Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na sierpień 2019

Prognoza z kart Lenormand na sierpień 2019
Agra Agra 2019-08-01 16:06

Sprawdź wróżbę z kart Lenormand...

Baran

Pod koniec miesiąca barany powinny spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi. W pracy bez zmian. Wszystko toczyć się będzie spokojnie po swojemu. Finanse takie sobie, ale raczej pieniędzy będzie więcej niż mniej. Uwaga na zdrowie. Lepiej dmuchać na zimne.

Byk

Miesiąc dość trudny. Niestety samopoczucie nie będzie najlepsze. Konieczne będzie maksymalne skupienie zwłaszcza w pracy i w czasie jazdy samochodem. Energii może być mniej i trzeba będzie uważać na zdrowie. W miłości tak sobie. Warto zwrócić uwagę na swój upór.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą nagle stracić werwę. Narażone też są na problemy typu iluzji i oszustw. Powinny również uważać na nałogi. Lepiej zająć się w tym miesiącu raczej pracą umysłową niż fizyczną i uważać także w miłości. Nowe znajomości mogą okazać się niekoniecznie przydatne.

Rak

Miesiąc taki sobie. Niektóre raki pomyślą o dalszych podróżach. Niestety niektóre mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie. Warto by unikały wszelkiego ryzyka. Rakom może przytrafić się jakaś przygoda z tym, że niemiła. W miłości bez fajerwerków.

Lew

Bardzo dobry miesiąc. Zyskają lwy pracujące i odpoczywające. W pracy większe zyski. Lwy odpoczywające na urlopie mają szansę na niezapomniane chwile. Udadzą się wycieczki zagraniczne. Warto podpisywać umowy i szukać nowej pracy. To też dobra pora na ślub.

Panna

Możliwy spadek energii. Nie warto umawiać się na randki i nie warto szukać miłości. Panny powinny uważać na nałogi w tym leki. Powinny też być ostrożne, bo ktoś może chcieć je oszukać i perfidnie wykorzystać. Uwaga na sprawy prawne. Mogą być z nimi problemy.

Waga

Wagi czeka zmienna aura, bo los niestety rzuca kłody pod nogi. Może on zesłać jakieś niemiłe niespodzianki, a nawet katastrofy. Za to ześle pozytywne nastawienie innych osób zwłaszcza młodych. Nie powinno też brakować energii.

Skorpion

Miesiąc raczej z gatunku gorszych. Mogą z jednej strony nie mieć energii, a z drugiej również z myśleniem mogą mieć problem. Niektóre skorpiony mogą zainteresować się ezoteryką, a inne sportem. To ostatnie raczej nie bardzo wskazane, bo przeciążenie może być groźne.

Strzelec

Strzelce będą przez los rozpieszczane. Zdrowie powinno być w porządku i intelekt powinien być ostry jak brzytwa. W miłości wiele dobrego – zauroczenia albo nowa miłość. Związki już trwające też przyniosą zadowolenie. Możliwy ślub.

Koziorożec

Miesiąc średni, ale niektóre koziorożce czeka burza z piorunami. Problemy możliwe zgłasza ze starszymi osobami lub z osobami z autorytetem. Uwaga na szefa. Niektóre koziorożce poczują ciężar wieku, a niektóre spoważnieją jeszcze bardziej.

Wodnik

Wodniki w tym miesiącu będą miały raczej pod górkę. Warto by oszczędzały energię, bo może jej brakować. W pracy możliwe problemy z szefem i współpracownikami, a partner może mieć o coś pretensje. Zdrowie takie sobie. Mogłoby być lepsze.

Ryby

Ryby niech  raczej miesiąc potraktują ulgowo. Lepiej gdy zrezygnują z niepotrzebnych leków i kolejnej lampki wina. Powinny też unikać awantur i trzymać się z daleka od nerwusów, bo może dojść do rękoczynów nawet. Nie warto myśleć o ślubie i nowej pracy. To nie czas na podpisywanie ważnych umów.