Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na marzec 2021

Wibracje numerologiczne na marzec 2021
Kumczo Kumczo 2021-03-03 11:16

Sprawdź już dziś jakie będzie dla Twojej wibracji numerologicnej marzec... Może coś Cię zaskoczy?

Dla wibracji 1

Jedynki w marcu zachowają rozsądek i do wszelkich wydarzeń będziecie podchodzili asertywnie kierując się logiką i swoim doświadczeniem życiowym.

W pracy i finansach zakulisowe działania i wykorzystywanie nadarzających się okazji.
Wasza chytrość i przebiegłość pomoże w działaniach, ale uważajcie na fałszywych ludzi i sami nie próbujcie nikogo okłamać.

W związkach możecie podporządkować się silniejszemu, jak też kierować związkiem na zasadzie zależności.

W otoczeniu silna osoba, o charakterze przywódcy, która wywiera silny wpływ na wasze życie. Jest pomocna, ale jeżeli ktoś nie sprosta wymogom tej osoby staje się apodyktyczna.

W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości związane z przemianą materii, choroby przewodu pokarmowego, różnego rodzaju pasożyty.

To co jedynki zaskoczy to oddawanie się marzeniom, pożądanie, oderwanie od świata rzeczywistego. Dlatego uważajcie na życie w nierealnej rzeczywistości i topienie rozczarowań w wyidealizowanym przez siebie świecie.

Przesłanie anielskie: Nowa miłość 

Rozpoczyna się nowy rozdział w Twoim miłosnym życiu. Może to oznaczać nowego partnera lub ożywienie miłości w obecnym związku.
Bądź otwarty na nowych ludzi i nie trzymaj się kurczowo swoich przekonań dotyczących partnerstwa. Daj się ponieść nurtowi miłości.


Dla wibracji 2

Dwójeczki w marcu staną się wygodne korzystając z dobrodziejstw życia. Będziecie gościnni, towarzyscy czując zadowolenie, sytość i bezpieczeństwo materialne.

W pracy możecie odczuć niesprawiedliwość losu. Może ogarnąć was strach przed utrata pracy, jak też inne czynniki jak zdrowie może pokrzyżować plany.

W uczuciach miesiąc wzajemnej pomocy, ugody wspierania się. W związkach będziecie dobrze się rozumieli i z życzliwością i szacunkiem odnosili do siebie.

Od otoczenia raczej będziecie uciekać, nie mając zaufania do ludzi i chęci do kontaktu. Ktoś może być nieszczery wobec was z najbliższego otoczenia.

W zdrowiu zadbać o układ oddechowy i nerwowy. Może pojawić się dysfunkcja nerek i układu moczowego. Skontaktujcie się z lekarzem.

Niespodziankę sprawi wam ktoś z rodziny, to może być zaproszenie na ślub, wesele lub powiększenie rodziny.

Możecie mieć problemy z zasypianiem, wyolbrzymianie problemów i natłok pesymistycznych myśli. To lęki o podłożu nerwicowym.

Przesłanie anielskie: Poddanie się i uwolnienie 

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do ciebie uzdrowienie. Nie kontroluj wyniku trudnej sytuacji i nie trzymaj się kurczowo tego co nie działa. Po prostu odpuść i pozwól sobie pomóc.

 

Dla wibracji 3

Dla trójek to miesiąc nowych pomysłów i możliwości, ale przede wszystkim optymizmu i podchodzenia do życia z taką lekkością. Radość da wam dziecko to które macie lub to które ma się narodzić.

W pracy i finansach zapowiada się miesiąc stabilizacji, ale też odpowiedzialnej i wytrwałej pracy. Będziecie zaradni, praktyczni, życzliwi i pomocni innym. Marzec trójki odczują jako miesiąc własnego wygodnictwa, dobrobytu i korzystania z tego co macie.

Nie powinniście narzekać na swój los, ale możecie odczuwać samotność emocjonalną.

