Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Rady Aniołów na styczeń 2020

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

dostępny
Rady Aniołów na styczeń 2020
Agra Agra 2020-01-08 09:58

Sprawdź co się wydarzy w miłościw styczniu? Jakie rady mają Anioły...

Baran

Barany wolne powinny uwolnić emocjonalnie i energetycznie swojego byłego partnera. Zyska wtedy ich życie uczuciowe. Barany zajęte powinny dać partnerowi sporo luzu i wolności, a zyska związek.

Byk

W sprawach miłości byki powinny pozwolić by pomogli im przyjaciele albo inne bliskie osoby. To się przyda nie tylko w razie problemów w związku. Byki samotne mogą poznać kogoś dzięki pomocy innych.

Bliźnięta

Romantyczne anioły zwracają uwagę bliźniąt na dzieci. Warto z partnerem na ten temat porozmawiać. Bliźnięta samotne, szukające partnera też powinny przemyśleć ten problem, bo często brak porozumienia w tej kwestii bywa kłopotliwy.

Rak

Anioły chcą zwrócić uwagę raków na partnera. Jeśli są z nim dłuższy okres czasu, to jest  to szansa na prawdziwą miłość. Jeśli brak partnera to jest szansa na poznanie kogoś ważnego i to na dłużej.

Lew

Lwy mają szansę w tym miesiącu na przyciągnięcie miłości, ale nie powinny się spieszyć. Niekoniecznie pierwsza poznana osoba będzie ta właściwą.

Panna

Panna powinna nauczyć się wybaczać. To bardzo ważne, by nie chować urazy. Wybaczenie oczyszcza serce i przynosi ulgę. Pomaga też na stres.

Waga

Miesiąc może być trudny, ale anioły nie namawiają jeszcze do rozstania, ale do pracy nad związkiem. To może przynieść poprawę stosunków i głębszą więź.

Skorpion

Miesiąc dobry na zacieśnianie więzi. Anioły namawiają do stałości i wierności oraz otwarcia się na głębsze uczucie. Samotne skorpiony mogą trafić na kogoś na stałe, ale nie powinny się spieszyć z seksem.

Strzelec

Strzelec w tym miesiącu powinien pozostać optymistą w kwestiach uczuciowych. Wszystko ma szansę się udać o ile strzelec w to uwierzy. Związki zagrożone da się uratować o ile miłość nadal trwa.

Koziorożec

Niektóre koziorożce, zwłaszcza wolne poczują w tym czasie przyciąganie. Ktoś je będzie kusił i to im może wyjść na dobre o ile nie zechcą nikogo przy okazji skrzywdzić.

Wodnik

Wodniki powinny postawić na flirt. Kokieteria pomoże im i w związkach i w przypadku poznania nowej interesującej osoby. Flirt jest zabawą i do niczego nie zobowiązuje.

Ryby

Ryby mogą w tym miesiącu zmagać się z zazdrością. To przykre uczucie, ale jeśli bez powodu może zdenerwować partnera. Trochę zaufania się rybom przyda.