Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wizja na kwiecień 2021

Wizja na kwiecień 2021
Wróżka Hanna Wróżka Hanna 2021-04-14 14:13

Czas jaki jest przed nami pokazał mi się w wizji jako całkiem dobry, pomimo tak wielu trwożących informacji "płynących" nie tylko z mediów.

Uważam, że kwiecień okaże się być czasem w którym trudno będzie o szczery uśmiech nie tylko dzięki warunkom zewnętrznym. To też: nastawienie innych osób, informacje, warunki nie tylko klimatyczne.

Nie stracimy jednak poczucia pewności, bezpieczeństwa, tego, że nie ma tak źle, ale trzeba się wykazać tym, żeby w kraju doszło do lepszego uświadomienia społeczeństwa w tym, co się dzieje. Tym, co na prawdę ma miejsce, jest "na rzeczy".

Jakie podejście spotka nas ze strony władzy, mediów. Te, o dziwo, okażą się być na takim etapie, który okaże się być dla nich już etapem poniekąd finalnym. Nie zabraknie im poczucia, że tyle należało zrobić, upublicznić, "załatwić". Wizja nie pokazała po ich stronie braku uświadomienia - oczywiście mam na myśli głównie Coronawirus - pewności co do tego, że zrobiło się wszystko to, co najważniejsze.

Co mi się podoba w tym okresie czasu? Na pewno to, że nasz kraj, głównie władza, będzie miała za ścisłe towarzystwo osoby, doświadczy sytuacji, które nie powinny mieć miejsca.

Polska powinna interesować się głównie rodakami, a władza uważać na "towarzyszy", ale też sytuacje, które im towarzyszą, a znalazły się przy niej dzięki właśnie inny nacjom.

Dlaczego? Inne kraje, sytuacje, ludzie, okażą się być osłabiające nas w wielu kwestiach, na wielu poziomach. Nas - Polaków.

Pojawi się problem po stronie kobiet. Te spotkają się ogromnym dystansem, wręcz chłodem po stronie warunków, innych osób. Zatem mogę śmiało napisać, że wszelkie akcje ze strony Pań nie spotkają się z należytym zrozumieniem, przychylnością.

Co bardzo interesujące, nie powinniśmy się obawiać o finanse. Jestem przekonana, że kraj poradzi sobie z tym tematem w sposób bardzo dobry, tak więc większych obaw.

Nam, Polakom może być bardzo trudno o wiarę w to, że jest dobrze. Pojawi się duży problem z wiarą, nadzieją na tzw. lepsze jutro.

wp
wp