Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na sierpień 2021

Wibracje numerologiczne na sierpień 2021
Kumczo Kumczo 2021-08-04 14:09

Jaki będzie sierpień dla Twojej wibracji numerologicznej? Sprawdź teraz...

Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Jedynki w sierpniu będą podążały swoimi własnymi ścieżkami poszukując wolności, nowej przestrzeni, szczęścia. Dojrzeliście do zmiany, bo nadszedł czas w którym zrozumieliście, że nawet chwilowe odejście od jakiejś stabilnej sytuacji jest najlepszym rozwiązaniem. Coś będzie was kusiło, ale swoje przemyślenia zachowacie w tajemnicy.

Praca/finanse: W pracy szef o silnej ognistej osobowości i charakterze przywódcy, który wywiera silny wpływ na was. To człowiek cieszący się autorytetem za którym podążają inni, jednak jeżeli ludzie nie potrafią sprostać jego wymaganiom staje się apodyktyczny i łatwo wybucha. Finansowo zadbacie i zawalczycie o pieniądze.

Uczucia/związki: W uczuciach obecność trzech osób ważnych i bliskich, miły nastrój, spotkania towarzyskie, radość, zabawa, wesele. To miesiąc świętowania i radości.

Dom/rodzina: W domu możecie odczuwać takie utknięcie w martwym punkcie. Brak motywacji do działania, apatia, wszelkie sprawy mogą się opóźniać, zostaną odłożone na później.

Otoczenie: Z otoczeniem wymiana informacji, wiadomości, ale też uważać na nieporozumienia, gadulstwo, wydawanie sądów, plotkarstwo. Ktoś może być nieszczery i przebiegły.

Samopoczucie/zdrowie: Posłuszeństwo i podporządkowanie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Zdrowotnie mogą wystąpić problemy dermatologiczne, alergie kontaktowe, choroby dziedziczone.

Niespodzianki: Jakaś sytuacja może was przygnębić, przytłoczyć, lub otrzymacie wiadomość o kimś kto potrzebuje pomocy jest chory.

Ostrzeżenia: Jedynki powinny uwolnić się od przeszłości i nie tkwić w starych układach i przyzwyczajeniach, bojąc się zmian. W tym ciasnym świecie czujecie się nieszczęśliwi, ale strach przed przyszłością ma nad wami największą moc. 

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dla dwójek sierpień może okazać się miesiącem odpowiedzialności za kogoś, lub za coś i brania na swoje barki zbyt dużo obowiązków, co spowoduje przeciążeniem pracą. Musicie nauczyć się wartościować swoje potrzeby i rezygnować z rzeczy, które mogą okazać się zbyt obciążające.

Praca/finanse: W pracy rywalizacja i konkurencja a przy tym kłótnie, spory lub dyskusje, gdzie każdy będzie walczył o swoje racje. Możecie poczuć zmęczenie taką sytuacją, gdzie nie widać rozwiązania konfliktu. Finansowo również walka o podwyżkę o premię o klienta.

Uczucia/związki: Uczuciowo tęsknota za dzieciństwem, za kimś z przeszłości, za rodziną. W związkach odwzajemnione uczucia, pogodny i serdeczny nastrój.

Dom/rodzina: Zadbacie w tym miesiącu o dom, rodzinę i byt materialny. Będziecie pracowici, zaradni i opiekuńczy. Możliwość dawania prezentów najbliższym i spędzanie czasu na łonie natury.

Otoczenie: Możecie załatwiać jakieś sprawy urzędowe, sądowe. Ktoś z najbliższego otoczenia może być zbyt krytyczny wobec was i niesłusznie wydawać negatywną opinię na wasz temat.

Samopoczucie/zdrowie: Przyjmiecie postawę obronną wobec innych, a to ze względu na brak zaufania i ostrożność wynikającą z niepowodzeń z przeszłości. Zdrowotnie stany zapalne głowy, układ moczowy, dolegliwości nerek.

Niespodzianki: Zapowiada się miłe wydarzenie, przygoda, wyjazd, zmiana miejsca zamieszkania. Pod wpływem impulsu podejmiecie szybką decyzję.

Ostrzeżenia: Nagła i niespodziewana podróż lub w czasie podróży mogą pojawić się gwałtowne przeszkody o nie dających się przewidzieć skutkach.

