Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Tarot na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaków

Tarot na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaków
Tarot Anny Tarot Anny 2021-03-04 10:58

Przepowiednia kart Tarota na marzec 2021... Sprawdź co radzą karty?

Baran

Drogie Barany, marzec jest dla Was świetnym czasem na porządkowanie swoich spraw osobistych. Warto w tym miesiącu odejść od tego, co już Wam nie służy, co nie jest już tożsame i spójne z Wami. Będziecie w tym miesiącu szukać nowej drogi dla siebie, która docelowo przyniesie Wam spokój ducha i zdrowe, klarowne myśli. Warto w tym miesiącu wejść w postawę osoby aktywnej, dynamicznej i z pewnością siebie wyruszyć na zdobywanie świata.

 

Byk

Drogie Byki, marzec jest dla Was idealnym miesiącem do postawienia sobie najwyższych intelektualnych celów. W tym miesiącu skierujecie myśli na swoją pasję, na to Was pozytywnie nakręca i z ogromną determinacją zaczniecie do tego dążyć. Niektórzy z Was postanowią odciąć się definitywnie od czegoś, co uwiązuje i jednocześnie ma na Was niekorzystny wpływ. Bądźcie w postawie osoby asertywnej oraz racjonalnej i nie dajcie się sprowokować konfliktem słownym, a wtedy doskonale poradzicie sobie ze wszystkim.

 

Bliźnięta

Drogie Bliźnięta w marcu będzie dla Was dobry czas na to, żeby skonfrontować się z sytuacją bądź problemem, który Was osłabia i jest dla Was toksyczny. Zburzeniu będą musiały ulec jakieś skostniałe przekonania, na pewne sprawy będziecie musieli spojrzeć bardzo obiektywnie i racjonalnie. Ale to olśnienie da Wam niebywałą moc. Poczujecie się silniejsi wewnętrznie i zdeterminowani do nowych wyzwań. Warto zastanowić się w tym miesiącu nad inwestycją w siebie, w swoją wiedzę, która będzie przydatna do spraw zawodowych. Szczególnie w tym miesiącu warto skierować swoją uwagę na odbudowę swojego zdrowia, kondycji, zmianę stylu życia i witalności.

 

Rak

Dla Raków marzec będzie miesiącem nowych początków i dużej aktywności życiowej. Drogie Raki, to będzie dla Was świetny czas na rozpoczynanie nowych projektów zawodowych, które będą dla Was atrakcyjne nie tylko pod kątem zarobków, ale też sama praca będzie sprawiała Wam przyjemność, będziecie do niej podchodzić z pasją. Dla Raków marzec będzie też świetnym czasem na zawieranie nowych znajomości, również osób wpływowych, które mogą Wam pomóc w realizacji różnych projektów.

 

Lew

Drogie Lwy marzec będzie dla Was dobrym miesiącem do podróży tych bliskich i dalekich. Część z Was będzie w tym miesiącu planowała przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania albo nawet wyjazd za granicę. To będzie też dla Was świetny czas na podróż mentalną do Waszego nowego świata, w którym będziecie zaczynać zupełnie nowe rzeczy: nową pracę, nowy związek, budowanie swojej nowej, pięknej enklawy, która docelowo da Wam spełnienie. Ten miesiąc pokaże Wam, że jesteście w pełni gotowi na budowanie swojego spełnienia, takiej pełni szczęścia.

 

Panna

Drogie Panny marzec będzie dla Was miesiącem na kreowanie czegoś nowego w swoim życiu zawodowym. Możecie rozpocząć nowe projekty zawodowe, które zapewnią Wam zwycięstwo w postaci uznania i awansu. Część z Was może też jakąś naukę bądź kurs, który poszerzy Wasze umiejętności zawodowe. Warto w tym miesiącu zastanowić się jakie dodatkowe umiejętności chcecie rozwinąć i zacząć aktywnie działać, bo to nie tylko da Wam spełnienie w materii, ale również satysfakcję emocjonalną.

