Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2021

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2021
Kumczo Kumczo 2021-06-08 14:35

Poznaj wibracje numerologiczne w najbliższym miesiącu...

Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Dla jedynek czerwiec zapowiada się jako miesiąc bezpieczeństwa materialnego, zysków, prezentów pieniężnych. Konsekwentnie będziecie dążyli do wyznaczonego sobie celu poświęcając swój czas. To miesiąc wielu spotkań z różnymi osobami, znajomymi, rodziną.

Praca/finanse: Wasza praca będzie wymagała od was poświęcenia, wiedzy i intuicji. Coś też możecie skrywać, ukrywać, robić to w tajemnicy. Finansowo nie będziecie marnować nadarzających się okazji, pieniądze pochodzące z niespodziewanych źródeł.

Uczucia/związki: W związkach zadbacie o dom i rodzinę, widać opiekuńczość, a nawet może się przydarzyć powiększenie rodziny. Swoje uczucia zwrócicie na konkretne wspólne cele i obowiązki.

Dom/rodzina: W rodzinie możecie liczyć na mężczyznę, który dobrze stoi finansowo, być może posiada własną działalność i zawsze w potrzebie pomoże i doradzi.

Otoczenie: W otoczeniu miłe spotkania z osobami, które darzą was życzliwością i przyjaźnią. Miła atmosfera, zawieranie umów.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie będzie przepełnione wrażliwością, zgodą, miłym nastrojem spowodowanym zaproszeniem was na jakąś uroczystość. Zdrowotnie uważać na zaburzenia emocjonalne, przemęczenie, kręgosłup.

Niespodzianki: Możecie odczuć w pracy, czy też w domu, że jesteście zmuszani do posłuszeństwa i podporządkowania się, a przy okazji możecie być związani z przymusową zależnością od tej osoby, czy sytuacji.

Ostrzeżenia: Możecie doznać od kogoś zranienia w postaci wypowiedzianych słów. Nie wchodźcie w konflikty i skomplikowane dyskusje.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójki w czerwcu czeka podejmowanie decyzji i dokonanie jakiegoś wyboru. To może dotyczyć spraw zawodowych lub wyjazdowych. Być może będziecie mieli dwie opcje do wyboru, ale w dwóch miejscach nie da się być jednocześnie i trzeba na coś się zdecydować.

Praca/finanse: W sprawach zawodowych sporo wyjazdów, delegacji, dążenie do osiągnięcia sukcesu. Mnóstwo informacji i nowych wiadomości, dużo spraw do załatwienia. Finansowo wzrost kapitału, zyski, pomnażanie dochodu.

Uczucia/związki: W uczuciach niektóre dwójeczki mogą żyć w oddaleniu od siebie, może dzielić was odległość lub partner przebywa za granicą. Dla innych dwójek związek pod jednym dachem, ale każde żyje w swoim świecie.

Dom/rodzina: Czasami możecie poddawać się zbytnim nastrojom, żyjąc fantazjami i marzeniami, co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie. Co do rodziny trzeba będzie dostosować się do zaistniałej sytuacji i zachować równowagę emocjonalną.

Otoczenie: Dobre wiadomości w sprawach pracy, zleceń, szkoleń. Otoczenie będzie wam sprzyjało w rozpoczęciu nowych działań w sprawach materialnych.

Samopoczucie/zdrowie: Dla dwójek to miesiąc pokonania przeszkód i ruszenie do przodu. W zdrowiu mogą się przytrafić choroby jamy ustnej i nosowej, stany zapalne, zatoki.

Niespodzianki: To co wam nie sprzyja, jest niepotrzebne odetniecie. Wyjaśnią się sprawy konfliktowe i rozwiążą problemy dzięki waszemu intelektowi i odporności psychicznej.

Ostrzeżenia: Tak właściwie to nie ma tu ostrzeżenia, a możecie tęsknić za posiadaniem czegoś trwałego np.: domu, co jest sprawą normalną i karty dają taką szansę na podjęcie decyzji i rozpoczęcie działań.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek czerwiec będzie miesiącem poszukiwania prawdy, jasnego myślenia, szczerej rozmowy opartej na faktach. Jakiś konflikt, problem trzeba będzie rozwiązać zachowując rozwagę i trzeźwość umysłu. Pomimo rozterek duchowych jesteście panami swojej woli i dacie radę przezwyciężyć stan panującego napięcia. To szansa na rozwiązanie problemów i pójście krok do przodu.

Praca/finanse: To miesiąc wycofania się z aktywności zawodowej i przewartościowania swojego życia i dotychczasowych wyobrażeń o sukcesie, ambicji, dobrobycie materialnym. Czas zadumy i poszukiwania swojej drogi przygotowując się na nadchodzące zmiany.

