Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Tarot według Krystalina

Tarot według Krystalina
Krystalin Krystalin 2020-10-13 13:17

W pierwszym felietonie dla użytkowników portalu wrozbyonline.pl chciałbym przedstawić czym jest dla mnie Tarot, jak pracuję z kartami i dlaczego cieszę się, kiedy wróżba się nie sprawdza…

Wróżenie przez długi czas w ogóle pozostawało poza moimi zainteresowaniami. Od lat pracuję z energią, zajmuję się Reiki, kamieniami, mudrami, czakroterapią, prowadzę medytacje. Praca z kartami Tarota wydawała mi się bardzo trudna i sam tworzyłem wewnętrzne ograniczenia dla swojego rozwoju. Dodatkowo, Tarot otoczony jest złą sławą, kojarzony z okultyzmem w negatywnym znaczeniu, z narzędziem szatana itp. Mogę powiedzieć, że przez długi czas w ogóle nie podejmowałem próby zrozumienia na czy praca z Tarotem polega i jakie daje możliwości.

Jest wiele różnych podejść do kart i sposobów pracy z Tarotem. Dla mnie jest to rodzaj pracy energetycznej. Karty Tarota są dla mnie wizualną reprezentacją tego, jakie energie towarzyszą danej osobie czy sytuacji. Pracą z energią zajmuję się od lat. Potrafię odczytywać energie przy pomocy wahadełka czy chociażby podczas pracy z czakrami. Jednak kart dały mi zupełnie nowy poziom wglądu. Dużo bardziej werbalny i zrozumiały. Interpretacja kart nie jest oczywiście ograniczona do bezpośredniego odczytu ilustracji. To o wiele głębsze spojrzenie, sięgnięcie w pole energoinformacyjne człowieka, uruchomienie intuicji, trzeciego oka.

Bardzo szybko dostroiłem się do kart i zacząłem rozumieć ich przekaz. Same karty są dla mnie narzędziem pokazującym pewne potencjały energetyczne. Odpowiedzi nie pochodzą od samych kart, ale karty pokazują energię poprzez kontakt z polem energetycznym osoby pytającej.

Czy prognoza, wróżba zawsze się sprawdza? Ależ nie. I ja nie daję pewności ani 100% sprawdzalności. I szczycę się tym! Bardzo często karty pokazują mi w pierwszej kolejności sytuację obecną albo przeszłą osoby pytającej. Właśnie po to, żeby pokazać i mi, i kwerentowi, że to wszystko ma wpływ na jego przyszłość. Prognoza energetyczna z kartami tarota może pokazać nam pewien potencjał energetyczny, możliwości i to, co się może wydarzyć, jeżeli będziemy działać jak dotychczas. Karty w ten sposób mogą pokazać, że możemy zmienić swoją przyszłość poprzez konkretne działania. W takiej sytuacji wróżba się nie sprawdzi, bo na przykład unikniesz bankructwa, nie wejdziesz w trudną relację, nie przyjmiesz niekorzystnej propozycji… I o to właśnie chodzi.

Sprawdzalność wróżb nie jest dla mnie czynnikiem decydującym o sukcesie danego odczytu. Dla mnie ważniejsze może być odpowiednie zrozumienie sytuacji obecnej lub czynników wpływających na dane wydarzenia. Po tym, możemy określać potencjał i możliwości różnych scenariuszy na przyszłość. I w tym właśnie mogę Ci pomóc. Weź to pod uwagę zadając mi pytania. Mamy wpływ na własne życie. Karty wskazują możliwości na dany moment, pewne prawdopodobieństwo. Możemy kształtować rzeczywistość tak, aby realizować dany cel albo żeby uniknąć pewnych wydarzeń. W swoich odczytach nie oferuję pewności - a jedynie wskazuje na dominujące potencjały i możliwości wynikające z określonej energii wokół Was.