 

Waga

Drogie Wagi, marzec będzie dla Was dobrym czasem do przemyśleń i wycofania się z aktywności życiowej. Warto poświęcić ten czas na głęboką analizę, która będzie prowadziła Was do pięknej transformacji życiowej. Będziecie analizować komu lub czemu chcecie się poświęcić, a od jakich sytuacji i ludzi musicie odejść na czas. To wszystko wniesie w Wasze życie spokój, poczucie bezpieczeństwa i optymizm. Przyciągniecie do siebie energię ludzi, którzy są bardzo spójni z Wami i z którymi będziecie chcieli budować swoją enklawę życiową.

 

Skorpion

Drogie Skorpiony, marzec będzie dla Was miesiącem intensywnym jeśli chodzi o kontakty, aktywność, załatwianie różnych spraw. Dobry czas na gaszenie pożaru przeszłości i wejście w postawę osoby, która wie czego chce i nie boi się o tym mówić. Postawicie sobie w tym miesiącu ambitny cel, który nie tylko pomoże Wam wyjść całkowicie z trudnej przeszłości, ale pchnie Wasze życie do przodu, wejdziecie w etap aktywnego działania w sferze zawodowej i osobistej.

 

Strzelec

Drogie Strzelce, marzec będzie dla Was miesiącem nowych, bardzo kreatywnych pomysłów, które będziecie realizować z ogromną przyjemnością. Warto w tym miesiącu postawić na dbałość o siebie, swoje emocje, zdrowie i odciąć się od wszystkiego co nie daje Wam satysfakcji emocjonalnej i osłabia Waszą witalność. W tym miesiącu postanowicie stać się magami własnego życia i zacząć spełniać swoje marzenia. Wasza pomysłowość i kreacja będzie tak wielka, że będzie wpływać na Was uzdrawiająco i harmonijnie, a Wy sami będziecie gotowi sięgać gwiazd.

 

Koziorożec

Drogie Koziorożce, dla Was marzec będzie miesiącem rozpoznania i wyboru drogi zawodowej. Warto postawić na to co da Wam spełnienie i możliwości rozwoju. Niektórzy z Was mogą w tym miesiącu otrzymać wyjątkową propozycję zawodową, która będzie wymagała umiejętności łączenia przeciwieństw i zdobycia dodatkowej wiedzy. Warto ją wziąć pod uwagę, bo da Wam komfort nie tylko finansowy, ale też emocjonalny. Koziorożce, które zastanawiają się na wyjazdem do pracy za granicę mają teraz do tego naprawdę korzystny czas.

 

Wodnik

Dla Was drogie Wodniki marzec będzie czasem dokonywania autoaktualizacji swoich potrzeb emocjonalnych. Wyjątkowej transformacji ulegną wasze myśli na temat związku, swoich oczekiwań, potrzeb i tego w jakim związku chcecie funkcjonować. Wzrośnie Wasza samoświadomość. Będziecie dążyć do zbudowania takiej relacji, która będzie oparta na partnerstwie i równowadze w braniu i dawaniu. To jest dobry czas, żeby zastanowić się nad tym, czy warto zaangażować się w cierpliwą pracę nad swoją relacją, czy wprost przeciwnie – z cierpliwością otworzyć się na długofalowe budowanie nowej relacji, w której partnerzy patrzą w tym samym kierunku i dbają ze wzajemnością o swoje potrzeby.

 

Ryby

Drogie Ryby, marzec będzie dla Was miesiącem, w który warto skonfrontować się ze sprawami, które były od dłuższego czasu zamiatane pod dywan. Te sprawy dotyczą Waszej emocjonalności, miłości i wyrażania siebie w taki sposób jaki jest bliski Waszemu sercu. Warto zastanowić się nad tym, czy to, co jest obecnie w Waszym  życiu daje Wam poczucie spełnienia, jest tożsame i spójne z potrzebami Waszego serca. Jeśli tak nie jest, trzeba to zburzyć - po to, aby dać sobie nową przestrzeń na życie w pełni emocjonalnej – na nową miłość, na spełnianie się w tym, co kochacie.

wp
wp