Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Senne liczenie

Senne liczenie
Wróżka Anna Bell Wróżka Anna Bell 2020-05-19 12:10

Każdy z nas trochę się gubi w życiu, czegoś szuka, dokądś zmierza, ale sam czasem nie wie dokąd prowadzi go los.  Czasem śnią nam się liczby, czasem widzimy wciąż powtarzające się liczby, jeśli tak masz, poniżej odpowiedź na Twoje pytanie, co los chce Ci przekazać, jakich wyborów masz dokonać, jaką drogę wybrać.

Zacznijmy od 9. Dziewiątka to ostatnia pojedyncza liczba. Oznacza to, że jest to jakiś koniec, tak samo w naszym życiu jest jakiś koniec.   Koniec jakiegoś etapu.  Koniec miłości, koniec pracy, koniec jakiejś znajomości, może koniec długów albo dobrego okresu finansowego. Ta liczna sugeruje nam, że nie ma sensu walczyć o zachowanie obecnego stanu rzeczy. Te walkę i tak przegramy. Przygotujmy się na nowe. Nowe które niesie los. Otwórzmy się na to, nie blokujmy przed nowym, to i tak nas nie ominie. Czasem to przykre doświadczenie, ale widocznie tego jest to coś, przez co musimy przejść.   Liczba 9 też sugeruje, że warto zadbać o zdrowie, zdobyć ważne badania.

8 to liczba finansów.  Gdy nam się śni, to los daje nam znać, że należy przyjrzeć się tej sferze. To też sugestia, że warto wystąpić o podwyżkę, czy powalczyć o pożyczone komuś pieniądze. Liczba ta jest sugestią byśmy wzięli los w swoje ręce, zaczęli działać, nie oglądali się na innych. Nie czekali biernie, aż coś się zmieni. W zdrowiu liczba ta, jest sugestią, że to odpowiedni czas by porzucić szkodliwe nałogi.

7 liczba ta sugeruje po prostu relaks. To czego teraz Ci w życiu brak to spokoju.  Musisz odpocząć, zregenerować siły a może nawet wybrać się na urlop. Liczba ta sugeruje, ze to też dobry czas na medytacje, zaglądanie w siebie, szukania odpowiedzi na trudne pytania, szukania ich w głębi siebie, nie u innych. Siódemka sugeruje nam, że nadszedł czas na życiowe porządki, posprzątania wokół siebie. Może jesteś właśnie w toksycznej relacji, albo masz toksycznych znajomych, to czas by wyzwolić się od sytuacji, które źle na Ciebie wpływają. A byś może wciąż rozmyślasz o kimś z przeszłości, albo o czymś co minęło, co straciłeś. To czas by się definitywnie uwolnić.

6 Liczba ta w naszych snach sugeruje nam byśmy poświęcili więcej uwagi rodzinie czy tym, których kochamy. To sugestia byśmy zajęli się domem. Spędzili w nim trochę czasu, zmienili coś. Być może właśnie jesteś w konflikcie z kimś z rodziny, to sugestia by wyciągnąć rękę do zgody, pójść na kompromis. Jeśli właśnie starasz się o dziecko lub nie zabezpieczasz w czasie sex-u to uważaj, bo szóstka bywa zapowiedzią pojawienia się potomstwa. W zdrowiu liczba ta zachęca nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

5 Podróż, czas na podróż albo inny jakiś aktywny wypoczynek.  Potrzebujesz oddechu by oderwać się od codziennych problemów, potrzebujesz ucieczki od codzienności.  Relaksu, zadbania o siebie, wizyty u fryzjera czy kosmetyczki.  To też czas na więcej aktywnego ruchu.  Liczba ta sugeruje też, że męczy Cię rutyna, czy to w pracy, czy to w domu, czy to w życiu, i trzeba podjąć działania by z nią zerwać.

 4 Liczba spokoju i stabilizacji. Może właśnie tego Ci potrzeba, o to musisz zadbać o spokój. Ale to też czas kiedy, nie zaskoczą Cię zmiany, nawet gdy się ich obawiasz np. gdy w pracy są zbiorowe zwolnienia i boisz się, że stracisz pracę. To czwórka podpowiada Ci, że Ciebie te zmiany ciebie nie obejmą. Jeśli zaś mam obawy co do przyszłości związku, to liczna cztery mówi, żeby się nie martwić, wszystko się wyjaśni a sytuacja się ustabilizuje.  Jeśli zaś staniesz przed jakimś wyborem, to czwórka sugeruje by kierować się logiką i zdrowym rozsądkiem, bo emocje mogą Cię zwieźć na manowce, czy to w życiu czy uczuciach.

3 Gdy nam się śni trójka jesteś szczęściarzem bo liczba ta zapowiada dużo radości w życiu i szczęśliwych okoliczności losu. Będziesz cieszyć się życiem i zapomnisz o tym co Cię dręczy. Czeka Cię udana zabawa. Trójka to też sugestia dla tych którzy lubią grać w gry losowe. Wkrótce trafi się wygrana.  Trójka ma jeszcze jedną swoją tajemnice. Liczba ta chce Ci zasugerować, ze nie odkryłeś jeszcze swoich wszystkich talentów.

2 Gdy dwójka zagląda we śnie to Twojej świadomości, to sugeruje, że chodzi o miłość. Miłość i wybór. Być może masz romans i stałego partnera i nie wiesz kogo wybrać. Albo masz kilku adoratorów i nie wiesz z kim chcesz dzielić życie? Dwójka radzi, by w kłopotach miłosnych albo nawet życiowych iść po radę, po pomoc do kogoś, komu ufasz lub do specjalisty.

1 Sen o jedynce to sugestia by skupić się na sobie. Tylko Ty jesteś ważny i pomyśl o sobie, popracuj nad sobą, zadbaj o sobie, o swoje potrzeby, o swój rozwój. Ale jedyna też mówi nam: Zacznij działać!. Nie czekaj, nie marudź, tylko zrób coś z sobą, ze swoim życiem.

0 Gdy w Twoim śnie pojawi się zero, to jest sugestia, przesłanie że w Twoi życiu jest zbyt dużo pustki, którą należy czymś zapełnić. I czym tylko chcesz. Ale masz wolną przestrzeń, która powinieneś zapełnić sam, jeśli nie chcesz by los zrobił to za Ciebie.

 Jeśli masz jakieś pytania co do numerologii chętnie Ci na nie odpowiem. Skontaktuj się za pomocą czat, telefon, mail lub sms.