Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na maj 2021

Wibracje numerologiczne na maj 2021
Kumczo Kumczo 2021-05-06 13:24

Sprawdź co czeka Twoją wibrację numerologiczną  w miłości, pracy, finasach w maju...

Dla wibracji 1

Aura miesiąca: Jedynki w maju będą dążyły do zachowania równowagi i wewnętrznego spokoju. Uznacie prawa Boskie i dostosujecie się do sytuacji i istniejących warunków zachowując powściągliwość w działaniach pozostawiając rzeczy ich własnemu biegowi.

Praca/finanse: W tych dziedzinach poradzicie sobie doskonale, mając w sobie siłę, energię i aktywność na polu fizycznym i duchowym. Możliwość wykonywania pracy zawodowej i dodatkowo zajmowanie się sprawami związanymi z ziemią, ogrodnictwem, uprawą. Finansowo też nie będziecie narzekać, pojawią się różne propozycje do zarabiania.

Uczucia/związki: W związkach jedna ze stron może być dominująca i wymagająca. Możecie sami jedynki zajmować postawę dominacji w związku, jak też partner może objawiać też takie cechy. Więcej pojawi się wyrachowania i chłodu, niż uczuć.

Dom/rodzina: W rodzinie zapowiadają się zmiany, które powoli nadchodzą. Mogą dotyczyć konieczności uwolnienia się od kogoś lub czegoś, co już wam nie służy, a tylko przeszkadza.

Otoczenie: Możecie chwilowo odejść od ludzi, czy spraw związanych z najbliższym otoczeniem. Zechcecie odpocząć, uwolnić się od jakichś spraw emocjonalnych od partnera i podążać własnymi ścieżkami. Możliwa podróż.

Samopoczucie /zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości dotyczące kości obręczy barkowej, bóle krzyża w odcinku lędźwiowym. Dobre samopoczucie przyniesie wam praca, wyjazd na łono natury i zadbanie o to co lubicie robić.

Niespodzianki: Zmiana miejsca zamieszkania, niespodziewany wyjazd nawet zagraniczny.

Ostrzeżenia: Możecie mieć problemy z podjęciem jakiejś decyzji i takie życie w męce niezdecydowania. Natłok myśli i niemożność zdecydowania się w którą stronę iść i jaką opcję wybrać.

 

Dla wibracji 2

Aura miesiąca: Dla dwójek maj miesiącem pozytywnych wiadomości, informacji i nadarzających się okazji, które powinniście wykorzystać. To dobre widoki na pracę, przedsięwzięcia, los powinien wam sprzyjać.

Praca/finanse: W pracy obierzecie dobry plan działania i zdecydowanie będziecie realizować swoje cele. Nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego, nic nie odwiedzie was od zamierzeń. Skupicie się na swojej pracy, a dzięki sumienności i dobrze wykonanej pracy otrzymacie zyski finansowe.

Uczucia/związki: W związkach huśtawka uczuć, czyli możecie czuć się jednocześnie szczęśliwi i nieszczęśliwi. Związek na zasadzie wzlotów i upadków, raz będzie dobrze, za chwilę jakieś nieporozumienia.

Dom/rodzina: W domu czy rodzinie zachowajcie rozwagę, kiedy górę biorą emocje. Może pojawić się jakiś konflikt, który dzięki bystrości waszego umysłu i inteligencji może zakończyć się ugodowo.

Otoczenie: W otoczeniu będziecie postrzegani jako autorytet, osoba która posiada władzę, uprawnienia do zarządzania kimś lub czymś. Możecie sprawować kontrolę, nadzór, odpowiedzialność za kogoś lub za coś.

Samopoczucie/zdrowie: Jeżeli mieliście do tej pory problemy zdrowotne, to teraz te problemy zatrzymają się i zdrowie polepszy się. Mogą jeszcze dokuczać wam kontuzje związane z mięśniami jeżeli takowe były.

Niespodzianki: Będziecie konsekwentnie i wytrwale bronić tego co posiadacie, dążąc do bezpieczeństwa finansowego i spełnienia sensu życia.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nadużywanie władzy w podporządkowaniu sobie ludzi i brak zrozumienia dla ludzkich słabości.

 

Dla wibracji 3

Aura miesiąca: Trójki w maju do wielu spraw będą podchodzili z dystansem pełni nieufności i ostrożności. To może wynikać, że w przeszłości zostaliście zranieni, oszukani lub coś nie wyszło i teraz ciężko jest wam zaufać i uwierzyć ludziom. Dostosujecie się do sytuacji zachowując powściągliwość w działaniach.