Z otoczeniem możecie odczuwać bierność i brak działania. Odsuniecie sie od codziennej aktywności, poczekacie na lepszy czas, bo tak będzie podpowiadała wam intuicja.

W zdrowiu mogą pojawić się zaburzenia równowagi i problemy z kończynami dolnymi.

Niespodzianką może być dla was dziedziczenie majątku, sprawy związane z rodzinną  firmą, domem, ziemią.

Ostrzeżeniem dla trójek jest bierne czekanie na rozstrzygnięcie spraw i czekanie, że ktoś za was to zrobi. Zmiany na które czekacie mogą nie nadejść, jeżeli  będziecie składali odpowiedzialność na innych, zamiast sami działać.

Przesłanie anielskie: Intencja 

Twoje intencje tworzą Twoje doświadczenia. Co chcesz, aby się wydarzyło? Twoje myśli i uczucia odpowiadają Twoim prawdziwym uczuciom. Przyjrzyj się swoim oczekiwaniom i wyznacz sobie cel jaki chcesz osiągnąć. Rób wizualizację siebie i innych jako szczęśliwych, zadowolonych i spokojnych. Napełniaj swoje intencje miłością.

 

Dla wibracji 4

Czwórki może ogarnąć smutek i cierpienie z powodu czegoś co odeszło, a było dla was cenne. To może dotyczyć spraw uczuciowych, jak i ogólnego okresu życia, które szybko przeleciało. 

Praca i finanse bez zmian. Możecie mieć problemy z zasypianiem i wyolbrzymiać sprawy niepotrzebnie się zadręczając negatywnymi myślami. Niektóre czwóreczki mogą pracować w zmianie nocnej, co też powoduje bezsenność i zaburzenia w organizmie.

W uczuciach szczególnie dla tych co są w związkach może dochodzić do kłótni, sporów, konfliktów. Każde z was będzie broniło swoje poglądy, nie idąc na kompromis, co powoduje takie stanie w miejscu, zamiast ruszyć do przodu i rozwiązać problem.

Otoczenie będzie dla czwórek sprzyjające. Będziecie cieszyli się ze szczęścia w waszej rodzinie, ze szczęścia i spełnienia u dzieci, możliwość spotkań i nowych narodzin.

W zdrowiu dysfunkcja układu oddechowego i nerwowego. Choroby jamy ustnej i nosowej, zatoki.

W tym miesiącu czwórki może zaskoczyć spotkanie z dawno nie widzianą osobą, wspomnienia z dzieciństwa, z dawnych lat szkolnych czy z pracy.

Uważajcie na  emocje i wybuchowość kogoś z najbliższego otoczenia, gdyż nie mogąc sprostać jego wymaganiom może zakończyć się dla was niepomyślnie.

Przesłanie anielskie: Prawda i spójność

Jesteś prowadzony do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerym wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach. Porzuć wszystko co nieautentyczne i uwolnij niezdrowe sytuacje. Tam gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom, cuda zawsze się pojawiają i uzdrawia się jakaś dziedzina życia na której nam zależy.

 

Dla wibracji 5

Dla piątek marzec to miesiąc świadomego i pewnego podążania wytyczoną przez siebie drogą. Wasza silna osobowość zmotywuje do działania , jak też wesprze innych.

W pracy będziecie pilni i wytrwali dzięki temu przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczali sobie. Możecie w marcu przechodzić szkolenia, kursy, egzaminy.

W uczuciach partner może na chwilę was opuścić z powodu wyjazdu w sprawach zawodowych. Uważajcie na posmak zdrady, która może pojawić się w waszym związku

W domu sporo wyjazdów, ruchu, zapowiada się dynamiczny miesiąc z dążeniem do jakiegoś celu.

W otoczeniu obecność przyjaciół i życzliwość jaką was otoczą. Otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień.

W zdrowiu układ rozrodczy i wydalniczy, zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu.

