Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na lipiec 2021

Wibracje numerologiczne na lipiec 2021
Kumczo Kumczo 2021-07-06 11:48

Sprawdź jaki będzie lipiec dla Twojej wibracji numerologicznej...

Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Dla jedynek lipiec może być miesiącem zmiennym i zależnym od losu. Raz będzie energia sprzyjająca i będzie się układało, innym razem może być pod górkę i nie będziecie mieli wpływu na zaistniałe wydarzenia.

Praca/finanse: Finansowo powinno być stabilnie, a dodatkowo niektóre jedynki mogą pracować dorabiając sobie gdzieś tam na boku, bez umów i rejestracji.

Uczucia/związki: W związkach udane pożycie, natomiast single będą gotowi na spotkanie z miłością, na poznanie kogoś i zakochanie się od pierwszego wejrzenia.

Dom/rodzina: W domu możecie mieć do czynienia z młodą osobą o cechach samotnego marzyciela, czasami oderwanego od realiów życia, z którym trudno będzie nawiązać kontakt.

Otoczenie: Z otoczeniem możecie odczuć taki stan zawieszenia, czyli brak motywacji i chęci do nawiązywania kontaktów, znajomości. Mogą odwlec się w czasie spotkania, odwołane sprawy, wizyty.

Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie może być zmienne i możecie odczuwać taki zastój. W zdrowiu mogą wystąpić dolegliwości w jamie brzusznej, niedomagania serca, żyły.

Niespodzianki: Zaskoczy was kobieta dosyć energiczna i władcza, od której otrzymacie pozytywne informacje i wiadomości.

Ostrzeżenia: Nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków i odpowiedzialności, gdyż możecie odczuć zmęczenie fizyczne i psychiczne, a i kręgosłup da znać o sobie.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójki w lipcu powinni zwrócić uwagę na swoje finanse, gdyż sytuacja może być zmienna i zalecana jest ostrożność w przypadku inwestowania.

Praca/finanse: To czas oczekiwania na wyniki waszej pracy. Zalecana jest cierpliwość, nie da się nic przyspieszyć na siłę po prostu trzeba poczekać na czas zapłaty za dobrze wykonaną pracę. Dobry miesiąc na urlop i wypoczynek.

Uczucia/związki: Zapowiada się sporo nagłych i niespodziewanych wiadomości zapraszających do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu. Mogą być przypadkowe spotkania, zawarcie nowych znajomości, miłość od pierwszego wejrzenia.

Dom/rodzina: W rodzinie ktoś może mieć problemy, jakieś niepowodzenia i troski, które spowodują przygnębienie i przytłoczenie ciężką sytuacją.

Otoczenie: Ktoś z najbliższego otoczenia może potrzebować wsparcia nie tylko finansowego, ale i duchowego. Może mieć problemy finansowe lub zdrowotne.

Samopoczucie/zdrowie: Dwójeczki czeka walka samotnika z przeciwnościami losu. Nie poddacie się, spiętrzajace się trudności was nie załamią. Zdrowotnie mogą wystąpić zaburzenia i niedotlenienie mózgowe.

Niespodzianki: Siła wewnętrzna i zewnętrzna jaka drzemie w was pozwoli na osiągnięcie swoich celów.

Ostrzeżenia: Uważać na załamania, depresje i sięganie po środki zmieniające świadomość. Takie niebezpieczeństwa zagrażają, jeżeli nie odwołacie się do swojej woli.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek lipiec miesiącem aktywności, będziecie przeżywali swoje życie impulsywnie i namiętnie. Poradzicie sobie z wszelkimi problemami, dzięki zaradności, przebojowości i trafnością podejmowanych decyzji.

Praca/finanse: W tych dziedzinach trójeczki powinni w ciszy i samotności zastanowić się co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić. Co wiąże się z wyobrażeniem takich pojęć jak sukces, ambicja, uznanie, dobrobyt materialny. Czasami odsunięcie się od świata i wycofanie z szeregu niepotrzebnych związków i aktywności, daje możliwość spokojnej i rozważnej pracy.

Uczucia/związki: W związkach harmonia i udane pożycie, taki szczęśliwy okres i chęć zbudowania sobie własnego gniazdka.

Dom/rodzina: W rodzinie jakieś struktury zostały nagle naruszone, coś się nagle rozpadło i nie będzie łatwo teraz dojść do równowagi i harmonii.

Otoczenie: W otoczeniu możecie mieć trójeczki do czynienia ze sprawami urzędowymi, sądowymi związanymi ze sprawami materialnymi, spadkami.

Samopoczucie/zdrowie: Będziecie wybiegali myślami w przyszłość. Dalekosiężne plany związane z podróżą, wyznaczenie sobie celu życiowego. Zdrowotnie obniżona odporność organizmu, osłabienie układu immunologicznego, wirusy, bakterie.

