Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na wrzesień 2021

Wibracje numerologiczne na wrzesień 2021
Kumczo Kumczo 2021-09-01 11:51

Sprawdź swoje wibracje na wrzesień...

Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Energia będzie sprzyjała bogactwu, temu zewnętrznemu, jak i wewnętrznemu, więc cieszcie się jedynki z tego co osiągnęliście. To miesiąc dbania o dom, sprawy materialne i prace związane z ziemią, ogrodnictwem, przyrodą.

Praca/finanse: W pracy sporo informacji, wiadomości i nagłych niespodziewanych okazji do wykorzystania w celach zarobkowych. Uważajcie na nieuczciwych i konfliktowych ludzi, którzy mogą szukać zwady i zechcą Was upokorzyć.

Uczucia/związki: W związkach będziecie namiętni i żarliwi, obdarzeni uwodzicielską mocą. Potraficie oczarować partnera, pobudzić i uwodzić wybuchając jak płomień usuwający wszelkie przeszkody.

Dom/rodzina: Bezpieczeństwo materialne, dobrobyt. Zadbacie nie tylko o rodzinę, ale też możecie rozwinąć w sobie cechy opiekuńcze, których przejawem może być miłość do zwierząt.

Otoczenie: Rozmowy, informacje, wiadomości, propozycje wobec których nie pozostaniecie obojętni. To szanse na wykorzystanie nadarzających się okazji.

Samopoczucie/zdrowie: Zechcecie uporządkować swoje życie i pójdziecie za głosem powołania opierając się na zasadach, które sami ustalicie. Zdrowotnie uważać na nerwice, fobie, depresje, smutek, lęk. Zniechęcenie może być powodem zaburzenia życia uczuciowego.

Niespodzianki: Pojawią się nowe możliwości do rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia. Początek czegoś nowego co zaczniecie robić. Pokonanie niechęci i nabranie energii do działania.

Ostrzeżenia: Mogą pojawić się przeszkody, które pokrzyżują plany, np.: odwołane spotkanie, zaproszenie, niedotrzymane obietnice.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Energia tego miesiąca może przejawiać się jako energia walki, kłótni, różnego rodzaju konfliktów i sporów. Uważajcie na osoby, które są przebiegłe, podstępne i mogą Was upokorzyć.

Praca/finanse: W tych dziedzinach zapowiada się sukces i solidna podstawa do działań. Możliwa podróż służbowa lub wyjazd w celach zarobkowych.

Uczucia/związki: W związkach partner może zmuszać Was do podporządkowania się. Możecie także być zależni od partnera czy sytuacji w jakiej się znaleźliście. Jeżeli godzicie się na taki rodzaj związku, trzeba będzie akceptować reguły gry.

Dom/rodzina: W domu i rodzinie może być zmiennie, raz lepiej, raz gorzej, takie poddanie się losowi i czekanie na zmiany. Trzeba będzie dopasować się i przyjąć to co zsyła los.

Otoczenie: W otoczeniu spory, dyskusje, kłótnie. Walka w obronie swoich poglądów, stanowiska. Rywalizacja i konkurencja.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie może być nie najlepsze, a to z powodu dolegliwości zdrowotnych. Mogą wystąpić zaburzenia pracy jelit, jelito drażliwe, zapalenie otrzewnej, zaburzenia przemiany materii.

Niespodzianki: Niespodzianki od rodzinki w postaci zaproszeń na uroczystości, jak też mogą to być zaproszenia na wesela, przyjęcia będzie rodzinnie.

Ostrzeżenia: Rozpoznać i zrozumieć przyczynę stanu w jakim się znaleźliście. Co i kto wam zagraża? Przez co, lub przez kogo czujecie się zniewoleni?

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Trójki skupią się w tym miesiącu na swojej pracy, na jakimś celu. Dzięki sumienności, pilności i zręczności za dobrze wykonaną pracę czekają Was zyski finansowe i osiągnięcie celów, które sobie wyznaczyliście.

Praca/finanse: Pracy nie zabraknie, a niektóre trójeczki skupią się na czymś co lubicie robić, może to być monotonne i wymagające cierpliwości, ale daje Wam satysfakcję. Finansowo mogą być awanse, nagrody, uznanie za dobrze wykonaną pracę.

