Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Tajemna moc przyciągająca miłość

Tajemna moc przyciągająca miłość
Dola Dola 2021-02-18 11:52

Czemu niektóre kobiety mają wokół siebie wianuszek adoratorów, a inne są samotne? I to często, wbrew pozorom, do pierwszej grupy należą nie te najbardziej urodziwe, a do drugiej czasem te najpiękniejsze. I czemu niektórzy mężczyźni wzbudzają miłość mimo że nie są ani bogaci, ani wysportowani? Skąd te różnice?

Niektórzy mówią o „szczęściu w miłości”, nigdy jednak szczęście nie jest tak zupełnie niezależne od osoby, jej energii i tego, co wydarza się wokół niej. Wszyscy mamy umiejętność przyciągania bądź odpychania od siebie pozytywnych wydarzeń i osób.

Wierzcie mi lub nie, ale istnieje tajemna moc przyciągająca miłość, która działa lepiej niż najlepsza magia - jest to zdrowa miłość własna. Dokładnie tak! Czy komukolwiek potrzebna jest zatem wróżka?

Owszem, ponieważ czasami to on/ona potrafi rozpoznać źródła jej braku. Tkwiące w nas dawne zadry i zła energia potrafią przeszkodzić w niezbędnym składniku sukcesu miłosnego – kochaniu siebie. Jeśli jesteśmy przybici niepowodzeniami albo mamy zaburzoną aurę, możemy nie tylko podejmować złe wybory w miłości, ale też mieć niskie poczucie własnej wartości, a to ostatnie nie sprzyja romansowi.

Kto przyciąga najlepiej partnerów? Osoby pewne siebie, wiedzące, czego chcą od życia. Takie osoby, z oczyszczoną aurą, silną energią, potrafią przyciągać do siebie innych jak lampa ćmy. Ich wewnętrzny, niezakłócony urok emanuje jasno i wyraźnie.

Każdy z nas ma w sobie tego rodzaju energię. Może ją jednak zaburzać:

-wydarzenie z przeszłości;

-urok albo klątwa;

-blokada energetyczna;

-seria złych wyborów, pechowe zapętlenie.

Wszystkie te powody mogą być adresowane na różne sposoby. Niektórzy radzą sobie z nimi gładko, rozpoznając zło i pozbywając się z siebie. W innych wypadkach potrzebna jest pomoc terapeuty, lekarza, przyjaciół… albo właśnie wróżki.

Dlatego czasami warto przestać pytać o konkretną osobę i zadawać mnóstwo pytań o to „czy on mnie lubi?”, „czy on mnie kocha?”, „kiedy kogoś poznam?”. A warto zadać pytania „co zaburza moje poczucie własnej wartości?”, „jak oczyścić się z negatywnej energii?”, „co mogę zrobić, żeby odzyskać pewność siebie?”.

Takie myślenie i dążenia, mogą nam nie tylko pomóc przyciągnąć partnera, ale nawet więcej: mogą nam pomóc w byciu najlepszą wersją siebie i w znalezieniu tej największej, prawdziwej miłości!

wp
wp