Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Wibracje numerologiczne na maj 2018

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Kumczo

Kumczo

dostępny na 708
Wibracje numerologiczne na maj 2018
Kumczo Kumczo 2018-04-30 00:00

Odkryj co czeka Twoją Wibrację Numerelogiczną w maju 2018...

Dla wibracji 1

Praca: W pracy zapowiadają się nowe przedsięwzięcia, nowe szanse i możliwości. Otrzymacie nieoczekiwane i nagłe wiadomości, które mogą przedstawiać propozycje, które wprawią was w zachwyt i nie powinniście zostać wobec nich obojętni.

Finanse: To będzie miesiąc sprzyjający i możecie stać się magami swojego losu przyciągając do siebie prądy ziemi sprzyjające pomnażaniu materii. Wszystko zależy od was jak wykorzystacie swoją moc, twórczość, ideę. Rozpoznajcie świadomie swoje cele i podążajcie z siłą woli do ich realizacji.

Uczucia:  Uczuciowo poczujecie swój wdzięk, urok osobisty. Zechcecie odprężyć się, zabawić, poczuć wewnętrzną radość i ulgę. Miesiąc imprez, uroczystości, spotkań towarzyskich.

Zdrowie:  W zdrowiu mogą pojawić się choroby przewodu pokarmowego, dolegliwości, przeziębienia.

Niespodzianki:  Zaskoczą was nagłe wiadomości, informacje, które trzeba będzie szybko wykorzystać i podjąć decyzję, aby wziąć udział w jakimś przedsięwzięciu.

Ostrzeżenia: Uważajcie abyście nie stali się wrogo nastawieni do świata i ludzi i nie wylewali słów złośliwości i goryczy raniąc innych.

Przesłanie Anielskie:  Anioł Nadziei pomoże przełamać poczucie bezradności, smutku, podświadomych lęków i depresji. Uspokoi przed zbytnim zamartwianiem się o przyszłość, wzmocni cierpliwość i duchowe siły.

 

Dla wibracji 2

Praca: Dwójki w maju mogą być zachłanne na materię, ale też powinny uważać na środowisko w jakim pracują i z kim maja do czynienia. Uważajcie na swoja próżność i stroncie od tych którzy mogą chcieć was wykorzystać. Atmosfera w miejscu pracy może być podszyta kłamstwem, manipulacją, nieszczerością.

Finanse:  Sprawy finansowe staną w miejscu, czyli nie widać pogorszenia, ani też dodatkowych korzyści, tak jak było do tej pory, tak będzie i w tym miesiącu. Możecie mieć swoje fantazje i marzenia dotyczące jakichś nowych planów, ale gorzej może być z ich realizacją i urzeczywistnieniem. Szykuje się wam jakiś wyjazd.

Uczucia: Swoje emocje zwrócicie na nowe przedsięwzięcia, nowe szanse, które się pojawią. W związkach będziecie zmysłowi i namiętni, będziecie szukali nowych zmysłowych podniet i zaspokojenia potrzeb ciała.

Zdrowie: Zdrowotnie choroby o długotrwałym lub  chronicznym przebiegu, problemy skórne.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć nieumiejętność nawiązywania kontaktów z innymi. Dla was może się liczyć tylko własna egzystencja i podążanie za własnym celem.

Ostrzeżenia: Uważajcie na podejmowane przez was decyzje, na zawieranie znajomości, które mogą okazać się błędne i nieszczere.

Przesłanie Anielskie: Anioł Intuicji pomoże wam dotrzeć do prawdy, ostrzec przed zagrożeniem i niebezpieczeństwem, ułatwi odróżnienie fikcji od rzeczywistości. Jeżeli wasza intuicja was zawodzi zwróćcie się do Anioła o pomoc w celu jej  odblokowania.

 

Dla wibracji 3

Praca: Trójki otworzą się na przyszłość, pogodzicie się z przeszłością i wyznaczycie sobie cel życiowy. Będziecie odważni, pewni siebie, nie lubicie bezczynności i nudy, więc w pracy będziecie skuteczni i wnikliwi podejmując szybkie i trafne decyzje. Potraficie zjednać sobie otoczenie i zadbacie o dobrą atmosferę w pracy.

Finanse: Finansowo będzie stabilnie, ale dopadną was jakieś rozterki sercowe, smutek, melancholią, tęsknota za kimś. To będzie taki czas zadumy, nad sposobem życia, postępowania, wytyczenia nowych celów.

