Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część X

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Paweł Therion

Paweł Therion

niedostępny
Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część X
Paweł Therion Paweł Therion 2019-09-27 11:54

Waga 23.09 - 22.10

Symbol taktu, dobrych manier, umiarkowania i tolerancji, to główne cechy osób urodzonych ze Słońcem w Wadze. Perfekcjoniści i idealiści w każdej dziedzinie. Tak zwaną mądrość życiową i największe sukcesy w karierze zawodowej osiągają w czwartej i piątej dekadzie życia. Waga dąży wciąż do harmonii i równowagi. Dotyczy to własnej osobowości jak i porządku zewnętrznego czyli rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Ludzie ze znaku Wagi pragną zawsze się rozwijać i udoskonalać. Pracować nad własnymi słabościami jak: zmienność, niezdecydowanie, uległość.  Potrzebują do tego zaufanego partnera, wspólnika czy współpracownika bo trzeba wiedzieć, że partnerstwo, lojalność, zaufanie i wiarygodność dla Wagi są najważniejsze.

 

Opiekunka tego znaku Wenus sprawia, że kobiety są wrażliwe na piękno, sztukę, dbają o siebie, swój wygląd i estetykę. Mają dobry gust nie tylko w ubiorach ale także w aranżacji wnętrz, mieszkania i wszelkich miejsc gdzie pracują lub przebywają. Lubią zmieniać wszystko na lepsze, po swojemu ale ze smakiem.
Waga jako polityk, przywódca, organizator w działaniach na rzecz sprawiedliwości i pokoju realizuje się w małych strukturach lokalnych jak i na skalę kraju i świata, przede wszystkim pragnie sprawiedliwości i poszanowania praw człowieka. Wielkie charyzmatyczne Wagi zrobiły kariery polityczne i zawodowe dzięki takiej właśnie humanistycznej postawie.
Nie ma postępu bez oderwania się od starych, przestarzałych idei, głosi Waga – polityk, wizjoner.  Wysokie morale i elegancja, sprawiają że ludzie urodzeni w tym znaku budzą zaufanie i zyskują sympatię. Zawsze chcą pozostawić swój pozytywny ślad w historii. Mimo wielu niedoskonałości, głównie charakterologicznych, zasługują na uznanie a nawet podziw.

 

Panna Waga długo poszukuje swojego ideału, jest wybredna i wymagająca. Ma powodzenie u płci przeciwnej, naturalny magnetyzm przyciąga wielu adoratorów. Jednak tylko najbardziej cierpliwi i posiadający nienaganne maniery mają szansę zaskarbić jej uczucia i aprobatę. Do prawdziwego związku wciąż jednak droga daleka, bo Panna Waga chce mieć pewność, że to ten jedyny na całe życie. Rzadko zdarza się by Panna we wczesnej młodości znalazła swój ideał. Poszukiwania trwają długo ale warto poczekać, by nie zrobić błędu w doborze przyszłego męża i partnera, bowiem związek partnerski, oparty na równych prawach i przywilejach jest ideałem Panny Wagi. Jeśli nie znajdzie tego swojego, wymarzonego, pozostaje sama, wierząc w przeznaczenie.
Pani Waga w przypadku nieudanego związku i rozczarowania partnerem, nie ma problemu z rozstaniem i rozwodem. Decyzje podejmuje szybko i nieodwracalnie. Umie wybaczyć wyrządzone jej krzywdy, nie jest mściwa i pamiętliwa ale nieudane znajomości i związki kończy raz na zawsze. Pani Waga jest optymistką i realistką, kochana i uwielbiana przez najbliższych. Jest ideałem kobiety, nawet jak popełnia błędy i sprawia komuś przykrość, robi to z wdziękiem i nie sposób się na nią gniewać. Stworzona do luksusu i wygodnego życia. Pragnie być kochana i podziwiana. Duże wyzwanie dla mężczyzny, który się w niej zakocha ale i gwarancja wzajemności. Pani Waga jest bowiem wierna, lojalna i szczerze oddana swojemu mężowi – partnerowi. 

 

Znane i charakterystyczne postaci znaku Wagi:

John Lennon 9 10, Alfred Nobel 21 10, Stanisław  Wyspiański  27 09, Brigitte Bardot 28 09, Tadeusz Różewicz 9 10, Sting 2 10, Michael Douglas 25 09, Catherine Deneuve 22 10, William Faulkner 25 09, George Gershwin 26 09, Catherine Zeta – Jones 25 09.