Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2018

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2018
Kumczo Kumczo 2018-06-01 00:00

Sprawdź jaki będzie dla Ciebie czerwiec...

Dla wibracji 1

Praca: Jedynki w Czerwcu mogą poczuć impuls do zmian. Takie zmiany mogą pochodzić od wewnątrz, gdy sami przejmiecie inicjatywę, lub z zewnątrz np pojawienie się nowej oferty pracy. Powinniście wyjść poza konwencjonalne ramy inaczej będziecie jak błędni rycerze dążyli do iluzji. Nie bać się i postawić pierwszy krok do zmiany.

Finanse: Finansowo też stoicie w tym samym miejscu i nie potraficie swoich marzeń powiązać z rzeczywistością. Dla polepszenia swojej sytuacji powinniście poczynić krok do przodu i zacząć działać w tym kierunku.

Uczucia: W uczuciach potrzeba cierpliwości i pracy nad związkiem. Nie wydawać pośpiesznie osądów, a zastanowić się czego tak właściwie oczekujecie od partnera i czy jest on wart aby na niego czekać. To od was zależy jak wykorzystacie czas do utrzymania związku.

Zdrowie: Może pojawić się niedrożność jelit, dolegliwości związane z hemoroidami, zakrzepy, zatory, wylewy podskórne.

Niespodzianki: Zaskoczy was pomoc ze strony kobiety, jej dobroć i wyrozumiałość, a także otworzą się drzwi do waszej nieświadomości czyli intuicja, która was nie zawiedzie.

Ostrzeżenia: Jeżeli będziecie nieszczerzy wobec partnera, czy kogoś innego, to uważajcie bo możecie najeść się wstydu, gdy zostaną odkryte wasze zamiary.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pokory pomoże zwalczyć niecierpliwość, pazerność, chęć posiadania wielu rzeczy naraz.Pomoże zrozumieć że nie wszystko możemy mieć w życiu, wzmocni cierpliwość, uczy słuchać i zaakceptować to na co człowiek nie ma wpływu.

 

Dla wibracji 2

Praca: W praca stoicie na dobrej pozycji. Spiętrzające się trudności nie załamią was, lecz zmuszą do stawienia oporu. To będą samotne zmagania, ale Wy nie będziecie liczyli się ze zdaniem innych, a uparcie trwali przy swoich racjach. Jednak nie zawsze taka uparta postawa jest dobra, gdyż nie daje ruszyć do przodu, ani się cofnąć.

Finanse: Coś nie będzie dawało Wam spokoju, bezsenne noce, rozmyślania i zamartwianie się. Wasza wyobraźnia i dręczące myśli przysporzą uczucie niepokoju i wyolbrzymianie wszystkiego. To mogą być lęki o podłożu nerwicowym.

Uczucia: Jeżeli byliście pokłóceni, to czas na zmiany, pogodzenie się i przebaczenie. Czerwiec będzie miesiącem harmonii, dojrzałej miłości i rodzinnego ciepła, gdzie będziecie rozumieli swoją rolę i obowiązki.

Zdrowie: Zdrowotnie uważać na stany depresyjne, apatię, zniechęcenie. Uważać na środki zmieniające świadomość, lekomanię, uzależnienia.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć podjęcie decyzji w sprawach wyjazdu, pracy, inwestowania w coś pieniędzy.

Ostrzeżenia: Uważajcie na niebezpieczną sytuację, konflikt, gdzie pomimo starań i poświęcenia możecie doznać porażki i poczuć się zawstydzeni i przegrani.

Przesłanie od Aniołów: Wasza wewnętrzna równowaga emocjonalno-uczuciowa może być zachwiana. Nadpobudliwość, nerwowość, napięcia psychiczne. Anioł Harmonii pomoże odzyskać poczucie równowagi, złagodzi stany rozdrażnienia, uwrażliwi na piękno i kontakt z przyrodą.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy trójeczki zachowajcie spokój i równowagę. Jeżeli istnieje jakiś konflikt, najlepiej będzie dopasować się do sytuacji i pozostawić rzeczy ich własnemu biegowi. Zachować powściągliwość i nie utrzymywać upartej postawy. Bądźcie elastyczni i ugodowi.

Finanse: Otrzymacie pomyślne wiadomości na które nie powinniście zostać obojętni. Miesiąc szans, nowych widoków i przedsięwzięć, a także spraw związanych z wyjazdem, podróżą, zaproszeniem na ślub, uroczystość rodzinną co będzie wiązało się z wydatkami.