Uczucia/związki: W związkach możecie dominować, być zbyt wymagającymi partnerami. Więcej może być wyrachowania, chłodu niż uczuć. Wasz chłód i pragmatyzm może być uciążliwy dla partnera.

Dom/rodzina: W rodzinie sielsko i anielsko, miła atmosfera, zgoda, harmonia. Możecie otrzymać zaproszenie na ślub, wesele, przyjęcie rodzinne.

Otoczenie: Z otoczeniem ciepła atmosfera, spotkania, zaproszenia sprawiające wam radość.

Samopoczucie /zdrowie: Będziecie sprawiali wrażenie nieufnych i ostrożnych, a to wynika z przeszłości. Zdrowotnie może dać znać kręgosłup, układ kostny, stany zapalne.

Niespodzianki: Dla niektórych trójek największą radość sprawią dzieci. Dla innych może być wyjazd, początek nowego etapu życia, zaczniecie realizować swoje marzenia i plany.

Ostrzeżenia: Nie izolujcie się od otoczenia i nie pozostawajcie bezczynni, gdyż może Wam grozić załamanie nerwowe.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Będzie stabilnie, ale czwórki mogą izolować się od otoczenia i niechętnie kontaktować się z innymi. Możecie szukać odprężenia psychicznego w samotności. Energia będzie też sprzyjała wypoczynkowi w celu poprawy zdrowia i zregenerowania sił. Dlatego czwórki zechcą skorzystać i zadbać o swoje zdrowie.

Praca/finanse: Praca w dużych firmach, korporacjach. Możecie odczuwać też nadmiar obowiązków, co może spowodować problemy ze zdrowiem, szczególnie z kręgosłupem i tu pojawią się wydatki z tym związane.

Uczucia/związki: Czwóreczki w tym miesiącu pozostaną w fazie marzeń i fantazjowania o wielkiej miłości. W związkach uważać na topienie smutku w używkach, co nie pomoże rozwiązać problemów, a bardziej ich pogłębi.

Dom/rodzina: W domu jakiś konflikt, który sprawi Wam cierpienie i ból w sercu. Być może to zadawnione rany, które jeszcze się nie zabliźniły i ciągle dają znać o sobie.

Otoczenie: Zapowiada się realizacja czegoś co dla Was jest najważniejsze w danej chwili. Taki dar od losu dostaniecie na spełnienie swoich marzeń. Może to być spotkanie z miłością lub coś co kochacie robić nareszcie zacznie się realizować.

Samopoczucie/zdrowie: Możliwa podróż, ale też taki czas transformacji, gdzie poczujecie, że czas pożegnać przeszłość i zacząć żyć tu i teraz z ukierunkowaniem na przyszłość. Zdrowotnie problemy z kręgosłupem, kostne, wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, układ rozrodczy.

Niespodzianki: To miesiąc zadowolenia, satysfakcji i bezpieczeństwa materialnego. Korzystanie z życia, gościnność, pogoń za erotyczną przygodą.

Ostrzeżenia: Będzie Wam towarzyszył wewnętrzny lęk, niepewność, którego źródło jest niejasne i nie wiadomo dlaczego Was dręczy. Pesymistyczne myśli, które nie wiadomo skąd się biorą i potęgują depresję, strach i rezygnację.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątkom będzie towarzyszyła energia tęsknoty za miłością, za uczuciem, które dopiero musi zostać odkryte. Coś widocznie wyszło nie po Waszej myśli skoro teraz nosicie w sobie ból i cierpienie. Nie traćcie nadziei, to co umarło może odrodzić się w nowej treści, która poruszy Wasze serce.

Praca/finanse: W pracy stabilnie, ale wewnętrzne niezadowolenie, rozczarowanie, co może prowadzić do apatii i niechęci do zmian, pozostawiając rzeczy ich własnemu biegowi. Finansowo też niezadowolenie, ale stabilne dochody.

Uczucia/związki: W związkach dalekowzroczne plany, może być chwilowe oddalenie ze względu na wyjazd partnera. Będziecie dążyli do trwałych związków, w których pragniecie przewodzić, gdyż z natury nie jesteście ulegli. Czas na zatrzymanie się i rozpoznanie własnych możliwości, gdyż partner może Wam nie dorównywać kroku, a Wy i Wasza ognista natura może ulec zaślepieniu i zgubić w tym pędzie po drodze partnera.