 

Dla wibracji 3

 Energia miesiąca: Sierpień dla trójek może okazać się miesiącem ograniczeń, konfliktów i nieporozumień. Informacje i wiadomości jakie do was napłyną mogą wzbudzić w was podejrzenia, nieufność, zawiłość w postępowaniu. Nie mieszajcie się do spraw, które wydają się niewinne a mogą okazać się niebezpieczne.

Praca/finanse: W pracy i finansowo będzie stabilnie, ale wewnętrznie możecie odczuwać niezadowolenie  przeżywanie jakiegoś rozczarowania uczuciowego, stan apatii i zniechęcenia.

Uczucia/związki: Uczuciowo przeżywanie głębokiego bólu i cierpienie po stracie kogoś, smutek rozczarowanie. Potrzeba czasu, aby rany się zabliźniły i ból ukoił w sercu.

Dom/rodzina: W rodzinie bliska osoba samotna poszukująca swojej drogi życia. To może być ktoś kto izoluje się od  otoczenia i ma trudności w zaakceptowaniu zmian, aby podążać dalej.

Otoczenie: Zapowiada się jakiś wyjazd, choć możecie być pełni lęku na nadchodzące nieznane wydarzenia.

Samopoczucie/zdrowie: Niektóre trójeczki mogą niezbyt radzić sobie w podejmowaniu decyzji i wyborach. Jakiś problem trzeba będzie rozwiązać, na coś się zdecydować a u was rozdarcie wewnętrzne i życie w męce niezdecydowania. W zdrowiu mogą pojawić się choroby związane z układem oddechowym i nerwowym.

Niespodzianki: Słuchajcie swojej intuicji, gdyż możecie mieć uczucie niesmaku z odniesionego zwycięstwa w konfliktowej sytuacji jaka się pojawi.

Ostrzeżenia: Spotkanie z mężczyzną o ognistym temperamencie może zakończyć się niepowodzeniem. 

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek sierpień pod wpływem zmian dotyczących spraw rodzinnych, domu, polepszenia dobrobytu, spraw majątkowych, wygodnictwa. Zapowiadają się remonty, udogodnienia, nowe plany i przedsięwzięcia.

Praca/finanse: W tych sprawach powinno być stabilnie. Wasze emocje bardziej będą skierowane w stronę dzieci, odwiedzin kogoś dawno nie widzianego, wspomnień  z dawnych lat.

Uczucia/związki: W związkach wspólny cel, wspólna praca i kierowanie uczuć na sprawy istotne. Czasami rezygnacja z własnych ambicji i podporządkowanie się osobie silniejszej.

Dom/rodzina: W domu początek jakiegoś przedsięwzięcia, powstawanie czegoś nowego w co z siłą woli i energią w pełni zaangażujecie się.

Otoczenie: Podróż zagraniczna kogoś z najbliższego otoczenia. Jest też taka możliwość, że sami zdecydujecie się na wyjazd zagraniczny na wycieczkę  lub w innym celu o którym od dawna myślicie.

Samopoczucie/zdrowie: Udacie się w podróż fantazji i marzeń w świat melancholii, odrywając się czasami od ziemi. W zdrowiu mogą pojawić się nieprawidłowości związane z wszelkiego rodzaju płynami, jak krew, mocz, poziom pierwiastków jak sód, potas, wapń.

Niespodzianki: Zaskoczą was zmiany, które mogą pojawić się w różnych dziedzinach życia. To może być odejście z życia w przeszłości, zakończenie pewnego etapu, powrót do zdrowia.

Ostrzeżenia: Umiejętnie dysponujcie tym co posiadacie w portfelu, jak również lekkie i niefrasobliwe traktowanie spraw, nie zawsze wychodzi na dobre.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w sierpniu będą potrzebowały odpoczynku. Dlatego możecie iść na zwolnienie lekarskie, urlop lub wyjechać w sprawach zdrowotnych do sanatorium, spa  czy inne miejsce relaksujące. To miesiąc ascezy, szukania samotności, wycofania.

Praca/finanse: Finansowo zastrzyk gotówkowy od kogoś komu powiodło się materialnie. Miesiąc pod względem stabilizacji materialnej.