Uczucia: Jest w was siła przyciągania, moc, energia, która w czerwcu będzie wam towarzyszyła. Atrakcyjność i seksualność to cechy jakie pokażecie w miesiącu czerwcu. Będziecie namiętni i zaborczy, w związku to wy będziecie grali pierwsze skrzypce.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy z kończynami dolnymi, wirusy, bakterie, osłabienie układu immunologicznego.

Niespodzianki: Zaskoczyć was może zaproszenie na uroczystość, pojednanie, harmonia i miłość w rodzinie.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbytnie przywiązanie do pieniędzy, wygodnictwo, egoizm i chorobliwą obawę przed utratą mienia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pojednania pomoże trójkom zachować równowagę wewnętrzną, opanować negatywne emocje, pojednać się i zachować dystans do konfliktowych sytuacji. Pomoże wam pojednać się z samym sobą i innymi ludźmi.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki nie lubią bezczynności i w czerwcu wyznaczycie sobie cel życiowy i będziecie działać. To takie dalekowzroczne plany związane z podróżą, organizacją, coś co kusi, ale też trzeba liczyć się z wydatkami. Jednak poradzicie sobie, wasza decyzja będzie trafna i dobra i otocznie będzie wam sprzyjało. Zapowiada się podróż.

Finanse: Finansowo niedostatek materialny, ale tez i duchowy. Będziecie przechodzili taki stan bycia w potrzebie. Zdarzenia jakie się pojawiły mogą was przygnębić, możecie się czuć nieszczęśliwi, ale jest ktoś kto będzie wam pomocny i będzie was wspierał.

Uczucia: To będzie dynamiczny miesiąc, czeka was walka o partnera, o słuszność swoich racji. Podejmiecie świadomie jakieś kroki i będziecie podążali do wyznaczonego sobie celu. Nie ustąpicie i nie zawrócicie z obranej już drogi.

Zdrowie: Mogą wystąpić problemy neurologiczne, czyli z układem nerwowym, Wszelkiego rodzaju nerwobóle, migreny, alergie pokarmowe, nadmierna ilość cholesterolu.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna dosyć energiczny, optymistyczny, ktoś kto wywiera silny wpływ na życie, jest zdecydowany i cieszy się autorytetem.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje marzenia i życie w świecie iluzji. Możecie zagubić się podążając za nierealnym celem, a przy tym stosować ucieczkę od życia w postaci nałogów.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zaświatów pomoże pogodzić się ze swoim przeznaczeniem, zrozumieć i zaakceptować Boskie wyroki. Uczy szacunku dla sił nadprzyrodzonych. Bezpiecznie wyjdziecie z trudnej sytuacji, wasze zdolności jasnowidzenia, telepatii pomogą w rozwiązaniu, trapiących was spraw.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy kariera za wszelką cenę, sprawy finansowe staną na pierwszym miejscu. Jednak uważajcie na nieuczciwych doradców, wokół was może być atmosfera kłamstwa, nieuczciwości, fałszywe środowisko.

Finanse: Finansowo jakiś problem nie będzie dawał wam spokoju, więc nie widząc innego wyjścia będziecie chcieli zaciągnąć następny dług. To pozwoli wam na zaspokojenie potrzeb i ogarnięcie najważniejszych potrzeb.

Uczucia: Uczucia skierujecie więcej na sprawy finansowe i sprawy związane z domem, być może chodzi wam po głowie jakiś mały remont. W związkach będzie namiętnie i postaracie się oczarować partnera pragnąc okazać mu miłość.

Zdrowie: W zdrowiu mogą powrócić choroby przewlekłe, niedoleczone, jakiś stan zapalny. Coś może wymagać interwencji chirurgicznej. Uważać także na przeziębienia, anginy, infekcja dróg oddechowych.

Niespodzianki: Zaskoczą was udane operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, powolne, ale wytrwałe dochodzenie do celu.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nieuczciwość i podstępne zamiary, gdyż możecie nie docenić przeciwnika, który odpłaci wam tym samym, a wy możecie najeść się wstydu.

Przesłanie od Aniołów: Anioł odwagi pomoże piątkom nabrać odwagi, zdecydowania, pewności siebie. Pomoże uwierzyć we własne siły i możliwości i ostrzeże przed niepotrzebnym podejmowaniem ryzyka. Przypomina o liczeniu się z innymi i uczy pokory wobec życia.