Dom/rodzina: W domu czy w rodzinie jest osoba, której możecie się wyżalić, ma dobre serce, jest wrażliwa na krzywdę innych i zawsze wysłucha i wesprze dobrym słowem.

Otoczenie: W otoczeniu trzeba zdać się na los. Zapowiadają się zmiany, na które nie macie wpływu i trzeba będzie je zaakceptować.

Samopoczucie/zdrowie: Postaracie się do wszystkiego podchodzić z taką lekkością. W zdrowiu zaburzenia przemiany materii, niedobór lub nadmiar witamin, skłonność do cukrzycy.

Niespodzianki: Zgoda i dobra atmosfera rodzinna. Spełnienie w rodzinie, związku, partnerstwie. Możliwe uroczystości rodzinne, ślub, wesele.

Ostrzeżenia: Uważać na beztroskę i brak orientacji życiowej. Nie podchodzić do życia w sposób infantylny i lekkomyślny, reagując zbyt emocjonalnie.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki we wrześniu otrzymają różnego rodzaju wiadomości informacje, które będą miały wpływ na Wasze sprawy. Wyzwania, które się pojawią mogą Was wiele nauczyć, bądźcie tylko otwarci i krytyczni wobec siebie.

Praca/finanse: W pracy możecie odczuwać dyscyplinę, wszystko według reguł i ustalonych norm. Uważajcie też na krytykowanie i osądzanie innych, czasami niesłusznie.

Uczucia /związki: Szykują się spotkania towarzyskie, imprezy, coś będziecie świętować i z czegoś się cieszyć. Obecność trzech ważnych osób w Waszym życiu.

Dom/rodzina: Możliwe jakieś umowy, kontrakty, dogadywanie się w sprawach materialnych. Szóstki zostaną docenione za wkład i pracę jaką wykonaliście w domu, dla rodziny.

Otoczenie: Z otoczeniem cisza, martwota, możecie obawiać się o przyszłość i żyć w strachu. Zdajecie sobie sprawę, że to co stare, musi odejść, żeby pojawiło się nowe.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się choroby zakaźne wieku dziecięcego. Choroby wrodzone układu krążenia, pokarmowego, układ hormonalny.

Niespodzianki: Do szóstek idą jakieś pieniążki. Możliwe, że coś sprzedacie lub z innych źródeł, w każdym razie urzeczywistnicie swoje marzenia.

Ostrzeżenia: Tu jest pozytywnie czyli koniec choroby lub pomyślne zakończenie zaistniałych problemów, tylko działajcie i nie zastawajcie bezczynni.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki stoją na dobrej pozycji i w tym miesiącu będziecie działać, walczyć pomimo przeciwności losu. Nie pójdziecie na ustępstwa, ani rezygnację, co może doprowadzić, że taka uparta i nieprzejednana postawa, może w pewnych sytuacjach okazać się nieskuteczna.

Praca/finanse: Możecie już tęsknić za spokojnym życiem i harmonią życiową. Ciągły stres, lęk i niepewność, to energie jakimi się karmicie i bierzecie je do siebie powoduje wyczerpanie psychiczne. Oczyścić swoje myśli i lęk wewnętrzny, który stwarza życie w pustce, niepewności i wiecznym oczekiwaniu na zmianę.

Uczucia/związki: W związkach powinno być miło i serdecznie z gotowością służenia pomocą. Single mogą poznać kogoś młodszego, kto zechce Was zaprosić na miłe spotkanie, mogą być oświadczyny.

Dom/rodzina: Rodzinna miła atmosfera. Wszelkiego rodzaju spotkania w gronie rodziny, śluby, wesela lub inne uroczystości.

Otoczenie: Z otoczeniem możecie podpisać wszelkiego rodzaju kontrakty, umowy. Prace jakie będziecie wykonywać spodobają się, zostaniecie wychwaleni i wyróżnieni.

Samopoczucie/zdrowie: Z samopoczuciem może być różnie, w zależności co los przyniesie i czy Wam będzie to pasowało. W zdrowiu dolegliwości w jamie brzusznej, szczególnie wątroba, trzustka, cukrzyca.