Praca/finanse: W tych dziedzinach otwierają się przed trójkami nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. To może być czas przełamania złej passy i uwolnienie się od stagnacji, trosk i niepowodzeń. Świadomie rozpoznajcie swoje cele, a wszystko powinno ruszyć do przodu. To miesiąc gdzie możecie liczyć na obecność przyjaciół i życzliwość jaką was obdarzają.

Uczucia/związki: Możecie trwać w związkach, gdzie wasza sytuacja jest niejasna a samopoczucie jak w klatce. Utknęliście w martwym punkcie, a sytuacja stała się patowa i narasta coraz bardziej uczucie przygnębienia i wzajemnej obcości. Postarajcie się spojrzeć na wasz związek z innej strony, tak aby sprawy ważne, stały się mniej ważne.

Dom/rodzina: Maj zaznacza się jako miesiąc nagłych i niespodziewanych wyjazdów, ale też czas sporów, kłótni. Ktoś może być nieobliczalny w słowach i swym postępowaniu szukając konfliktu i raniąc słowami.

Otoczenie: Z otoczenia ktoś może się wam przyglądać, obserwować, szczególnie na portalach społecznościowych. Uważajcie też na nieporozumienia i nie mieszajcie się do spraw, które wydają się niewinne, a mogą okazać się niebezpieczne. Unikać gadulstwa i pośpiesznie wydawanych sądów.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie przyda się wam wyjazd poza miejsce zamieszkania i odpoczynek od spraw codzienności i pracy. Możecie odczuwać zmęczenie i zniechęcenie, dolegliwości związane z mięśniami.

Niespodzianki: Możecie stwierdzić, że czas na przewartościowanie swojego życia. Zwrócicie się do swojego wnętrza wsłuchując się w siebie i zastanowienie się co jest dla was najważniejsze  a co należy odrzucić. Istnieje możliwość pomocy kogoś z otoczenia, kto wesprze was duchowo spełniając rolę psychoterapeuty.

Ostrzeżenia: Uważajcie na podejmowanie błędnych decyzji pod wpływem emocji, a nie rozwagi. Kierujcie się opanowaniem, rozsądkiem i inteligencją.

 

Dla wibracji 4

Aura miesiąca: Dla czwórek maj to miesiąc z natłokiem różnych wydarzeń, informacji, wiadomości. Intensywna komunikacja w sprawach urzędowych, wyjazdowych, rozmowy z których trzeba będzie podjąć szybkie działania.

Praca/finanse: Dochody pochodzące z dwóch źródeł, a więc może to być stała praca lub emerytura i druga dodatkowa praca. Coś będziecie rozważali w sprawach finansowych jakiś konflikt interesów, ale ogólnie umiejętność dysponowania tym co posiadacie.

Uczucia/związki: W związkach możecie mieć partnera pragnącego dominować, ale też sami możecie przybrać taką postać osądzania i wydawania wyroków. Może być więcej w was wyrachowania i chłodu niż uczuć. Wasz pragmatyzm może okazać się uciążliwy w relacjach.

Dom/rodzina: W domu postarajcie się zachować równowagę i harmonię i pogodzić z zaistniałą sytuacją. Osądzanie i krytykowanie innych nic tu nie pomoże, gdyż powstaje napięcie i konflikt, gdzie każdy stara się bronić swoich racji w sposób jaki wydaje się jemu sprawiedliwy.

Otoczenie: W otoczeniu młoda zdecydowana osoba może ranić słowami, gdyż szybciej mówi niż myśli. Zachowuje się zdecydowanie, ale brak jej rozsądku w działaniu. Możecie otrzymać zaskakujące wiadomości dotyczące jakiegoś wyjazdu.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie być nadwrażliwi co do swojej osoby i czasami zbyt brać wszystko do serca, użalając się nad swoim losem. Zdrowotnie dysfunkcja żołądka w postaci refluksu, podrażnień.

Niespodzianki: Możecie mieć do czynienia z osobą o ognistych cechach charakteru, która staje się apodyktyczna i łatwo wybucha, gdy ktoś nie potrafi sprostać jej wymogom.

Ostrzeżenia: Możecie odczuwać bunt przeciwko regułom i zasadom społecznym i lekceważyć innych. Wasze nadmierne ambicje mogą spowodować brak wyrozumiałości i współczucia, nadużywając swojej władzy.

 

Dla wibracji 5

Aura miesiąca: Piątki w maju możecie żyć we własnym świecie złudzeń i iluzji tęskniąc za harmonią i uporządkowaniem własnego życia. Cieszcie się z tego kim jesteś  jaki jesteś, jakie miejsce znalazłeś dla siebie. Realizuj swoje potrzeby i radości i postarajcie się widzieć świat takim jaki jest, bez iluzji i idealizowania.