 

Dla wibracji 6

Praca: Jeżeli szóstki były w konflikcie w pracy, to obecny miesiąc będzie czasem na pojednanie, przebaczenie i zmiany. Zmiany mogą nadejść z zewnątrz, jak też możecie przejąć inicjatywę spełniając swoje tęsknoty wewnętrzne. Praca będzie obejmowała grupę ludzi objętą wspólnym interesem.

Finanse: Finansowo możliwe straty, trzeba uważać z wydatkami. To mogą być wydatki na cele zdrowotne w celu poprawienia swojego zdrowia i samopoczucia. Możliwy wyjazd na odpoczynek, sanatorium.

Uczucia: W sprawach uczuciowych zapowiada się nowa miłość, nowa przygoda, romans.Jednak uważajcie abyście nie wpadli w pułapkę gry miłosnej. Niektóre szóstki mogą swoje uczucia przelać na swoje dzieci, wnuki.

Zdrowie: Zdrowotnie uczucie samotności, izolowania się od otoczenia, zamykanie się w sobie. Zwrócić uwagę na układ hormonalny, przewód pokarmowy, niedrożność jelit, choroby układu krążenia, pokarmowe.Choroby wirusowe, grypa. Ogólnie możecie mieć uczucie złego samopoczucia.

Niespodzianki: Zaskoczą was udane operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, powolne, ale wytrwałe dochodzenie do celu. Możliwe zmiany, odnawianie, remonty.

Ostrzeżenia: Uważać na problemy w związku, konflikt małżeński o podłożu seksualnym, zły wpływ osób trzecich.

Przesłanie Anielskie: Anioł Wszelkiej Odnowy pomoże szóstkom otworzyć się na nowości, odrzucić strach przed zmianami, uczy elastyczności i dostosowanie się do zmian. Ochroni przed nieprzemyślanymi zmianami pod wpływem impulsu, pomoże zamknąć stary rozdział w życiu i otworzyć się na nowy.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy stoicie na dobrej pozycji, dajecie sobie radę, a w razie konfliktów i nieporozumień umiecie zawalczyć i obstawać przy swoich racjach. Troszeczkę wygląda to na samotne zmagania się z życiem i przeciwnościami losu, jednak jak to mówią co was nie zabije to was wzmocni.

Finanse: W finansach musicie uważać, aby nie ponieść dużych strat. To mogą być wydatki na dom, mieszkanie, a także wpływy z prac wykonywanych przy remontach domów, pracy w miejscach wymagających opieki zdrowotnej, jak szpitale, domy dla ludzi w podeszłym wieku.

Uczucia: Jesteście siódemki osobami zaborczymi i to wy pełnicie główna rolę w związku.Będziecie niezależni, pełni energii i siły przyciągania. Wasza ognista natura to także atrakcyjność seksualna.

Zdrowie: Kręgosłup i dolegliwości układu kostnego. Niedomagania serca, ogólnie stan bycia w potrzebie, blokady.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć blokada emocjonalna, zamknięcie w sobie. Nie możność poradzenia sobie z własnymi problemami i życie w męce niezdecydowania.

Ostrzeżenia: Nie obarczać innych za swój los i niepowodzenia życiowe. Szczególnie w związkach nie obwiniać za wszystko partnera, gdyż może dojść do rozpadu związku.

Przesłanie Anielskie: Anioł pracy pomoże przezwyciężyć lenistwo i doda sił i wytrwałości w znalezieniu pracy dla tych co jej nie mają. Dla tych co uciekają od życiowych problemów w nadmiar pacy i obowiązków, pomoże uświadomić że czas na odpoczynek jest tak samo ważny, jak na pracę. Wesprze bezrobotnych, rozbudzi większe zaangażowanie.

 

Dla wibracji 8

Praca: Energiczne ósemki czym jesteście dojrzalsi tym tęsknota do harmonii i porządku, uporządkowania miejsca w którym żyjecie. Praca was lubi, ale oszczędzajcie się i nie bierzcie wszystkiego na swoje barki. Nie bądźcie nadgorliwi i zbyt chytrzy, gdyż odbije się to na waszym zdrowiu.

Finanse: Finansowo jakiś zastój. Możliwe że coś was gnębi, nie daje spokoju i sami utknęliście w martwym punkcie, nie mając wewnętrznej motywacji do działania i rozwiązania problemu. Czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Możecie poczuć wewnętrzną pustkę podchodząc do wszystkiego pesymistycznie. To czas który przeminie, a wy musicie spojrzeć na świat z innego punku.