Niespodzianki: Szczęśliwe zakończenie spraw, możliwa podróż zagraniczna.

Ostrzeżenie: Uporczywe tkwienie w starych układach i przyzwyczajeniach, to słabość wynikająca, że nie chcecie dopuścić do siebie myśli, że nadszedł czas zmiany, aby uwolnić się od tego ciasnego świata i otworzyć na przyszłość i zmianę poglądów.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek lipiec miesiącem korzyści materialnych i owocnej realizacji planów.To szansa na spełnienie pragnień i urzeczywistnienie czegoś co zaczęło się dawniej i zostanie zrealizowane teraz. Miesiąc zakończenia ważnych spraw, dobre wiadomości, zdrowienie.

Praca/finanse: Powinno być stabilnie, ale nie sprawy materialne będą waszym zmartwieniem, a utrata kogoś, czegoś i związany z tym smutek, cierpienie i ból emocjonalny.

Uczucia/związki: W sprawach uczuciowych czwórki przejdą transformację, czyli czas na zmiany i odejście od czegoś co wydawało się trwałe. Czas na zrozumienie, że pozostając w złym związku kopiecie sobie własny grób.

Dom/rodzina: Możecie czuć się uwięzieni lub uzależnieni od kogoś lub czegoś. Ktoś z rodziny może być podstępny, nieszczery i manipulować wami. To człowiek o toksycznej energii uzależnienia.

Otoczenie: Wasza nadwrażliwość może doprowadzić do zbytniego zamartwiania się o wszystko i wszystkich, co doprowadzi do trudności w zasypianiu i nieprzespanych nocy.

Samopoczucie/zdrowie: Nowe pomysły i możliwości będą zaprzątały wasze myśli. Zdrowotnie powrót chorób, które są niedoleczone, układ krążenia, hormonalny, pokarmowy. Leczenie metodami niekonwencjonalnymi.

Niespodzianki: Pomyślne informacje, wiadomości od mężczyzny majętnego i pomocnego.

Ostrzeżenia: Przerost ambicji i chęć sprawdzenia się w sytuacjach niebezpiecznych. Nie angażujcie się w coś co potem nie dacie rady zrealizować. Uwolnijcie się z jakiejś kłopotliwej sytuacji.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w lipcu będą miały szanse na realizację czegoś co w obecnej chwili jest dla was najważniejsze. To mogą ujawnić się uczucia rodziców do dzieci lub pobudzić was do pracy twórczej, która was pasjonuje.

Praca/finanse: W pracy jakieś ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia. Możecie lękać się o swoje stanowisko, miejsce i ogólnie obawy co do dalszego rozwoju.

Uczucia/związki: W związkach zbytnie przywiązanie do wartości materialnych, chęć posiadania władzy nad innymi. Związek oparty na satysfakcji czysto cielesnej i własnej wygody. Uważać na uzależnienia.

Dom/rodzina: W domu miła atmosfera, możecie otrzymać zaproszenie na jakąś uroczystość lub sami sprawić komuś miły gest zapraszający do wzięcia udziału.

Otoczenie: W otoczeniu może dojść do załamania się sytuacji życiowej. Jakieś nagłe wydarzenia, które nie będą dla was przyjemne i korzystne.

Samopoczucie/zdrowie: Pozornie życie biegnie normalnie, ale możecie odczuwać, że stoicie w martwym punkcie i nie macie w sobie wewnętrznej motywacji do pracy i działania. Stan apatii, uzależnienia od środków zmieniających świadomość. Dolegliwości układu kostnego, powracające choroby niedoleczone.

Niespodzianki: Czas na przewartościowanie swojego trybu życia.W samotności zwróćcie się do swojego wnętrza i zastanówcie co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje słowa i nie wdawajcie się w akta przemocy, wywierając słowną presję na przeciwniku. Pohamujcie swój nieobliczalny temperament.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w lipcu będą pod wpływem energii marzycielskiej. Poddacie się waszym fantazjom, pragnieniom wykorzystując siły nieświadomości, sny. Uważajcie jednak na nadmierne poddawanie się nastrojom co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie.

Praca/finanse: W pracy może panować chaos, takie kręcenie się w kółko, ale tez niektórzy mogą odczuć nagłe zmiany przychodzące z zewnątrz, co spowoduje zmianę pracy, miejsca, stanowiska.

Uczucia/związki: Uczuciowo zaangażujecie się w sprawy dzieci, wnuków. Dla singli mogą zdarzyć się flirty, przygody, poznanie nowych osób.

Dom/rodzina: Tu kobieta doświadczona i wymagająca, będzie przewodniczyła w sprawach domowych i rodzinnych. Lubi zbierać informacje, wiadomości, plotki.