Uczucia/związki: Namiętne i dynamiczne przeżywanie swoich uczuć od wybuchów zazdrości, gniewu, po gwałtowną miłość, seks. Będzie się działo. Raz pokażecie się jako potulne kotki, innym razem jako drapieżne lwy.

Dom/rodzina: W domu partnerka /partner wrażliwy na swoim punkcie i łatwo go zranić. Potrafi obdarzyć miłością, gdyż posiada w sobie bogactwo uczuć, ale może też użyć siły je niszczącej.

Otoczenie: W otoczeniu powinno być bez zmian, ale na wszelkie wasze trudności możecie reagować izolując się i zamykając w sobie, przeżywając niepowodzenia w samotności. To czas na przemyślenia, aby zrobić następny krok.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie popadać w melancholię, bujając czasami w obłokach, ale też nie topcie swoich smutków w używkach. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości nerek, zaburzenia poziomu sodu, potasu wapnia.

Niespodzianki: Niektóre trójeczki może coś przygnębić, przytłoczyć, chwilowe załamanie, choroba. Jednak to okres przejściowy, który się rozwiąże.

Ostrzeżenia: Wasza cierpliwość do pewnych spraw może się wyczerpać i zaczniecie przemawiać w złośliwy i nieugięty sposób, raniąc innych słowami, osądzaniem, krytykowaniem.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Czwórki spodziewajcie się w czerwcu zmian, które są nieuniknione, a przed, którymi czujecie wewnętrzny strach. To miesiąc odrodzenia, obudzenia się do życia. To co stare, niekorzystne dla was, a którego się jeszcze trzymacie odejdzie, a pojawią się poważne zmiany niosące ulgę, nadzieję i dobroć.

Praca/finanse: W tych dziedzinach powinno być stabilnie, mogą pojawić się wydatki związane z wyjazdami. Możecie zainteresować się sprawami związanymi z Bogiem, kosmosem, rozważaniem na temat życia i śmierci, szukając informacji, szkoleń, kursów.

Uczucia/związki: W sprawach uczuciowych macie kartę ochronną, więc pieczę nad wami i waszymi związkami będą miały Siły Wyższe, Kosmos. To miesiąc udanych związków rodzinnych, miłość, okres wzajemnego zaufania i harmonii.

Dom/rodzina: W domu korzystne wszelkiego rodzaju podjęte przedsięwzięcia, operacje finansowe. To czas powolnego dochodzenia do celu dzięki uporowi i wytrwałości. Prace związane z ziemią, naturą, rolnictwem.

Otoczenie: Tu poczynicie jakieś działania, początek przedsięwzięcia w które włożycie sporo woli, energii i zaangażowania. Coś zostanie rozpoczęte, zasiane, a na wynik trzeba będzie jeszcze poczekać.

Samopoczucie/zdrowie: Być może niektóre czwórki będą musiały skorzystać z usług lekarza w sprawach dolegliwości zdrowotnych, takich jak: zaburzenia przemiany materii, kręgosłup, problemy stomatologiczne.

Niespodzianki: Niespodzianka to zmiany, które na was czekają, mogą one dotyczyć pojednania, przebaczenia, uwolnienia się od przeszłości.

Ostrzeżenia: Lęk i niechęć do ludzi prowadzi do niemożności odblokowania własnych napięć. Czas wyjść poza ramy i porozumieć się z otoczeniem. To co było już dawno wam nie zagraża.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki skupią się na podróży swojej lub kogoś bliskiego. Może to być też podróż duchowa polegająca na świadomym wyborze drogi, która będzie dla was najbardziej odpowiednia. Pogodzicie się z przeszłością wyznaczając sobie cel życiowy, możecie też liczyć na wsparcie kogoś kto darzy was przyjaźnią.

Praca/finanse: Tu kłania się energia w dawaniu i braniu, czyli nie tylko trzeba chcieć i żądać, ale też dać coś z siebie, a za należycie wykonaną pracę otrzymacie nagrodę. Spodziewajcie się darowizny w postaci pieniężnej, którą ktoś wam podaruje i znajdziecie się w niezręcznej sytuacji.

Uczucia/związki: W uczuciach zgoda w związkach. Partner okaże się przychylną życzliwą osobą gotową służyć pomocą. Możecie też otrzymać niespodziewane zaproszenie na miłe spotkanie, imprezę.