Uczucia: Uczucia skupicie na sprawach materialnych, możecie stać się trochę takimi skąpcami nie tylko materialnymi, ale też i uczuciowymi. Najważniejsza jest praca i zarabianie pieniędzy. Możecie nie czuć się pewni swoich uczuć do partnera i więcej wtedy tu wyrachowania, niż miłości.

Zdrowie: Uważajcie na nerwice, fobie, zaburzenia życia uczuciowego i nie wspierajcie się środkami zmieniającymi świadomość. Dolegliwości kręgosłupa i wszelkiego rodzaju stany zapalne.

Niespodzianki: Uważajcie na kogoś kto jest podstępny i nieuczciwy. Możecie mieć uczucie niesmaku i sytuację w której poczujecie się zawstydzeni i przegrani.

Ostrzeżenia: Nie popełniajcie błędnych decyzji, a uczucia zostawcie na razie na boku. Ktoś kto jest obiektem waszych uczuć, może być obecnie nie zainteresowany.

Przesłanie Anielskie: Anioł Dojrzałości pomoże ósemkom nabrać dystansu do życiowych problemów, pogodzić się z upływem czasu i zaakceptować własną starość. Zacznijcie traktować życie poważnie i wykorzystajcie doświadczenia popełnionych błędów. Czas na dojrzałość emocjonalną.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy miła atmosfera, będziecie uczuciowi i wrażliwi, a w razie problemu pokierujecie się intuicją, która was nie zawiedzie. To także otrzymanie dobrych wiadomości, zaproszeń, ktoś rozładuje napięcie i stworzy atmosferę i zachętę do pracy.

Finanse: Pustelnik, typowa karta dla dziewiątek, które lubią ciszę i spokój i najchętniej odizolowały by się od otoczenia poszukując swojej drogi, duchowości, celu życiowego. Tak też w czerwcu bardziej będziecie poszukiwali świata duchowego niż materialnego, potrzeba będzie odpoczynku i wycofania się z aktywności na ile to jest możliwe.

Uczucia: W uczuciach skierujecie uwagę na sprawy istotne, a związki będzie łączył wspólny cel, wspólne przedsięwzięcia. Czasami trzeba będzie zrezygnować z własnych ambicji i podporządkować się osobie silniejszej.

Zdrowie: Ucisk nerwów na skutek zwyrodnienia kręgów, lub stawów, czasowe niedowłady kończyn. Możecie odczuwać zniechęcenie, zmęczenie i brak zainteresowania światem zewnętrznym, dolegliwości układu kostnego, kręgosłupa.

Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć jakieś kłótnie spory, lub dyskusje w grupie ludzi, gdzie każdy będzie walczył o swoje racje.

Ostrzeżenia: Uważajcie aby nie uległo nagle załamanie jakiejś sytuacji życiowej, może to dotyczyć zdrowia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Dobrej Rady wesprze was w dokonywaniu słusznego wyboru. Ochroni przed ludzką nieuczciwością, ułatwi dotarcie do rzetelnych doradców. Nie podejmujcie decyzji pod wpływem impulsu. Zwróćcie się o poradę do Anioła, a otrzymacie wskazówki właściwej drogi.

 

Dla wibracji 11

Praca: W pracy swoje uczucia będziecie trzymali na wodzy, a zachowanie będzie rozważne. Mając doświadczenie i mądrość możecie udzielać dobrej rady, a w imię słusznej sprawy gotowi będziecie ponieść rezygnację i ofiarę. Zawsze kierujecie się logiką i o swoje zawalczycie kierując się prawdą. To miesiąc wyczekiwanych informacji, wiadomości.

Finanse: Czy jest lepiej, czy gorzej, nie poddacie się i spiętrzające trudności, nie załamują was, a zmuszają do stawiania oporu. Walka o swoje, walka z przeciwnościami losu, uparcie trwacie przy swoich racjach. W sprawach finansowych poradzicie sobie.

Uczucia: Uczuciowo zapowiada się coś nowego, szanse na stworzenie „własnego gniazdka”. Skierujecie uczucia na sprawy istotne, możliwość nowego domu lub mieszkania.

Zdrowie: Siły witalne nie powinni was opuścić, co najwyżej jakieś małe przeziębienie, dysfunkcja jakiegoś zmysłu.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna o cechach przywódcy i ognistym charakterze. To ktoś kto łatwo wybucha i szybko powraca do równowagi. Może to szef, który jest wymagający, ale pomocny, a może partner pragnący namiętności.

