. To też czas na zakupy towarów luksusowych dla domu i na wizytę u psychologa.

Ryby

Coś się skończy, a ryby zostaną skonfrontowane z tematem pożegnania. Może będą nawet myśleć o śmierci. Uwaga na energię. Może być jej zbyt mało.