Dom/rodzina: Możecie odczuwać, że stoicie w tym samym miejscu i czas jakby zatrzymał się dla was. Niby życie toczy się normalnie, ale możecie nie mieć energii do działania, do podejmowania decyzji, taki okres czekania i odkładania spraw na później. Niektóre sprawy w domu, czy rodzinne ulegną opóźnieniu, odwloką się.

Otoczenie: Ktoś z waszego najbliższego otoczenia na jakiś czas może was opuścić, odejść, wyjechać, ale powróci.

Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie jak w pułapce. Nie widzicie wyjścia z sytuacji w jakiej się znaleźliście. Tak właściwie to sami się zaplątaliście widząc tylko ograniczenia i brak możliwości ruchu. To wynik waszego negatywnego myślenia, jesteście niewolnikiem własnych myśli, które powodują bezsilność. Oprócz takiego stanu mogą pojawić się infekcje wirusowe i bakteryjne krtani.

Niespodzianki: Natłok pozytywnych informacji i wiadomości. Trzeba będzie szybko podjąć decyzję i zdecydować się na okazję jaka się pojawi w sprawach materialnych.

Ostrzeżenia: Może nie dojść do realizacji planów, trudności ze sprzedażą towaru, uważajcie na inwestycje.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w czerwcu skupią się na swoim związku lub na związku najbliższych, dzieci.To miesiąc, który przyniesie pozytywne niespodzianki, radość, współpracę, spotkania, umowy, a nawet zaręczyny, czy rozmowy o ślubie.

Praca/finanse: W pracy wszystko zależy od was. Możecie być panem swojego losu i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Zapowiada się początek nowych działań, to czas, gdzie pokażecie swoją siłę przywódczą, witalność i aktywność. Będziecie dążyli do osiągnięcia swojego celu, rozwoju osobistego, narodzi się jakiś projekt, plan, to miesiąc twórczych pomysłów.

Uczucia/związki: W związkach możecie się wzajemnie sobie przyglądać i obserwować, ze względu na to, że czujecie, że związek zaczyna kuleć. Brak wam siły, aby otwarcie się zbuntować i powiedzieć o co chodzi. Możecie być zwodniczy i podstępni żyjąc w nieszczerości.

Dom/rodzina: W rodzinie zapowiada się ślub, związek, ktoś zechce rozpocząć nowy etap życia.To miesiąc radości, ciepła i optymizmu. Życzliwość ludzi, przyjaciół, rodziny. Uwolnienie się od trosk i niepowodzeń i zaczynanie nowych działań i realizacja zamierzeń.

Otoczenie: Nadzieja i wiara w lepszą przyszłość was nie opuści. Zainteresowania sprawami ezoteryki, terapeutycznymi, lecznictwem naturalnym.

Samopoczucie/zdrowie: Odczujecie uczucie przemęczenia fizycznego, jak i psychicznego, przepracowania. Niektóre szóstki czeka konsultacja z lekarzem w sprawach zdrowotnych związanych z problemami występującymi w obrębie głowy.

Niespodzianki: To powinny być miłe niespodzianki. Niektóre szóstki mogą się zakochać, poznać nową miłość, dla innych to będzie wykonywanie pracy, którą kochają robić, a dla jeszcze innych ciąża, miłość do dziecka.

Ostrzeżenia: Miesiąc powinien być pozytywny, możecie jedynie odczuć i zwątpić, że wasze działania są bezcelowe i bezowocne.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki spodziewajcie się w czerwcu nerwowej atmosfery, zaskakujących wiadomości i gwałtownych i pośpiesznych rozstrzygnięć. Możecie sobie zaszkodzić działając bez przemyślenia, niepotrzebnie narażając siebie i innych.

Praca/finanse: To miesiąc niezdecydowania,wewnętrznego rozdarcia i niemożności podjęcia decyzji. Możecie mieć w pracy, w sprawach zawodowych propozycję, która będzie kusząca, ale coś będzie wam nie pasowało, jakieś utrudniania, które spowodują, że nie będziecie mogli zdecydować się na tą propozycję.

Uczucia/związki: Niektóre siódemki podejmą jakieś przedsięwzięcia, rozpoczną coś nowego. Może to być nowa miłosna podniecająca przygoda, jak również pragnienie powiększenia rodziny, poczęcia dziecka. Będzie zmysłowo, namiętnie i żywiołowo.

Dom/rodzina: W tych dziedzinach macie kartę ochronną, więc wasz dom i rodzina będzie chroniona przez Siły Wyższe, Kosmos. Wiara i nadzieja w lepszą przyszłość i dobre, pomyślne perspektywy powinna was nie opuścić.

Otoczenie: W otoczeniu zachowacie powściągliwość w działaniach i dostosujecie się do sytuacji. W pewnych kwestiach nie będziecie zajmowali stanowiska, a pozostawicie sprawy ich własnemu biegowi.

