Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na listopad 2019

Prognoza z kart Lenormand na listopad 2019
Agra Agra 2019-11-06 15:42

Sprawdź co podpowiadają karty Lenormand...

Baran

Niektóre Barany zwłaszcza z początku znaku odżyją, bo dostaną zastrzyk energii. Można będzie działać aktywnie. W pracy warto snuć plany i je realizować. Współpracownicy i szef będą patrzyć na poczynania baranów przychylnym okiem. Zdrowie ok.

 

Byk

Miesiąc raczej kieski. Nie będzie się wiodło bykom. Energii mogą mieć mniej niż ostatnio i jakieś problemy ze zdrowiem spędzą im sen z powiek. Co prawda los obdarzy koniecznym uporem i cierpliwością ale i zawichrzy. W dodatku byki mogą w tym miesiącu mieć problemy w kontaktach z ludźmi.

 

Bliźnięta

Całkiem fajny miesiąc dla niektórych bliźniąt. Zwłaszcza te z początku znaku dostana skrzydeł. Szczęście może się do nich uśmiechnąć i nie powinny czekać na lepszą okazję, by rozpocząć  ważne przedsięwzięcie. Sprzyjają im ludzie więc wszystko pójdzie jak z płatka. Zakochane bliźnięta mogą liczyć na magiczne chwile z ukochanymi osobami.

 

Rak

Raki z początku znaku poczują niechęć losu. To im może wiele spraw utrudnić. Coś się odwlecze, coś będzie przeszkadzać, coś będzie wymagało bardzo dużo wysiłku. Do tego mogą dojść problemy z układem kostnym albo z zębami. W miłości za to możliwe szczęście.

 

Lew

Miesiąc trudny, a nawet bardzo trudny dla większości lwów. Lwy z pierwszych dni znaku mogą narzekać na spadki energii i zdrowie. Warto o nie zadbać albo wręcz dmuchać na zimne. Większość lwów z pierwszej dekady nie będzie zadowolona z kontaktów z innymi. Nie będzie im się układać ani w pracy ani w związkach. W pracy ruch.

 

Panna

Los doda pannom energii i wigoru. Los doda tym z początku znaku cierpliwości, wytrwałości, uporu i konsekwencji. Dobrych pomysłów nie braknie, a także siły przepicia i determinacji. Panny będą skłonne do transformacji, która ułatwi im życie. Uwaga  na oszustów.

 

Waga

Wagi mogą  się zakochać, ale niekoniecznie szczęśliwie. Mogą wybrać kogoś znacznie starszego albo bardziej doświadczonego i poważnego. Możliwe są jakieś problemy w miłości. Wagi ze środka znaku powinny uważać, bo intelekt je może zawieść. Te z końca warto by unikały niebezpiecznych miejsc i sytuacji. Coś im może grozić.

 

Skorpion

Miesiąc niezły, ale to i owo może im się nie udać. Odczują to zwłaszcza skorpiony zakochane. Mogą poczuć się zaniedbywane przez partnerów albo nielubiane przez otoczenie. Mogą mieć również raczej przemijające problemy finansowe. Ktoś im może długu nie oddać i jakieś pieniądze nie wpłyną na czas. W pracy ok.

 

Strzelec

Miesiąc taki sobie. Zdrowie może im się poprawić i energii przybędzie. Poza tym zacznie im się lepiej układać współpraca z innymi. Możliwe nowe znajomości, pozyskanie przyjaciół. Możliwe flirty, romanse a nawet zauroczenie. Niektóre się zakochają naprawdę. Tylko w pracy możliwe problemy.

 

Koziorożec

Los będzie sprzyjał. To przyniesie zyski finansowe, podpisanie jakiś korzystnych umów, powodzenie w kontaktach z zagranicą  w sprawach prawnych. Udadzą się  też podróże zagraniczne albo podróże po Polsce z tym, że te dalsze. Zdrowie ma szanse się poprawić.

 

Wodnik

Wodniki odżyją, poczują napływ energii. Poczują również pozytywne fluidy napływające od innych. Udadzą im się wszelkie spotkania w tym randki. Może niektóre poczują się adorowane i kochane. Niektóre same głowę stracą. To też dobry czas na kontakty zawodowe i biznesowe oraz na zarabianie pieniędzy.

 

Ryby

Ryby nadal są rozpieszczane przez los. Ryby powinny być ostrożne, ponieważ grożą im nałogi i iluzje. Ktoś może chcieć je oszukać i omamić. Te z końca znaku będą miały mnóstwo energii i warto by ją dobrze spożytkowały. W pracy możliwe jakiejś problemy. Na szczęście przemijające.