Praca/finanse: Wasza silna osobowość pomoże wam przetrwać wszelkiego rodzaju problemy, które w tej chwili nie dadzą się łatwo rozwiązać. To mogą być problemy z własną osobowością, które przysparzają problemów tak w pracy, jak i finansach. Popracujcie nad sobą i własnymi namiętnościami, które w was drzemią.

Uczucia/związki: Sytuacja z której nie widać wyjścia. Kryzys  ograniczenia i bycie niewolnikiem negatywnego myślenia. Możecie odczuwać bezsilność i brak możliwości ruchu z sytuacji w jakiej się znaleźliście. To miesiąc gdzie możecie odczuwać stany lękowe, dezorientację wewnętrzną, stan przygnębienia.

Dom/rodzina: W domu nowe szanse i możliwości, początek jakiegoś przedsięwzięcia w które zaangażujecie się całym sobą. Nowe twórcze pomysły i możliwości do wykorzystania swoich talentów. Siła i energia do działania.

Otoczenia: W otoczeniu jakiś problem, konflikt, gdzie wymagana będzie szczera rozmowa oparta na faktach. Wykorzystajcie swoją siłę intelektu i inteligencję wykazując się bystrością umysłu i trafnością sądów.

Samopoczucie/zdrowie: Krótki wypad poza miejsce zamieszkania poprawił by wam samopoczucie i zdrowie. Potrzebny wam odpoczynek i zmiana miejsca zamieszkania. Zdrowotnie uważać na emocje i stany depresyjne. Mogą pojawić się nerwice lekowe, fobie. Dolegliwości związane z mięśniami.

Niespodzianki: Możecie doznać całkowitej zmiany i uzdrowić się z życia przeszłością. Konieczność zmiany poglądów i przekonań uwolniło by waszą duszę i myśli od czegoś co dawno minęło a tylko wam przeszkadza. To tylko wasze ego nie pozwala wam wznieść się na wyższy poziom świadomości.

Ostrzeżenia: Najlepiej będzie się wam żyło we własnym świecie jako samotny marzyciel indywidualista z który trudno czasami nawiązać kontakt.

 

Dla wibracji 6

Aura miesiąca: Szóstki w maju będą prowadziły intensywną komunikację, różnego rodzaju rozmowy poprzez telefon, w sprawach prywatnych, jak też dotyczących różnych dziedzin waszego życia.

Praca/finanse: W pracy może panować toksyczna atmosfera. Kłamstwa, manipulacje, chęć posiadania władzy nad innymi. Silne przywiązanie do spraw materialnych, zachłanność, może powodować uleganie żądaniom innych i łatwość poddawania się złym wpływom.

Uczucia/związki: Uczuciowo szóstki jesteście zablokowani. Przyjmujecie postawę bierności i poddania się, czy to w związku, czy jako single, nie macie ochoty szukać i walczyć o swoje.

Dom/rodzina: Z rodziny ktoś może wyjechać za granicę lub powrócić do kraju, co okaże się chwilowym sukcesem, sprzyjającym losem dla tej osoby.

Otoczenie: Z otoczeniem będzie bez zmian, czyli te same znajomości i układy. Stabilnie, ale wy możecie czuć wewnętrzne niezadowolenie, smutek, stan apatii.

Samopoczucie/zdrowie: Poczujecie stabilizację materialną i przyzwyczajenie do piękna i wygody. Zdrowotnie zaburzenia przemiany materii, układ pokarmowy, kręgosłup.

Niespodzianki: Miła ciepła atmosfera na jakimś spotkaniu, zaproszeniu, które otrzymacie. Ktoś będzie was adorował, możecie się nim zauroczyć.

Ostrzeżenia: Mogą przytrafić się załamania układów rodzinnych i partnerskich. Nie traktujcie poważnych spraw lekkomyślnie i powierzchownie.

 

Dla wibracji 7

Aura miesiąca: Siódemki skupią się w maju na sprawach materialnych, pracy. Będziecie pełni zapału i wiary w to co robicie, a praca po prostu was uskrzydla i pobudza. Możliwe są kursy, szkolenia, pogłębienie wiedzy lub sami będziecie organizowali takie szkolenia.

Praca/finanse: Możecie odczuwać kryzys, którego podłożem jest niedostatek materialny, jak i duchowy. Nie jest aż tak ogólnie źle, ale zdarzenia, które was dotknęły spowodowały, że poczuliście się nieszczęśliwi.

Uczucia/związki: W związkach możecie mieć trudności z dopasowaniem się do partnera, możecie żyć obok siebie a mimo to nie dążycie do zmiany. Tak samo z singlami, którzy przyzwyczaili się do swojej sytuacji i jest wam tak dobrze i nie pragniecie zmian, ani do nich nie dążycie.

