Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na maj 2018

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Prognoza z kart Lenormand na maj 2018
Agra Agra 2018-05-04 00:00

Sprawdź co radzą karty...

Baran

Miesiąc taki sobie bez rewelacji. Warto kończyć, co się zaczęło i na nic nowego jeśli nie trzeba, się nie porywać. Niektóre barany mogą być nerwowe, a nawet agresywne. Możliwe też problemy ze zdrowiem i to raczej przewlekłe. W miłości nieźle, ale pod koniec miesiąca dopiero.

Byk

Bardzo dobry miesiąc dla większości byków. Wszystko pójdzie jak po maśle i w pracy i w życiu prywatnym. Niektóre byki wyróżni Fortuna i sypnie groszem. Zdrowie niezłe. Warto pomyśleć o zajęciach wymagających dużego wysiłku fizycznego.

Bliźnięta

Mogłoby być lepiej, ale tragicznie nie jest. Dokuczać może tylko nuda i brak towarzystwa. Bliźnięta bez pary raczej cudów nie powinny się spodziewać. Zdrowie niezłe, ale energii trochę mało. W pracy nie warto nastawiać się na zdobywanie szczytów.

Rak

Miesiąc dość dobry jeśli chodzi o zdrowie i energię. Niektóre raki mogą jednak narzekać na choroby przewlekłe. W miłości trochę dobrego może się zdarzyć. Raki samotne mogą wyglądać Amora. Te zajęte mogą spędzić miłe chwile z drugą połową.

Lew

Miesiąc trudny dla wielu lwów. Możliwe problemy ze zdrowiem albo tylko brak energii. To nie czas na zajęcia sportowe i ciężką prace fizyczną. Warto pomyśleć o spokoju wewnętrznym i np. medytacji. Lwy zakochane mogą czuć niedosyt, bo druga połowa będzie zajęta czymś innym i o komplementach zapomni.

Panna

Dobry, a nawet bardzo dobry miesiąc. Wszystko co było w powijakach, ruszy z kopyta. Pojawią się też nowe okazje i szanse. Warto je wykorzystać. Wiele panien poczuje, że żyje. Możliwe cudowne chwile w miłości i trochę więcej pieniędzy.

Waga

Miesiąc niełatwy, ale nie tragiczny. Możliwe jakieś opóźnienia i blokady. Możliwa presja i stawianie wag pod ścianą. Część wag straci rozmach, a część może mieć czarne myśli. W miłości bez fajerwerków. Nikt nowy w oko nie wpadnie.

Skorpion

Może nie być wesoło. Wiele skorpionów poczuje, że brak im energii. Niektóre dotknie depresyjny nastrój, a niektóre mogą mieć problemy ze zdrowiem. W miłości też niewesoło. Udać może się tylko to, co już było zaczęte wcześniej. Uwaga na sport, może braknąć siły na bicie rekordów.

Strzelec

Strzelce powinny zająć się raczej sprawami codziennymi, nie wymagającymi dużo wysiłku fizycznego. Udać się może praca umysłowa. Zdrowie takie sobie. W miłości bywało lepiej. Niektóre strzelce mogą być znużone i znudzone.

Koziorożec

Miesiąc o zmiennych wpływach. Z jednej strony dobry, z innej kiepski. Energii powinno być dość i siły też, ale zdrowie nie wszystkie koziorożce zadowoli. W miłości może być chłodno. W pracy niektóre koziorożce mogą być niedoceniane. Inne mogą czuć presję.

Wodnik

U wodników sporo się może dziać, ale nie koniecznie po ich myśli. Niektóre wodniki mogą być osłabione, inne mogą mieć problemy prawne. Uwaga na związki. Nie wszystkie przetrwają. Uwaga też na podpisywane umowy. W tym miesiącu kontakty z obcokrajowcami mogą być trudne.

Ryby

Dobry okres dla większości ryb. Jeśli będą problemy, to raczej przejściowe. Fortuna sprzyja i w miłości też dobrze. Niektóre ryby czeka powodzenie w pracy. Warto pomyśleć o tej, która wymaga wysiłku fizycznego. Ryby bez pary mogą stracić głowę.