Niespodzianki: Niektóre siódemki wejdą w stały związek, możliwy też wyjazd na krótki odpoczynek od codziennych spraw.

Ostrzeżenia: Poprawcie swoją psychikę, gdyż macie słabą odporność na stresy i niepowodzenia, co doprowadza do załamania i oskarżania innych za swój los.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Energia będzie sprzyjała miłości do ludzi i dzielenia się tym co macie w nadmiarze. To może być dzielenie się i pomoc finansowa, jak też duchowa. Ogólnie niesienie pomocy innym. Jednak równowaga musi być zachowana dlatego nie tylko dawajcie, ale i nauczcie się otrzymywać i przyjmować od innych.

Praca/finanse: Jeżeli zajmujecie kierownicze stanowisko, to w tym miesiącu będziecie uważani za autorytet moralny i chęć niesienia pomocy. Będziecie mieli zaufanie do siebie realizując swoje pragnienia.

Uczucia/związki: W związkach mogą pojawić się konflikty, nieporozumienia z powodu młodej osoby, która jest podstępna i zawiła w swoim postępowaniu. Może mieszać i utrudniać wam życie.

Dom/rodzina: W domu chwilowe utknięcie w martwym punkcie. Nic nie da się przyspieszyć, wszystko będzie posuwało się powoli i efekty Waszych działań mogą być niedostrzegalne. Nie ponaglać spraw napotykających na opór.

Otoczenie: Z otoczeniem różnorodność reakcji przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie. Możecie gwałtownie reagować na niektóre sytuacje kierując się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą.

Samopoczucie/zdrowie: Skupienie na pracy, taka codzienna monotonia, która wymaga cierpliwości i dokładności. W zdrowiu przemiana materii, układ pokarmowy, skóra, brak apetytu.

Niespodzianki: Początek nowego etapu życiowego, zmiany i impuls do realizacji planów, które będą się realizowały przez okres 1 roku.

Ostrzeżenia: Nareszcie zaczniecie uwalniać się z niewygodnej lub kłopotliwej sytuacji. Zmiany, na które zdecydujecie się przyniosą optymizm i same będą się realizować. Nie podchodźcie jednak zbyt lekkomyślnie i nie spoczywajcie na laurach.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w wrześniu mogą mieć wrażenie, że ogarniają ich ciemności i nie wiecie, w którą macie iść stronę. Nie wyolbrzymiajcie problemów, gdyż rozwiązanie ich może okazać się o wiele łatwiejsze, niż Wam się wydaje. Energia będzie służyła rozbudzeniu fantazji, wrażliwości i zdolności twórczych.

Praca/finanse: W pracy zachowacie powściągliwość i dostosujecie się do zaistniałej sytuacji. Bardziej odpowiada Wam życie we własnym świecie, jako introwertyk i możecie mieć niechęć do nawiązywania kontaktów i współpracy. Finansowo powinno być stabilnie i dobrze.

Uczucia/związki: W tej dziedzinie bezpieczeństwo emocjonalne i zaufanie do swoich uczuć. Szczęście rodzinne, miłość, zgoda i harmonia małżeńska.

Dom/rodzina: Zapowiada się podróż, wyjazd i dalekosiężne plany. Jeżeli prześladowały Was strachy z przeszłości, to już za Wami. To czas na twórcze projekty i cele. Skoncentrujcie się na przyszłości, jasnych planach i zamierzeniach. W sprawach rodzinnych możecie oczekiwać powodzenia.

Otoczenie: Z otoczeniem nie będziecie chcieli się zbyt kontaktować, jedynie z tymi co musicie. Tu raczej wycofanie i stagnacja.

Samopoczucie/zdrowie: Samodzielność i niezależność. Przejęcie odpowiedzialności za swoje działania i akceptowanie siebie ze swoimi pozytywnymi i negatywnymi umiejętnościami. W zdrowiu mogą przydarzyć się skaleczenia, rany cięte, naderwania mięśni.

Niespodzianki: Problemy z zasypianiem i natłok pesymistycznych myśli. Lęki i wyolbrzymianie problemów.

Ostrzeżenia: Uważać na branie na siebie zbyt wiele obowiązków przeciążając się pracą, chcąc pokazać bliźnim, że potraficie wszystkiemu podołać, co może odbić się na zdrowiu.

wp
wp