Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Rada z Kart Tarota dla każdego ze znaków na wieczór Andrzejkowy

Rada z Kart Tarota dla każdego ze znaków na wieczór Andrzejkowy
Mira Wróżka Mira Wróżka 2018-11-26 00:00

Sprawdź co radzi Tarot w Andrzejki...

Baran

Barany spędzą ten czas bardzo miło. Na pewno dowiedzą się czegoś o sobie samym, nauczą się czegoś istotnego i ważnego. A pozostałą część wieczoru czy też nocy spędzą bardzo namiętnie. ..... Bardzo.

 

Byk

Zabawa możne odbyć się w gronie nowo poznanych Wam osób. Na pewno poznacie nową, fascynującą osobę. I zaznaczają się WRÓŻBY ! Super wieczór, dużo wyniesiecie z tego wieczoru - a może ktoś z Was pozna drugą połówkę właśnie w te noc.

 

Bliźnięta

Postaraj się bardziej, to nie wszystko na co cię stać. Jeśli to Ty przygotowujesz prywatkę zrób tak, by każdy z kości czuł się świetnie, a jeśli idziesz się bawić do kogoś to postaraj się nie zranić nikogo słowem.

 

Rak

Rak będzie na wieczór Andrzejkowy podróżował. Zaznacz się karta drogi - tak więc śmiem sądzić że na zabawę wybierzecie się gdzieś dalej od domu. A sama zabawa? Będzie niezwykle udana i bardzo dynamiczna, dużo ruchu, tańca i zabawy !

 

Lew

Nie osądzaj tego wieczora nikogo z towarzyszy zabawy, bo sam możesz zostać osądzony i to niesprawiedliwie. Tak więc nie miej pokus by plotkować za czyimiś plecami. Źle to się skończy dla Lwa. I uwaga - uważaj tego wieczora na ostre przedmioty i zranienie.

 

Panna

Chyba Panny nie wybiorą się nigdzie w tym roku?. Karty zalecają Wam pozostanie w domu i odpoczynek. Tak jakby wiedziały coś więcej? A może wasza kondycja i zdrowie nie będą najlepsze tego dnia i powinniście pozostać Panny w łóżkach. Zamiast lania wosku zawsze można zadzwonić do wróżki - czyż nie.?

 

Waga

No Waga będzie królową zabawy, będzie rozdawać uśmiechy i miłe słówka. Nie będzie to na pewno maniera, tylko szczere zachowanie Wagi. Waga tego wieczora dogada się z każdym i z wrodzoną sobie elegancją i dyplomacją będzie dbała o każdego uczestnika zabawy. 

 

Skorpion

Uważaj na trunki Skorpionie, bo mam gafę przy Tobie. Coś możesz powiedzieć zbyt szybko, możesz kogoś zranić, zrobić mu przykrość. Trzymaj język za zębami i mniej pij - alkohol nie służy Ci tego dnia.

 

Strzelec

Zostań w domu ! Nie wdając się w szczegóły powiem tak - nie będzie to udany dla Strzelca wieczór i może się źle skończyć dla Was. Zostańcie w domu. Podziękujcie pięknie za zaproszenie ale nie idźcie na zabawę. Jeśli natomiast pójdziecie nie zaliczycie tego wieczora do udany, na pewno nie. Szybko będziecie wracać do domu. Chcąc Wam oszczędzić płaczu, rozczarowań i smutku radzę - zostańcie w domu.

 

Koziorożec

Ta sama rada co dla Bliźniąt - Postaraj się bardziej, to nie wszystko na co cię stać. Jeśli to Ty przygotowujesz prywatkę zrób tak, by każdy z kości czuł się świetnie, a jeśli idziesz się bawić do kogoś to postaraj się nie zranić nikogo słowem.

 

Wodnik

NIE wydaj za dużo w tę nic. To ostrzeżenie. Raczej oszczędzaj a nie pokazuj że masz gest Wodniku. Mam tu pieniądze, które wręcz przelatują Wam przez palce, uciekają i rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Hola - zwolnij tempo wydawania Wodniczku.

 

Ryby

Okaż szacunek starszym i mądrzejszym w gronie osób, z którymi przyjdzie Ci spędzić ten czas a możesz dużo się nauczyć i wynieść z tego spotkania. Pokazuje się wieczór spęczony w gronie mądrych, życzliwych osób, wieczór który możecie spędzić na wspólnych rozmowach. Pamiętaj tylko o szacunku - dobrze?