Mogą was zaskoczyć nieoczekiwane i nagłe wiadomości, propozycje, które wprawią was w zdziwienie. Pojawi się też u piątek tęsknota za niespełnioną miłością lub tęsknota za partnerem z powodu rozłąki.

Przesłanie anielskie: Słuchanie

Jesteś w kontakcie ze swoimi Aniołami a wiadomość, którą otrzymujesz jest bardzo prawdziwa, zaufaj Aniołom. Otrzymujesz wiadomości od Aniołów przez odczucia, sny, wizje, głos wewnętrzny, lub poczucie, że po prostu coś wiesz. Jeśli czujesz jakąś potrzebę np: zadzwonienia do kogoś lub przeczytania czegoś, to bardzo ważne żebyś za tym podążał.

 

Dla wibracji 6

Szóstki będą poszukiwać prawdy, zrozumienia, w konfliktowych sytuacjach potrzeba przeprowadzenia szczerej rozmowy opartej na faktach. Trzeba będzie rozwiązać istniejący konflikt, ale zachowajcie rozwagę i rozsądek, kiedy górę wezmą emocje.

W pracy i finansach dalekosiężne plany, wyznaczenie sobie celu życiowego, ale trzeba też się zatrzymać, aby rozpoznać granice własnych możliwości i nie ulec zaślepieniu.

W związkach może pojawić się posmak zdrady, partner może zaskoczyć odejściem w najmniej spodziewanym momencie. To miesiąc, gdzie szóstki snujecie plany, ale jakieś przeszkody, nie pozwalają ruszyć do przodu. 

Wasze samopoczucie może wskazywać na tęsknotę za miłością i cierpienie z powodu utraty czegoś wartościowego, co być może sami nie dopilnowaliście.

Zdrowotnie zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, zatrucia, utrata płynów.

Możecie wspominać dawne lata z dzieciństwa i młodości z kimś kogo dawno nie widzieliście.

Utracona miłość, rozczarowanie, może spowodować izolację od świata i ludzi i obojętność w poszukiwaniu nowego.

Przesłanie anielskie: Rozwój duchowy

To czas Twojego szybkiego rozwoju duchowego. Ciesz się tym procesem. W tym okresie możesz czuć mieszankę różnych uczuć: zakłopotanie, pobudzenie, lęk i ciekawość. Zechcesz czytać, zagłębiać, uczyć się i medytować, przez cały czas, ale równocześnie możesz mieć obawy, jak Twoja nauka wpłynie na pozostałe dziedziny życia. Nie martw się i zaufaj, że ta sama siła, która poprowadziła cię do rozwoju duchowego, zajmie się również wszystkim innym.

 

Dla wibracji 7

Dla siódemek to miesiąc zajmowania się sprawami materialnymi, spodziewajcie się wsparcia ze strony kogoś majętnego lub może zechcecie zasięgnąć pożyczki na cele rozwoju waszej działalności, remontów, budowy.

W pracy i finansach zachowajcie umiar i dostosujcie się do zaistniałej sytuacji. Zechcecie wprowadzić jakieś zmiany polepszające warunki waszej pracy.

W sprawach uczuciowych zadbacie o dom i rodzinę. Będziecie odpowiedzialni, kreatywni z gotowością niesienia pomocy. Miesiąc zajmowania się bezpieczeństwem i stabilizacją waszą i najbliższych. W domu wspólnie z rodziną zostaną rozpoczęte  jakieś nowe plany, projekty, budowanie czegoś stałego co polepszy waszą egzystencję. Wasze marzenia idą w dobrym kierunku i są do zrealizowania, to miesiąc działania i sprzyjającej energii.

W zdrowiu zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, dolegliwości nerek.

Zbytnie skupienie się na jakiejś dziedzinie, pasji, może doprowadzić was do izolacji i odosobnienia.

