Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Wiosenne porządki

Wiosenne porządki
Noma Noma 2020-05-28 15:15

Zaczęła się wiosna. W tym roku jest ona trudna ponieważ panuje pandemia. Wykorzystaj ten czas i oczyść energię wokół siebie. Zrób porządki w szafie, posprzątaj dom. Po co? Wyrzuć ze swojej przestrzeni rzeczy, które są niepotrzebne i zrób miejsce nowemu. Z energią jest tak, że stare rzeczy blokują nowe wydarzenia. Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego życia nowe, zrób miejsce.

Pamiętaj o tym, że twój dom odzwierciedla twój obecny stan psychiczny. Kurz blokuje miłość. Jeśli oczyścisz swoją przestrzeń z niego pojawi się nowe miejsce na miłość. Pamiętaj, że woda symbolizuje emocje. Czysta przestrzeń je uleczy. Wietrzenie domu pozwoli wywiać wiatrowi złe emocje. Przestrzeń stanie się wolna od wszystkich niepowodzeń. Nasza garderoba jest jak kobieta. Każda jest pełna emocji. W momencie, kiedy będzie w niej panował porządek Twoje emocje w życiu będą w równowadze. Czysta podłoga przyciąga bogactwo.
Ważne, by poczuć się dobrze. Nie zatrzymywać niczego, co już umarło. Na wiosnę wszystko budzi się do życia. Ten czas warto wykorzystać dla siebie.