Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza z kart Lenormand na maj 2021

Prognoza z kart Lenormand na maj 2021
Agra Agra 2021-05-11 12:27

Jakie przesłanie mają karty Lenromand na maj? Sprawdź teraz...

Baran

To czas gdy będą ważne sprawy załatwiane w instytucji typu urząd czy bank. Warto się przygotować jeśli to ma być umowa. Uwaga na zdrowie, bo może wypaść też wizyta w przychodni lub w szpitalu.

Byk

Bardzo dobry miesiąc jeśli chodzi o energię. Zdrowie powinna dopisać, a jeśli nie, to stan zdrowia poprawi się szybko. Chyba, że to choroba chroniczna, trudna do wyleczenia. Warto zwrócić uwagę na terapie naturalne.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie, ale energii może być mniej. Trzeba uważać na zdrowie i kondycję. Warto uważać z pracą fizyczną i nie nadwyrężać się w sporcie. To nie jest czas na bicie rekordów.

Rak

Ważna może być jakaś kobieta, bo karty na nią wskazały. To może być partnerka, krewna, znajoma czy szefowa. Coś od niej będzie zależało. Jej zdanie, może pomoc będą ważne.

Lew

Miesiąc raczej trudny. Lwy powinny uważać, bo w ich otoczeniu pojawi się osoba wrogo usposobiona. Może to być wróg ukryty i warto go odnaleźć, bo może zaszkodzić w jakiś sposób.

Panna

Miesiąc dość dobry i pracowity. Możliwe, ze będzie sporo zajęć, ale nie tylko w pracy zawodowej. To też dobry czas na porządki i remonty. Panny powinny być z niego zadowolone.

Waga

Ważne będą sprawy domowe i dom. To może być tez dom rodzinny. Coś trzeba będzie załatwić, może coś kupić, a może zaplanować remont. Nie warto tego odkładać.

Skorpion

Miesiąc bardzo trudny. Uwaga na osoby źle usposobione i fałszywe. Może być też tak, że to skorpiony będą zmuszone działać niekoniecznie jawnie. Może trzeba będzie wykazać się sprytem.

Strzelec

W tym okresie strzelce będą działać po swojemu, ale niestety nie wszystko wyjdzie tak jak zaplanują. Ważne może być zdanie mężczyzny z najbliższego otoczenia. To może też chodzić o znajomego. Nie zawsze będzie pomocny.

Koziorożec

Wyszła w tym okresie podróż. To niekoniecznie urlop czy wyjazd z tych dalszych. To może być droga do pracy i wtedy może coś ważnego się przytrafić. To będzie raczej przyjemne.

Wodnik

Miesiąc o zmiennych wpływach. Możliwy kontakt typu odwiedzin lub sprawy załatwiane z pocztą. Możliwy też rachunek do zapłacenia, ale raczej z daleka. Niektóre wodniki dostana pieniądze z podroży.

Ryby

Nie powinno być źle. Niektóre rybki czeka coś miłego typu niespodzianki, szczęśliwego trafu. Te, które borykają się z choroba powinny zwrócić uwagę na ziołolecznictwo.

wp
wp