Dom/rodzina: W domu dalekosiężne plany i tęsknota za tym co dalekie i nieznane. Możecie planować jakąś podróż do rodziny lub w celach rekreacyjnych.

Otoczenie: W otoczeniu pomoc ze strony kobiety wyrozumiałej i służącej wsparciem. Sami możecie odsunąć się od otoczenia zamykając w swoim świcie marzeń.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie możecie mieć problemy ze stopami, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia hormonalne.

Niespodzianki: Otrzymacie jakieś niespodziewane pieniądze. W niektórych sprawach potrzebna będzie cierpliwość, gdyż to czas zwłoki, czekania, trzeba poczekać na efekty waszych działań.

Ostrzeżenia: Możecie odczuwać brak poczucia bezpieczeństwa tęskniąc za posiadaniem czegoś trwałego, własnego.

 

Dla wibracji 8

Aura miesiąca: Ósemki w maju będą pełni energii i zapału do działania. Jak już sobie coś postanowicie, to nikt was nie odwiedzie od zadań jakie sobie obraliście. Niezależni i silni potraficie postawić na swoim, a nawet pobudzić innych do działania.

Praca/finanse: Maj okaże się nareszcie miesiącem, gdzie zaczyna się wam wszystko normować popychając was do działania z takim zaangażowaniem woli i energii, że sami będziecie zdziwieni. Szykują się nowe przedsięwzięcia, nowe plany coś rozpoczniecie nowego.

Uczucia/związki: W związkach może zdarzyć się burzliwa atmosfera. Nie panując nad swoimi emocjami możecie nawet urazić partnera. Dla niektórych ósemek mających kochanka szykuje się przeżycie namiętnej przygody.

Dom/rodzina: W domu mogą pojawić się niesnaski i nieporozumienia  za sprawą młodej osoby, która zachowuje się zdecydowanie ale brak jej rozsądku w działaniu. Możecie tez otrzymać zaskakujące wiadomości.

Otoczenie: Spodziewajcie się przyjazdu kogoś z najbliższego otoczenia, kto z tęsknotą czeka na przyjazd do kraju. Nareszcie wyjazd powinien dojść do skutku.

Samopoczucie/zdrowie: Lubicie dobrobyt i wygodę, takie też będzie wasze samopoczucie w maju w dostatku, gościnności i korzystania z życia. Zdrowotnie mogą pojawić się choroby związane z zaburzeniami hormonów płciowych.

Niespodzianki: Możecie zatęsknić za nową miłością, ale jeszcze w sercu będzie smutek i cierpienie za tym co odeszło bezpowrotnie i musi odejść, abyście znowu poczuli się zakochani.

Ostrzeżenia: Nie bądźcie zbyt naiwni i lekkomyślni w swoim postępowaniu zachowując się nieodpowiedzialnie, gdyż to może odbić się na waszym życiu.

 

Dla wibracji 9

Aura miesiąca: U dziewiątek będzie sporo ruchu, informacji związanych z wyjazdami zagranicznymi do pracy. To miesiąc powrotów i nowych propozycji wyjazdowych. Los i ludzie powinni wam sprzyjać i służyć pomocą.

Praca/finanse: W sprawach pracy i finansowo stabilnie i bezpiecznie. Zadbacie o swój stan posiadania i zaczniecie gromadzić i oszczędzać. Mając na swoim koncie jesteście pewniejsi siebie.

Uczucia/związki: W związkach plany i nowe przedsięwzięcia. Miesiąc pod względem szukania zmysłowych podniet i namiętnych przeżyć wyłącznie w potrzebach ciała.

Dom/rodzina: W domu zadbacie o bezpieczeństwo materialne, jesteście gotowi dzielić się tym co posiadacie i wzajemnie pomagać sobie niosąc pomoc finansową.

Otoczenie: W otoczeniu przebywanie z grupą ludzi objętych wspólnym interesem a więc może to być rodzina jak i miejsce pracy

Samopoczucie/zdrowie: Możecie mieć dziewiątki kłopoty z zasypianiem ze względu na jakieś lęki, pesymistyczne myśli i wyolbrzymianie spraw na wyrost w aspekcie negatywności. Zdrowotnie alergie wziewne powodujące katar, łzawienie oczu, powiększenie węzłów chłonnych.

Niespodzianki: Zmiany spowodowane przez los do których powinniście się dopasować i przyjąć to co zsyła wam los.

Ostrzeżenia: Możecie dziewiątki zbyt izolować się ze względu na skupieniu się na jakiej pracy, pasji czy hobby, zapominając co dzieje się na zewnątrz i wokół was.

wp
wp