Ostrzeżenia: Uważajcie na kogoś kto wam coś daje szczególnie pieniądze, bo to może być ktoś  wyrachowany, który zabiega nie tylko o miano dobroczyńcy, ale o własny interes.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Ciepła pomoże tym którzy tłumią w sobie emocje, mają problemy z komunikacją, mają słabe porozumienie z innymi. Pomoże rozładować napięcia emocjonalne, wyrazić swoje uczucia, zniweluje dystans i obawy przed kontaktem z innymi.

 

Dla wibracji 22

Praca: W pracy nie będzie lekko, ale dacie radę. Nie bierzcie jednak za dużo odpowiedzialności na swoje barki, gdyż odczujecie przeciążenie obowiązkami i to co zamierzaliście zacznie się w was wypalać i wam ciążyć. Musicie nauczyć się „mierzyć siły na zamiary" i wartościować swoje potrzeby.

Finanse: W finansach zapowiadają się straty, więc uważać z wydatkami i potrzebami. To może być nie najlepszy miesiąc finansowy, ale najlepszym sposobem będzie życie teraźniejszością i uwolnienie się od tego co było, bo nic w życiu nie trwa wiecznie.

Uczucia: W czerwcu będziecie romantyczni i wasza wyobraźnia da znać o sobie, żyjąc złudzeniami o przeżyciu wielkiej miłości. W związkach może to być trudny miesiąc, niepewność i lęk co do przyszłości, z przyczyn niewiadomych ogarnie was melancholia, smutek i wewnętrzny niepokój. Zwróćcie uwagę na sny które mogą być prorocze.

Zdrowie: Alergie i zatrucia pokarmowe, układ odpornościowy, kręgosłup. Jednak wasz organizm szybko i w pełni się zregeneruje.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć coś co dla was jest intymne i niezwykle drogie. To może być miłość rodzicielska, pasja, hobby którą lubicie i jeszcze bardziej pobudzi was do pracy twórczej.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbytnie przywiązanie tylko do pieniędzy, wygodnictwa, egoizm i chorobliwą obawę przed utratą mienia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zaufania pomoże wam zmniejszyć strach przed zagrożeniem poczucia bezpieczeństwa, brakiem zaufania do ludzi, lęki i niepewność przyszłości, które są tak właściwie tylko w waszej wyobraźni. Ułatwi odkrycie powołania i wytrwanie w nim. Anioł ten czuwa nad waszym bezpieczeństwem.

 

Dla wibracji 33

Praca: Mistrzowskie 33 w pracy będą wami targały jakieś emocje, smutek, żal, kłopoty i troski. Możecie mieć dylemat czy odejść i poszukać czegoś nowego czy nadal tkwić w miejscu, z którego jesteście  niezadowolenie. Pomimo lęków i obaw macie szansę na coś lepszego.

Finanse: Zmian na polepszenie finansowe nie widać, ale jeżeli będziecie bierni i nic nie zrobicie żyjąc w męce niezdecydowania, to nie widać też poprawy. Będziecie mieli uczucie wewnętrznego rozdarcia, nie mogąc się zdecydować jaką wybrać drogę, a to wpędzi was w sytuację bez wyjścia.

Uczucia: Całą swoją energię i uczucia skierujecie na początek jakiegoś nowego przedsięwzięcia. To szansa jaką dostaniecie w tym miesiącu, aby pokonać wszelkie trudności i zacząć realizować swoje cele.

Zdrowie: Mogą się pojawić problemy z kończynami dolnymi, przełyk i żołądek, alergie pokarmowe, brak energii życiowej.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna o cechach przywódcy i ognistym charakterze. To ktoś kto łatwo wybucha i szybko powraca do równowagi. Może to być szef, który jest wymagający, ale pomocny, a może partner pragnący namiętności.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje zachowania szczególnie w stosunku do innych ludzi, kultury, religii czy koloru skóry. Możecie zachować się ekstremalnie co wzbudzi przerażenie otoczenia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Możliwych Cudów pomoże bezpiecznie poruszać się po obszarze marzeń, wcielać w życie plany, nawet te z fantazji, wspiera w zdobywaniu tego, co dla innych wydaje się niemożliwe. Chroni przed zatraceniem się we własnym wyimaginowanym świecie, posiada moc czynienia cudów.