Samopoczucie/zdrowie: Skupicie się na pracy i dążeniu do celu. Pilność, sumienność i zręczność to cechy wykonywania waszych obowiązków zawodowych. Zdrowotnie mogą się pojawić problemy z przemianą materii, choroby przewodu pokarmowego.

Niespodzianki: Czeka was siódemki jakaś walka, rywalizacja, konkurencja. Możecie zaangażować się w realizację swoich celów i zamierzeń i być gotowi do obrony swoich poglądów, stanowiska.

Ostrzeżenia: Nie izolujcie się od otoczenia reagując w ten sposób na trudności, gdyż taki rodzaj odwrotu od życia i zamykanie się w sobie może być następstwem choroby.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Czerwiec dla ósemek to miesiąc obfitujący w różnego rodzaju informacje, wiadomości, nie zawsze pozytywnych. Jednak na określenie przyczyny problemu, czy konfliktu pomoże wam wasza intuicja.

Praca/finanse: W sprawach zawodowych mogą pojawić się nieporozumienia, konflikty, trzeba trzymać rękę na pulsie i i unikać ludzi nieszczerych i zwodniczych. Unikać też plotek, gadulstwa i pośpiesznego wydawania sądów.

Uczucia/związki: Uczuciowo ósemki możecie nosić w sercu głęboki smutek, ból, z powodu rozstania, utraty kogoś bliskiego. Potrzeba będzie czasu aby rany się zabliźniły.

Dom/rodzina: W sprawach rodzinnych trzeba będzie wrócić do przeszłości i zastanowić się nad popełnionymi błędami i owocami tych działań. Każdy broni swoich racji, ale też każdy powinien żyć po swojemu i trzeba pogodzić się z porządkiem istniejącego świata, zachowując w sobie wewnętrzną równowagę i harmonię. Nie oceniać, nie krytykować i nie wydawać pochopnych wyroków.

Otoczenie: Możecie zamartwiać się o kogoś z najbliższego otoczenia, co nawet spowoduje trudności w zasypianiu. Należy pozbyć się tych dręczących myśli, pesymizmu i lęków, bo to niepotrzebne wyolbrzymianie wszystkiego.

Samopoczucie/zdrowie: Jesteście osobami dosyć silnymi i spiętrzające się trudności nie załamują was lecz zmuszają do stawiania oporu. Będziecie uparcie tkwili przy swoich racjach,nie dopuszczając do ugodowych rozwiązań. W zdrowiu mogą pojawić się stany zapalne, choroby krwi.

Niespodzianki: Możecie mieć do czynienia z wrażliwą, czułą i delikatną osobą, która posiada zdolności artystyczne, ale nie umie urzeczywistnić swoich marzeń.

Ostrzeżenia: Mogą pojawić się złe nowiny, wymagające od was szybkiej reakcji.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w czerwcu będziecie podążali własnymi drogami, będzie się liczyła tylko wasza egzystencja i działania wynikające z ich przekonań. To miesiąc takiego zatrzymania, zastoju.

Praca/finanse: Możliwe, że będziecie pracowali na zmianę nocną lub pojawi się jakiś kryzys zawodowy, strach, lęki, cierpienie pesymistyczne. Coś będziecie wyolbrzymiać niepotrzebnie i widzieć w czarnych kolorach.

Uczucia/związki: W związkach nieufność, ostrożność, brak zaufania. Przeszłość już wam nie zagraża, a wy wciąż oczekujecie ataku. Narasta wrogość i niemożność porozumienia się z partnerem, a przyczyną konfliktu może być zazdrość.

Dom/rodzina: W domu przyjmowanie czujnej postawy wyrażającej się dbałością o stan posiadania. Staniecie się oszczędni, aby spełnić swoje marzenia o wygodnym i komfortowym życiu, ale to potrzebuje też pewnych wyrzeczeń.

Otoczenie: W otoczeniu może być wywierana presja na was, a sytuacja zaistniała będzie wymagała od was obiektywnej oceny. To może być rodzaj przymusu, zależności od osoby lub sytuacji. Ktoś będzie chciał was podporządkować pod siebie.

Samopoczucie/zdrowie: Powodzenie materialne, dziewiątki nie powinny uskarżać się na swój los, a jednak czegoś wam brakuje. Zdrowotnie problemy z przemianą materii, problemy ze snem.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć kobieta czuła i wrażliwa czasami zbyt użalająca się nad sobą.

Ostrzeżenia: Problemy seksualne, które są przyczyną konfliktu małżeńskiego, zazdrość przed utratą partnera.

wp
wp