Przesłanie anielskie: Cuda

Cuda pojawiają się wszędzie dookoła. Zacznij je dostrzegać, a doświadczysz więcej cudów. Być może potrzebujesz teraz cudu na rozwiązanie problemu, więc się go spodziewaj. Bądź otwarty, aby przyjąć pomoc Boga w rozwiązaniu sprawy w sposób, który Cię zaskoczy. Wizualizuj swoje potrzeby i czuj się wspomagany przez Bożą mądrość i kreatywność.

 

Dla wibracji 8

Marzec dla ósemek to miesiąc dzielenia się i gotowość niesienia pomocy innym. To czego macie w nadmiarze zechcecie ofiarować i podzielić się, będąc wsparciem nie tylko w sprawach finansowych, ale tez duchowych. To czas doskonalenia się w dawaniu i braniu i utrzymaniu równowagi, więc spodziewajcie się też wsparcia dla was.

Sprawy pracy i finansowe będą stabilne, ale możecie odczuwać wewnętrzne niezadowolenie z powodu spraw uczuciowych i tęsknotą za miłością.

W uczuciach  potrzebna będzie cierpliwość, aby utrzymać równowagę w związku. Nie wydawać też pochopnych i krzywdzących sądów o partnerze, jak też o najbliższych członkach rodziny. To czas, proces, kiedy każdy powinien się określić czego wymaga od życia, siebie i innych.

Nadzieja na lepsze jutro i szczęśliwy los ósemki nie opuści, wierzycie w dobra gwiazdę, a nawet jesteście chronieni przez Siły Wyższe. Niespodziankę sprawi wam energiczna osoba pełna wdzięku, zmysłowości i kreatywności. Możecie też zapragnąć coś zmienić w sobie wewnętrznie i zewnętrznie, upiększyć się, poprawić wygląd.

W ostrzeżeniach karty doradzają, abyście nie żyli przeszłością, której czepiacie się kurczowo, łudząc się, że zdołacie odbudować coś, co dawno zostało zniszczone.

Przesłanie anielskie: Sny

Zwróć uwagę na swoje sny w których otrzymujesz ważny przekaz. Postaraj się zaraz po przebudzeniu zapamiętać, zapisać każdy fragment, który pamiętasz a reszta snu pojawi się w twojej pamięci. Te powtarzające się sny oznaczają wiadomość, którą Twoja wyższa jaźń i Aniołowie starają się Tobie przekazać.

 

Dla wibracji 9

Dziewiątki w marcu czeka sporo ruchu, wyjazdów, dążenie do wyznaczonego sobie celu.

To dynamiczny miesiąc, mogą być wyjazdy służbowe, ciągłe przemieszczania się, zmiana miejsca zamieszkania.

Niektóre dziewiątki czeka praca w dużych firmach, korporacjach, praca na wysokościach, która wzbudzi u was lęk, ale poradzicie sobie, pomimo tej wewnętrznej niepewności.

W sprawach uczuciowych mogą pojawić się pragnienia przeżycia romantycznej miłości, ale uważajcie, bo może się to zakończyć rozczarowaniem. W związkach niepewność uczuć, wahania i zwlekanie z podjęciem decyzji, ciągłe odkładanie na potem. W sprawach rodziny i domu bezpieczeństwo i stabilizacja, jednak możecie pragnąć jakiejś zmiany, pomimo, że macie wszystko co potrzebujecie.

W zdrowiu mogą pojawić się choroby dolnej części przewodu pokarmowego, niedrożność jelit.

Mogą was zaskoczyć niespodziewane kursy, egzaminy, szkolenia, które przebiegną w pozytywny sposób dla was.

Przesłanie anielskie: Radość

Radość i zabawa to anielska droga. Aniołowie chcą, abyś do swojego życia włączył zabawę, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem. Jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, potrzebujesz stabilizacji w kwestii czasu, pieniędzy i innych środków. Jednak regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celu. Gdy się bawisz i śmiejesz - relaksujesz się, co daje ci większy przypływ pomysłów, energii skupienia.

wp
wp