Uczucia: Uczuciowo możecie przechodzić transformację emocjonalną. Trzeba będzie pogodzić się i pożegnać przeszłość i stworzyć nową ciepłą atmosferę w związku, w domu, otoczeniu.

Zdrowie: Zdrowotnie zaburzenia przemiany materii, układ hormonalny.

Niespodzianki: Zaskoczy was szczęście rodzinne, spełnienie w rodzinie, związku, partnerstwie. Możliwość otrzymania zaproszenia na ślub, wesele.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją zazdrość i wpływ osób trzecich na wasze relacje z innymi.

Przesłanie Anielskie:  Anioł Ogniska Domowego pomoże wam trójki pogodzić domowników, zachęci do wzajemnego okazywania sobie uczuć. Ułatwi znalezienie własnego bezpiecznego miejsca na ziemi. Pomoże złagodzić nieporozumienia pokoleń, pomiędzy rodzicami a dziećmi, pomoże zjednoczyć rodzinę.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki w maju będziecie uosobieniem porządku. Będziecie opierać się na trzeźwej, logicznej kalkulacji. Rozsądek, odpowiedzialność i nie wchodzenie w otwarte konflikty, to cechy jakie zachowacie tak w pracy, jak i w codziennym życiu. Będziecie bardziej sędzią, niż obrońcą i będziecie trzymać się  rozumu, który was nie zawodzi.

Finanse: Finansowo wpływy urzędowe, a więc emerytury, renty, praca prawnie zalegalizowana. Jeżeli macie jakieś zobowiązania, długi, kredyty to dadzą znać o sobie. Finansowo odpowiednio do standardu życia, należy zachować równowagę, mogą być wydatki na zdrowie.

Uczucia: Będziecie w tym miesiącu bardzo intuicyjni, przewidywalni, medialni. Wasza wewnętrzna wrażliwość i umiejętność współczucia pomoże wysłuchać i wesprzeć potrzebujących. Czwórki zapragną prawdziwej miłości, a jednocześnie najlepiej czują się w wolnych związkach. W maju będziecie uczuciowi i bardzo wrażliwi.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą nastąpić jakieś zmiany, złe samopoczucie, ale szybko się zregenerujecie. Dolegliwości pęcherza, nerek. Uważać na zbyt dużą ilość środków znieczulających.

Niespodzianki: Zaskoczyć was może spór, dyskusja na jakiś problem z którego będziecie starali się znaleźć wyjście i rozwiązanie. Pełne zaangażowanie się w realizację swoich celów i zamierzeń, gotowość do walki i konkurowania z innymi.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbytnie uleganie żądaniom innych i zbytniego poświęcania się, aby zapewnić sobie sympatię i życzliwość. Zadbajcie o siebie i nie poświęcajcie się zbyt innym, dzieciom, aby zyskać ich przychylność i życzliwość. Wasze własne potrzeby są najważniejsze. Zadbajcie o siebie i swoje zdrowie.

Przesłanie Anielskie: Anioł Dobrobytu podsunie wam czwórki dobre pomysły na zarabianie pieniędzy. Zwróćcie się do Anioła Dobrobytu o pomoc, jeżeli macie problemy finansowe, niepewność bytu. Pomoże przezwyciężyć trudny okres w sprawach finansowych, czasami nawet obdarowuje.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy będziecie iść do przodu nie oglądając się za siebie. Nuda wam nie grozi, będziecie twórczy i kreatywni. Posiadacie zdolności organizacyjne i poradzicie sobie podejmując szybkie i trafne decyzje.

Finanse: W sprawach finansowych trzeba zachować rozsądek. Nie udawać, że wszystko jest pod kontrolą, a zdjąć maskę i spojrzeć prawdzie w oczy. Zachowajcie umiar i równowagę, żeby potem nie głowić się gdzie i na co wszystko się rozeszło.

Uczucia: W uczuciach jeżeli do tej pory niezbyt było przychylnie, to w maju zapowiada się rozpędzenie tych czarnych chmur i pojawienie się słoneczka. To oznacza polepszenie relacji, życie nabierze barwnych kolorów, będzie namiętnie z wiarą w pomyślną przyszłość.