Uczucia/związki: W związku możecie dźwigać cały ciężar odpowiedzialności, zbyt dużo obowiązków, ale ponieważ zaplataliście się w taki układ brniecie dalej.

Dom/rodzina: Czeka was podejmowanie różnych decyzji w sprawach domowych i rodzinnych. Czas na zmiany i pokonanie trudności, ale jeszcze nie w tym miesiącu, jednak włożycie spory wysiłek w celu torowania sobie drogi na którą powoli wkraczacie.

Otoczenie: Odnowienie przyjaźni, znajomości, spotkanie z kimś dawno nie widzianym. Wymiana informacji, wiadomości o kimś z przeszłości kogo znacie.

Samopoczucie/zdrowie: Samodzielność i dobre gospodarzenie tym co posiadacie. To czas powodzenia, który należy wykorzystać do utrwalenia majątku, jak i do wzbogacenia własnej osobowości. Utrzymać w równowadze świat materialny i duchowy. Zdrowotnie przemiana materii, problemy skórne, kręgosłup.

Niespodzianki: Sprawy związane z dziećmi, możliwy wyjazd w celach rekreacyjnych. Okres uwolnienia się od stagnacji, trosk i niepowodzeń.

Ostrzeżenia: Nie mieszać się do spraw, które was nie dotyczą, gdyż może to przynieść zamęt, niepokój i wywołać awanturę.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w sierpniu wykażą się aktywnością, chęcią czynu i odwagą w podejmowaniu ryzyka. Miesiąc poszukiwania rozwiązań, przygód, zmian miejsca zamieszkania, wyjazdów.

Praca/finanse: Możliwa podróż służbowa zagraniczna lub wyjazd, wycieczka organizowana z pracy.

Uczucia/związki: W uczuciach szóstki będą pełne pożądania, atrakcji i namiętności. Będziecie mieli w sobie energię przyciągania do siebie partnerów, staniecie się obiektem zainteresowania płci przeciwnej.

Dom/rodzina: W domu uważać na osobę, która bywa chłodna, nieprzystępna i łatwo nie wybacza doznanych krzywd. Bardziej kieruje się rozumem niż sercem i wymaga należytego mu szacunku.

Otoczenie: W otoczeniu możecie być związani z grupą ludzi o wspólnym  celu, lub interesie. Może to być rodzina, praca lub grupa o rozwoju duchowym.

Samopoczucie/zdrowie: Uczucie samotności, ale też ostrożność i nieufność w stosunku do ludzi. Zdrowotnie stany zapalne, dolegliwości wątroby, przewodu pokarmowego, problemy z nogami.

Niespodzianki: Zachowacie powściągliwość w pewnych sprawach i wydarzeniach i postaracie się dostosować do sytuacji.

Ostrzeżenia: Konflikt małżeński, u podstaw którego leżą problemy seksualne. W wolnych związkach zły wpływ osób trzecich i zazdrość wynikająca z obawy przed utratą partnera.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki w sierpniu ogarnie melancholia i wspomnienia z dawnych lat dzieciństwa i młodości. Możecie też spotkać kogoś dawno nie widzianego z przeszłości, co sprawi wam radość i mile spędzony czas na wspomnieniach i rozmowach.

Praca/finanse: W tych dziedzinach zachowacie powściągliwość i trzeba będzie dostosować się do sytuacji. To miesiąc równowagi i spokoju wewnętrznego, odsunięcia się od konfliktów, problemów pozostawiając rzeczy ich własnemu biegowi.

Uczucia/związki: Trudne związki, dlatego możecie pragnąć przeżyć romantyczną przygodę, wielką miłość. Jednak uważajcie na przypadkowo poznane osoby, gdyż możecie się rozczarować zbyt ufając. W stałych związkach jakieś niedomówienia, zwlekanie z podjęciem decyzji, walka ze swoimi namiętnościami pomiędzy rozsądkiem a uczuciem.

Dom/rodzina: Trudne sprawy, trudności w podejmowaniu decyzji o zmianach na które czekacie, ale macie jeszcze zbyt słabą wolę, aby iść w nieznane i pokonać to co was nęci i jednocześnie odpycha. Może chcielibyście uwolnić się od kogoś lub czegoś, ale jeszcze nie teraz.

