Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z Kart Lenormand na sierpień 2018 r.

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Prognoza z Kart Lenormand na sierpień 2018 r.
Agra Agra 2018-07-31 00:00

Sprawdź co spotka Cię w sierpniu

Baran

Miesiąc niezły. Czeka sporo wrażeń. Warto trochę czasu spędzić samotnie, żeby zebrać myśli i wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Zdrowie takie sobie. Mogłoby być lepsze. Związki mogą być nieco burzliwe, a nowe znajomości okażą się mniej korzystne niż się barany spodziewały.

Byk

Nie jest to czas na inauguracje nowych poważnych przedsięwzięć. Warto się skupić na codzienności i przetrzymać. W związkach ze stażem nudno, nijako i może wręcz powiać chłodem. Może braknąć energii i zdrowie zaszwankuje. W pracy sporo trudnych zadań.

Bliźnięta

W pracy możliwe problemy typu huk roboty, a fortuna zaśpi. W związkach też nie można się spodziewać wybuchów namiętności lub chociażby odrobiny ciepła. Wokół sporo zamieszania. Mogą być trudności z dogadaniem się oraz dotarciem na czas na umówione spotkanie.

Rak

Miesiąc może być ciekawy. Warto nie zmuszać się do niczego co jest obce naturze i na co się nie ma ochoty. Warto być ostrożnym z dietą i używkami. Dobrze by rak pamiętał, że jeśli czegoś nie lubi to może to oznaczać, że organizm to odrzuca, bo mu nie służy. Możliwe nowe pomysły na życie i inspiracje.

Lew

Miesiąc powinien być dobry. Pod koniec lwy muszą narzucić sobie większą dyscyplinę i nie oglądać się na maruderów, pesymistów i krytykantów. To ważne, bo mogą oni odwodzić lwy od ich planów, zniechęcać i roztaczać przed nimi czarne wizje.

Panna

Zdrowie nie powinno jej spędzać snu z powiek. Jeśli będą jakieś małe kłopoty to powinny szybko minąć. Poza chorobami chronicznymi oczywiście. Tu samo raczej nie przejdzie i wizyta u specjalisty się przyda. Niektóre panny powinny się zainteresować medycyną alternatywną. W miłości tak sobie. Bywało lepiej. W pracy ok, ale bez wzlotów.

Waga

Miesiąc może wydać się nijaki. Niektóre wagi mogą być więc rozczarowane. Spadek energii może dokuczać zwłaszcza wagom z września. Te powinny na siebie chuchać i dmuchać. W pracy może być różnie, czyli nie najlepiej. Pieniędzy większych też nie widać.

Skorpion

Miesiąc raczej dość kiepski dla większości skorpionów. Możliwe problemy i w pracy i w życiu prywatnym. W miłości coś nie wypali albo druga strona rozczaruje. Zdrowie może być nieco gorsze, bo energii braknie.

Strzelec

Strzelce będą chciały podobać się nie tylko sobie, ale i innym. Będą też patrzyły na siebie z dystansu i zastanawiały się jak inni je oceniają. Niektóre odwiedzą kosmetyczkę, inne fryzjera, a jeszcze inne wizażystkę. Wizerunek może tylko zyskać. Zdrowie ok i energii nie zabraknie.

Koziorożec

W pracy trzeba będzie wykazać się uporem i większą stanowczością. Przyda się też bezkompromisowość. Inaczej to partnerzy koziorożca będą zadowoleni, a koziorożce nie za bardzo. W związkach nie będzie się układać za dobrze, bo może powiać chłodem. Z finansami tak sobie.

Wodnik

Może być kiepsko. Możliwe więc gorsze samopoczucie i np. ból głowy. Relacje z otoczeniem mogą się stać dla wodników niezrozumiałe. Powinny więc darować sobie poważne rozmowy, randki i wszelkie ważne ustalenia. Warto uważać na finanse.

Ryby

Sprawy na których im zależy, pójdą niestety wolniej niż by sobie tego ryby życzyły. Pojawią się utrudnienia, na które nie będą miały wpływu. Ryby planując to i owo powinny sobie zostawić rezerwę czasową. Zdrowie raczej niezłe i energii może powolutku przybyć.