Zdrowie: Uważajcie piątki na swoje emocje, nerwowość, gdyż to może odbić się na waszym zdrowiu w postaci porażenia mięśni oddechowych i przepony, niedotlenienie organizmu, niedrożność dróg oddechowych.

Niespodzianki: Pojawi się miły gest, zaproszenie od kogoś sympatycznego i życzliwego. To może być impuls zachęcający do podjęcia pracy twórczej, a także dobre wiadomości z pomocną dłonią.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją słaba psychikę i oskarżenia partnera za swój zły los. Wzajemne wspieranie się scala związek, oskarżenia o niepowodzenie materialne może kiedyś doprowadzić do rozpadu związku.

Przesłanie Anielskie: Anioł Troski  pomoże wam skupić się na tym co najważniejsze. Wszelkie sprawy zaniedbania, lekceważenia, powierzchowności i słabego zaangażowania się w realizację nowych pomysłów i przedsięwzięć, Anioł Troski gdy  tylko się do niego zwrócicie uwrażliwi  was na odpowiedzialność na wszystko co do tej pory zaniedbaliście.

 

Dla wibracji 6

Praca: Praca w maju da szóstkom radość i przyjemność. Atmosfera będzie pozytywna, a wy będziecie emanowali ciepłem. Możliwość dla niektórych szóstek zmiany stanowiska lub rozpoczęcie nowego etapu w karierze.

Finanse: W sprawach materialnych miesiąc stabilny, możliwość uroczystości rodzinnej, ślubu, komunii itp. co będzie się wiązało z wydatkiem na prezenty. Szóstki czułe, wrażliwe i nadopiekuńcze mogą przejmować się aby wszystko było dopięte, ładne, więc włożycie swoje uczucia i zaangażowanie.

Uczucia: Szóstki uczucia swoje skierują na sprawy rodzinne. Pozostaniecie przy rodzinie i tym, co będzie się wokół niej działo. Rodzina pokoleniowa, stabilizacja materialna, ale szykują się jakieś zmiany, nie tylko remontowe w domu, ale możliwie że ktoś będzie chciał rozpocząć nowy etap swojego życia.

Zdrowie: Uważajcie na swoje ciśnienie i choroby związane z krwią, sercem. Mogą wystąpić zatrucia pokarmowe i dysfunkcja zmysłów.

Niespodzianki: Możliwość wyjazdu lub zmiana miejsca zamieszkania.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje słowa, postępowanie, wywieranie presji na słabszych i zrzucanie winy na innych w razie porażki.

Przesłanie Anielskie: Anioł Pokory pomaga zrozumieć, że nie wszystko możemy mieć w życiu. Zachęca do pogodzenia się z własnym losem i pomaga zaakceptować to, czego człowiek zmienić nie może. Wzmacnia cierpliwość, skromność, umiejętność słuchania.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy mogą pojawić się jakieś problemy, czy to strach przed jej  utratą, lub problemy zdrowotne i finansowe. Mogą wystąpić zdarzenia, zmiany przez które możecie czuć się głęboko nieszczęśliwi. Będziecie szukali wsparcia i pomocy.

Finanse: Finansowo możecie otrzymać wsparcie od kogoś, lub zaciągnąć kredyt, ale trzeba będzie dokonać ostatecznych rozstrzygnięć i podjąć odpowiednie decyzje, aby wreszcie problemy zakończyły się szczególnie te ścigane przez urzędy, banki. Możliwy wydatek na remonty, odnawianie.

Uczucia: To będzie miesiąc odpowiedzialności i sumiennej pracy. W uczuciach będziecie zmysłowi, ale też gotowi nieść pomoc innym. Zadbacie o dom i rodzinę.

Zdrowie: Mogą wystąpić dolegliwości nerek i pęcherza, zaburzenia pracy jelit, bóle w odcinku krzyżowo-lędźwiowym.

Niespodzianki: Zapowiadają się udane transakcje i operacje finansowe, nagrody pieniężne, niespodziewane pieniądze.

Ostrzeżenia: Nie wtrącajcie się w sprawy, które was nie dotyczą. Uważajcie na wypowiadane słowa publicznie i nie wdawajcie się w walkę, spory i dyskusje.