Otoczenie: Z otoczeniem na zasadzie pracy i wspólnych interesów.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie może objawiać się różnorodnością reakcji przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie. W zdrowiu problemy dermatologiczne, problemy z kręgosłupem.

Niespodzianki: Zmiany spowodowane przez los, na które nie macie wpływu. Powinniście je zaakceptować i dostosować się do sytuacji.

Ostrzeżenia: Uporczywe tkwienie w starych układach i przyzwyczajeniach, jest to słabość, która nie dopuszcza do siebie myśli, że nadszedł czas na zmiany.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki w ciszy i spokoju będą poszukiwać prawdy o sobie. To taki czas na zrewidowanie swojego postępowania, poglądów, przekonań oraz systemu wartości. Zaduma nad życiem po co tu jestem i dokąd zmierzam.

Praca/finanse: Możecie odczuwać strach przed utratą pracy. Mogą pojawić się problemy finansowe i uczucie bycia w potrzebie. Jednak znajdzie się ktoś kto wesprze was w potrzebie.

Uczucia/związki: W związkach równowaga osiągnięta drogą wzajemnego porozumienia. Nie będziecie wchodzić sobie w drogę omijając konflikty. Każde z was zechce być niezależnym.

Dom/rodzina: Z rodziną pozytywna energia i porozumienie, możecie liczyć na wsparcie, ktoś będzie starał się pomagać wam finansowo.

Otoczenie: W otoczeniu powodzenie w sprawach materialnych. Ktoś kto posiada swoją działalność jest człowiekiem odpowiedzialnym i uczciwym, możecie liczyć na jego przyjaźń.

Samopoczucie/zdrowie: W zdrowi mogą się pojawić problemy dermatologiczne, alergie kontaktowe, choroby dziedziczone.

Niespodzianki: Niespodziankę może sprawić wam spotkanie ze znajomym małżeństwem, zaproszenie na ślub.

Ostrzeżenia: Życie może postawić przed siódemkami wymagania pobudzając was do działania, co wyzwoli was z bierności, gdyż będziecie chcieli pokazać jacy to jesteście dzielni i mocni.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Ósemki zdadzą się na los, ale też w sprawach materialnych będziecie podejmowali rozsądne decyzje i umiejętnie dysponowali tym co posiadacie.

Praca/finanse: Niektóre ósemki czekają poważne zmiany, więc możliwe, że zdecydujecie się odejść na emeryturę. Dla innych praca z grupą ludzi objętych wspólnym interesem.

Uczucia/związki: Możecie ósemki w tym miesiącu mieć chęć wyszumienia się, a więc posmak niewierności, pogoń za erotyczną przygodą, zabawą i komfortem.

Dom/rodzina: W domu sporo chaosu, zamętu, coś nagle mogło się wydarzyć i narobić nieładu i nieporządku.

Otoczenie: Dobre porozumienie z kobietą, która jest wyrozumiała, pomocna, intuicyjna.

Samopoczucie/ zdrowie: Samopoczucie stabilne, znajdziecie czas dla siebie i oderwanie się od spraw codziennych. Zdrowotnie dolegliwości kręgosłupa, zapalenie mięśni, chroniczne zmęczenie mięśniowe.

Niespodzianki: Całkowita zmiana życiowa. Uwolnienie się od przeszłości. Proces transformacji ego, które musi nauczyć się uwalniać od świata materii, by móc się wznieść na wyższy poziom.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje nieobliczalne zachowania i potyczki słowne, które ranią innych.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: To miesiąc, w którym będzie się dla dziewiątek liczyła tylko ich własna egzystencja oraz działania wynikające z ich własnych przekonań. Dzięki uporowi możecie osiągnąć sukces wkładając wiele energii i poświęcenia.

Praca/finanse: Otrzymacie pomyślne dla was wiadomości i zaproszenie do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu. Będzie stabilnie, aczkolwiek możecie oszczędzać i gromadzić zasoby finansowe.

Uczucia/związki: W uczuciach odczujecie przygnębienie, jakaś sytuacja was przytłoczy, jednak to stan przejściowy i mocne przeżycia mogą ponownie scalić nadszarpnięty związek.

Dom/rodzina: Skupicie się na dzieciach i sprawach materialnych. Sukces dzięki sumiennej i wytrwałej pracy.

Otoczenie: Z otoczeniem pełne zaangażowanie się i gotowość do walki, konkurowania z innymi. Będziecie bronili swoich poglądów, stanowiska, takie sprawdzanie się.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie odczuwać obciążenie pracą, obowiązkami, odpowiedzialnością za coś lub kogoś. Uważać na kręgosłup. Mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne.

Niespodzianki: Zaskoczy was decyzja wyjazdu za granicę w sprawach zarobkowych.

Ostrzeżenia: Przydałby się zmiany w waszym życiu, ale brak orientacji i pomysłu, nie będzie zachętą do tych zmian.

wp
wp