Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na styczeń 2021

Prognoza z kart Lenormand na styczeń 2021
Agra Agra 2021-01-12 11:41

Przepowiednia z kart Lenormand.... Sprawdź co się wydarzy!

Baran

Trudny miesiąc. Możliwe problemy w uczuciach. Nie będzie można się dogadać i wciąż będzie iskrzyć. Warto rozmawiać nie krzyczeć. Na nowy udany związek raczej nie ma szans.

Byk

Wyszły karty stałości i trwałości. Jedne byki uznają, że taki jest ich związek, a inne, ze praca. Starsze byki poczują ciężar lat i mogą uznać, że stan zdrowia już się nie poprawi.

Bliźnięta

Uwaga na wrogów lub drobne niedyspozycje czy straty. Coś będzie uwierać, ale raczej problemy nie będą wielkie i szybko miną.  Wroga trzeba odkryć.

Rak

Wyszedł dom. Raki mogą więcej czasu niż zwykle spędzić w domu. Niektóre odwiedzą dom rodzinny, a niektóre pomyślą o zakupach lub remoncie, zmianach w domu.

Lew

Lwy mogą myśleć o czymś co stale się rozwija, ale powoli. To może być np. związek, albo kariera. Nic nie potoczy się szybko. Ważna może być rodzina, ród. W razie problemów ze zdrowiem warto pomyśleć o terapiach naturalnych.

Panna

Wyszedł fałsz i nieuczciwość kogoś lub spryt panny. Nieuczciwość trzeba odkryć. Uwaga na manipulację.

Waga

Miesiąc trudny, ale wagi będą miały w czymś szczęście. To może być związek o ile był zagrożony możliwa druga szansa i oby to już nie była kolejna.

Skorpion

Sporo podroży. Możliwe nawet podróże zagraniczne. Możliwe zmiany w życiu typu nagłych i niekoniecznie na lepsze. Trzeba dużo rozwagi i chęci na pokonanie przeszkód.

Strzelec

Strzelce powinny przyjrzeć się podróżom, ale tym od celu do celu i z powrotem. To może być np. droga do pracy. Uwaga na nałogi, głownie alkohol.

Koziorożec

Ważna będzie jakaś kobieta. To może być partnerka. Raczej stała. Jej sprawy będą ważne. Warto się nimi zająć. To też czas na nową miłość. Może spotkanie idealnej partnerki.

Wodnik

Możliwe porywające uczucie niekoniecznie do kobiety czy mężczyzny. Niektóre wodniki pokochają swoja pracę, a inne pasje. Oby to nie kolidowało.

Ryby

Ryby mogą sobie zdać sprawę, że ich związek jest stały, trwały i wytrzymały. Niektóre niestety poczują się tym przytoczone. To mogą być kajdany. Uwaga.