Przesłanie Anielskie: Anioł Ogniska Domowego pomoże zjednoczyć rodzinę, pogodzić domowników, wyjaśnić nieporozumienia pomiędzy rodzicami, a dziećmi. Zwróćcie się do Anioła z prośbą, aby pomógł wam znaleźć własne bezpieczne miejsce na ziemi.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy zgoda i miła atmosfera. Otrzymacie pomyślne informacje, wiadomości i zaproszenie do współpracy, a nawet zawarcia przyjaźni. Dla tych co szukają pracy to może być dobry miesiąc rozpoczęcia nowego etapu, realizacja planów i marzeń.

Finanse: Finansowo stabilnie i bezpiecznie, ale możecie zbyt przywiązywać wagę do materii i chęci posiadania. Jesteście dumni z tego co posiadacie i z tego względu wpadacie też w pracoholizm.

Uczucia: Uczucia ukierunkujecie w tym miesiącu na rodzinę i sprawy związane z dziećmi. Będą spotkania, uroczystości, miła atmosfera. Będziecie omawiali co zrobić i jak poprawić, aby szczęście was nie opuściło, aby wam i waszym najbliższym żyło się stabilnie i bezpiecznie.

Zdrowie: W zdrowiu mogą wystąpić dolegliwości górnych dróg oddechowych, opryszczka wargowa, choroby związane z krwią, sercem.

Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć dzieci, wnuki jakimś nowym etapem życiowym. Miesiąc szczęścia i radości oraz realizacji nowych planów.

Ostrzeżenie: Możecie tęsknić za posiadaniem czegoś trwałego, własnego domu, możecie odczuwać brak poczucia bezpieczeństwa, a przede wszystkim strach przed utratą dóbr materialnych.

Przesłanie Anielskie: Anioł Pocieszenia pomoże odnaleźć siłę w sobie i spotkać pomocnych ludzi, którzy pocieszą, ułatwią wyjście z trudnej sytuacji, przywrócą zaufanie. Zwróćcie się z prośba do Anioła Pocieszenia jeżeli macie poczucie odrzucenia, brak wsparcia ze strony bliskich, nieumiejętność wyjścia z trudnej sytuacji.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy będziecie w swoim żywiole, możecie zdobyć rozgłos, powodzenie materialne. Będziecie w swoim świecie, żyjąc tym co robicie i konsekwentnie wykonując powierzone zadania.

Finanse: Zapowiada się sporo wyjazdów, rozjazdów, praca z dojazdami na co trzeba też rozsądnie kalkulować i wydawać. Uważajcie na impulsywne osoby, które szukają sposobności w wejścia w konflikt i mogą pokrzyżować wam plany dotyczące spraw finansowych.

Uczucia: W związkach wymagana jest cierpliwość i powściągliwość, aby nie wypowiadać pospiesznie raniących słów i krzywdzących sądów. To od was zależy jak wykorzystacie czas do utrzymania związku.

Zdrowie: W zdrowiu dolegliwości układu kostnego, stany zapalne, dyskopatie i zespoły okolicy krzyżowej. Uważajcie też na nerwice, lęk i zniechęcenie szczególnie w życiu uczuciowym.

Niespodzianki: To mogą być niezbyt miłe niespodzianki, które wprowadzą was w smutek i cierpienie. Mogą to być wiadomości związane z rodziną, domem, a także dotyczące zdrowia waszego lub kogoś z rodziny.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swój związek, gdyż karty ostrzegają przed jego załamaniem i tęsknotę za niespełnioną miłością.

Przesłanie Anielskie: Anioł Wiary wskazuje na ubogie życie religijne i słabą wiarę, lub jej brak. Zwróćcie się z prośbą do Anioła, aby przywrócił wam wiarę w siebie, w optymistyczne myślenie, ułatwił nawiązanie duchowego porozumienia z Bogiem.

 

Dla wibracji 11

Praca: Jedenastki w związku z pracą będą przeżywały jakieś rozczarowanie emocjonalne, smutek i cierpienie. Możliwe że coś się nie uda, jakieś plany mogą legnąć w gruzach, a może to tylko emocje związane z waszymi uczuciami, bezsilnością.

Finanse: W finansach możecie wspominać jak to było dawniej, obrazy z dawnych lat, gdzie zarabialiście, czuliście się dobrze i bezpiecznie. Możliwe że zechcecie wrócić do przeszłości, aby poprawić swój status finansowy i przywrócić świetność z dawnych lat.