Otoczenie: Miesiąc bierności, blokad, niezdecydowania.  Możecie mieć propozycje, dwie drogi wyboru jakie zaoferuje wam otoczenie, ale jakby zwątpicie w siebie i swoje możliwości.

Samopoczucie/zdrowie: Miesiąc urlopów, wakacji a siódemki poczują się zmęczeni, rozczarowani, smutni. Kryzys niespełnionego celu życiowego. Zdrowotnie niewydolność krążenia, powiększenie węzłów chłonnych, stany zapalne układu limfatycznego.

Niespodzianki: Możecie odczuć smutek, ból emocjonalny, stratę.

Ostrzeżenia: Brak energii do działania i wytrwałości w postanowieniach, co nie pozwoli na wyzwolenie się z bierności i apatii.

 

Dla wibracji 8 

Energia miesiąca: Ósemki czeka jakiś wyjazd, odejście od stabilnej sytuacji. To może dotyczyć podróży w nieznane w poszukiwaniu wolności, nowej przestrzeni, szczęścia. odejście z pracy, od partnera. Uwolnienie się od uzależnienia emocjonalnego.

Praca/finanse: W tych dziedzinach dobry plan działania i realizowanie swoich celów, nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego. Wspieranie potrzebujących w potrzebie.

Uczucia/związki: Uczucia skierujecie na swoje dzieci, wnuki a szczególnie z jednym wybierzecie się w jakąś podróż szukając przygód, zabawy i ciekawych miejsc. W związkach nie powinno być nudno.

Dom/rodzina: W domu bezpieczeństwo materialne i pragnienie zabezpieczenia dóbr, czyli zechcecie oszczędzać i gromadzić zasoby pieniężne, które dają wam pewność siebie.

Otoczenie: Z otoczeniem udane transakcje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, wytrwałość i upór w dążeniu do celu.

Samopoczucie/zdrowie: W tym miesiącu ósemki mają ochronę od Sił Wyższych, dlatego wiara w dobrą gwiazdę i lepsze jutro nie powinna was opuścić. Zdrowotnie dolegliwości kończyn górnych, układ oddechowy, stany zapalne.

Niespodzianki: Uważajcie na osoby podstępne i sprytne, które swoją zręcznością mogą wyprowadzić was w pole. To osoba nieszczera, która nie waha się używać różnych wybiegów dla osiągnięcia korzyści.

Ostrzeżenia: Możecie tęsknić za brakiem szczęścia rodzinnego, za niespełnioną miłością. rozłąka z partnerem. 

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w sierpniu zechcą pokazać swoją niezależność i pewność siebie. Możecie też poddawać się nastrojom, myśląc o uczuciach, ale tak właściwie to sami nie wiecie co chcecie osiągnąć. Taki czas braku orientacji życiowej i wyznaczenia sobie celu.

Praca/finanse: W pracy będziecie przywiązywali dużą wagę do porządku i perfekcji. Skupienie i zaangażowanie w to co robicie. Finansowo nie powinniście narzekać w tym miesiącu.

Uczucia/związki: W związkach potraficie zauroczyć swoją partnerkę, ale poza słowami trudno jest się wam wywiązać ze swoich moralnych obowiązków. Możecie ulegać silniejszym partnerom.

Dom/rodzina: W sprawach rodzinnych może być burzliwie i konfliktowo. Trzeba będzie kierować się rozwagą, kiedy górę biorą emocje i zmobilizować się psychicznie.

Otoczenie: W otoczeniu potraficie zjednać sobie ludzi, którzy wam zaufają. To miesiąc pomyślnych transakcji, szkoleń, powodzenie w pracy.

Samopoczucie/zdrowie: Uczucie osamotnienia, ostrożność i nieufność. Zdrowotnie dolegliwości w obrębie głowy, stany zapalne, spadek witalności.

Niespodzianki: Szef w pracy może być wymagający i dążyć do kontrolowania innych za wszelką cenę wydając surowe rozporządzenia i wymogi.

Ostrzeżenia: Nie angażujcie sie w sprawy, których nie będziecie mogli zrealizować i wykonać. Przerost ambicji może okazać się kompromitacją w oczach innych.  

wp
wp