Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na wrzesień 2019

Prognoza z kart Lenormand na wrzesień 2019
Agra Agra 2019-09-09 15:51

Sprawdź swoją prognozę z kart Lenormand na wrzesień... Może zakochasz się, albo wybrać pieniądze?

Baran

Miesiąc przeciętny i to raczej pod każdym względem. Na razie bez wsparcia losu  barany wielkich sukcesów nie osiągną. Jeśli będą chciały coś zdziałać to będzie konieczny wzmożony wysiłek. Zdrowie takie sobie. Przydałoby się więcej energii.

Byk

Byki będą z determinacją działać i pokonywać kolejne progi. Nawet to co było kiedyś trudne teraz się uda. Będą zdyscyplinowane, cierpliwe i wytrwałe. Młode byczki dojrzeją i spoważnieją. Byki mogą też utonąć w marzeniach. Może też głębiej zainteresują się ezoteryką, astrologią lub naukami pokrewnymi.

Bliźnięta

Bliźnięta musza uważać na zdrowie, bo los im rzuca kłody pod nogi. Mogą być osłabione i pozbawione energii. W dodatku grożą im nałogi, a oszuści tylko będą czekać by je omotać. Uważać trzeba będzie i w pracy i w życiu prywatnym. W miłości tak sobie.

Rak

Raki wykażą się w tym miesiącu cierpliwością, uporem i dyscypliną. Mogą śmiało planować i dążyć do celu. Nie osiągną go szybko, ale za to rezultat będzie trwały, a one będą z wyników zadowolone.  Zdrowie niezłe.

Lew

Lwy czeka dość spokojny miesiąc bez większych wrażeń. Losy im nie szkodzi ale też i nie pomaga. Wszystko co osiągną będzie wyłącznie ich zasługą. Niektóre lwy powinny uważać na niespodzianki, bo te mogą być niemiłe. Uwaga na zdrowie.

Panna

Panienki czeka praca i wzmożony wysiłek, który przyniesie im i profity i satysfakcję. Mogą z powodzeniem planować, bo wszystko co zechcą zrealizują o ile zabiorą się do roboty. Los im sprzyja i dodaje cierpliwości, uporu, determinacji. Mogą liczyć też na pomoc osób starszych i szefa. Niektóre panny mogą zostać oszukane, albo oszukują same siebie. Powinny też uważać na nałogi i mrzonki.

Waga

Wagi czeka raczej nijaki miesiąc. Nie wszystkie jednak. W większości nic wielkiego nie osiągną i zadowolone będą gdy się skończy. Niektóre wagi powinny uważać na własne bezpieczeństwo, a i tak coś może wyskoczyć. Niektóre poczują ciężar lat.

Skorpion

Skorpiony w tym miesiącu mogą sporo dokonać. Będą zdyscyplinowane i będą działać konsekwentnie. Mogą oczekiwać sukcesów, ale raczej nie przyjdą one szybko. Niektóre zwłaszcza starsze mogą wziąć ślub, wyjechać za granicę lub podpisać korzystną umowę. Zdrowie się poprawi.

Strzelec

Strzelce odczują spadek energii i to im się wcale nie spodoba. Powinny unikać wysiłku fizycznego i miejsc gdzie wszyscy kaszlą i siąkają. To nie czas na uprawianie sportu, ani na stresy. Tych ostatnich trzeba będzie unikać. W pracy możliwe komplikacje.

Koziorożec

Koziorożce będą zadowolone. Energia i werwa będzie to i spojrzą na wszystko łaskawym okiem. Mogą im się udać podróże zagraniczne i kontakty z obcokrajowcami. Mogą być zadowolone z podpisanych umów, wygranych spraw w sadzie. Mogą też założyć obrączki. W pracy raczej powodzenie.

Wodnik

Wodniki mogą być nieco znudzone, ponieważ niewiele się będzie działo. Za to mogą mieć energii za dwóch i ambicji nie mniej by wykazać się np. w sporcie. Powinny tylko uważać by nie łamać przepisów. Mogą je spotkać niemiłe niespodzianki. W miłości trochę smutno.

Ryby

Niektóre ryby czeka burza z piorunami. Część ryb czeka rewolucja w uczuciach, nawet koniec związku. W pracy też pod górkę i w finansach. Uwaga na nałogi i oszustwa.