Uczucia: W uczuciach dobre porozumienie z partnerem, ale sporo waszego poświęcenia dla dobra związku i rodziny. Możecie czasami poczuć się samotni, dla relaksu możecie medytować, aby uspokoić swoje myśli i zmęczenie. Wasza intuicja podpowie najlepiej w tych sprawach.

Zdrowie: Mogą wystąpić problemy z układem rozrodczym, zaburzenia cyklu miesiączkowego, dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Niespodzianki: Możecie otrzymać pomyślne wiadomości, informacje, może was zaskoczyć wasze dziecko, jak również ktoś z zaproszeniem i miłym gestem przyjaźni.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoja psychikę, załamania, depresję i sięganie po środki  znieczulające. Wzmocnijcie swoją silną wolę aby nie dopadł was pesymizm i słabość.

Przesłanie Anielskie: Anioł Sprawiedliwości pomoże wam przyznać się do własnych błędów, doda odwagi, aby nie ukrywać prawdy i żyć w nieszczerości. Zachęci do szczerej rozmowy i spojrzenia obiektywnie na problem.

 

Dla wibracji 22

Praca: W pracy jakieś ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia. Uważajcie na fantazję i złudzenia abyście nie popełnili błędów w działaniu. Lęk który was ogarnia, niepewność i wahania są nieznane i niejasne i tak będziecie się pogrążać w tej niepewności i wiecznym oczekiwaniu na zmiany.

Finanse: Bardziej ukierunkujecie się na sprawy duchowe, poszukiwania swojej drogi i miejsca  w tym życiu, niż na spraw finansowe. Możecie poczuć się zmęczeni i przydałby się czas na odpoczynek, a dla niektórych przejście na emeryturę.

Uczucia: Zadbacie o dom i rodzinę, o ciepło dla najbliższych. Będziecie życzliwi ludziom i przyjaźni światu. Możliwe dla niektórych  powiększenie rodziny.

Zdrowie: Układ pokarmowy i krążenia, alergie pokarmowe, choroby przewlekłe, ogólnie możecie odczuwać zmęczenie i zniechęcenie życiem.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć niespodziewany wyjazd, podróż, kupno samochodu. Trzeba będzie wziąć sprawy w soje ręce i szybko zadziałać.

Ostrzeżenia: Nie trwońcie energii  rozpraszając ją na rzeczy powierzchowne. Może brakować wam wytrwałości do aktywnych działań.

Przesłanie Anielskie: Anioł Odpowiedzialności wskazuje na nieprzemyślane działania i wypowiedzi, brak konsekwencji, obietnice bez pokrycia, brak odpowiedzialności. Zwróćcie się w trudnych chwilach do Anioła Odpowiedzialności, aby pomógł wam wywiązać się ze zobowiązań, wziąć odpowiedzialność za własne słowa i czyny. Aby czuwał nad tym abyście szybciej myśleli, niż mówili.

 

Dla wibracji 33

Praca: W pracy będziecie dobrze sobie radzili, umiejętne podejmowanie decyzji i rozważanie za i przeciw. Czasami możecie być ryzykantami, aby zadbać o własne interesy. Możliwość dodatkowej pracy.

Finanse: Bezpieczeństwo i sukces materialny. Będziecie cieszyli się swoim bogactwem, chcąc jednocześnie pokazać się innym, a jednocześnie korzystać z życia jak najwięcej. Będzie gościnnie, miło i przyjemnie.

Uczucia: W uczuciach będzie namiętnie. W związkach gwałtowność uczuć, od namiętności, seksu, po zazdrość, wybuchy gniewu. Nie będzie miejsca na nudę.

Zdrowie: Choroby przewlekłe trwające z różnym nasileniem. Układ odpornościowy, uczucie zmęczenia, skłonność do przeziębień.

Niespodzianki: Mogą zaskoczyć was jakieś prezenty, niespodziewane pieniądze, spadek, wygrana.

Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się we własnym świecie marzeń, a działajcie, gdyż same marzenia nie przyniosą rezultatów.

Przesłanie Anielskie: Anioł Wszelkiej Odnowy wskazuje na lęk przed zmianami, brak elastyczności, stagnację, wegetację. Zwróćcie się o pomoc  do Anioła, aby pomógł wam odrzucić strach przed zmianami, nauczył elastyczności zachęcił do rozwoju i  poznania świata.