Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2020

Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2020
Agra Agra 2020-12-02 09:32

Jakie przesłanie mają dla Twojego znaku zodiaku karty Lenromad? Sprawdź już teraz...

Baran

Możliwy kontakt z jakąś instytucją typu bank, klinika, przychodnia. Uwaga na nadmiar energii i problemy ze zdrowiem. To może też grozić wybuchem typu awantura.

Byk

Kontakt z jakąś kobietą będzie bardzo ważny. To może być partnerka, ktoś z rodziny lub szefowa, urzędniczka. Panie byki powinny w tym miesiącu być bardziej kobiece niż zwykle.

Bliźnięta

Sporo męskiej energii. Miesiąc upłynie na spotkaniach z mężczyznami. Uwaga bliźniaczki. To może być miłość i oby nie była toksyczna. Uwaga na nałogi w tym leki i zgubne zwyczaje.

Rak

Wyszło przywiązanie do czegoś lub kogoś. Uwaga by to nie było zgubne. To też może być choroba przewlekła. Jeśli to choroba, to warto pomyśleć o medycynie alternatywnej.

Lew

Wyszła miłość i to ona będzie ważna w tym miesiącu. Niekoniecznie będzie szczęśliwa. Jeśli związku uratować się nie da, warto pomyśleć o sobie.

Panna

Miesiąc o zmiennych wpływach. Będzie trochę dobrego i trochę gorszego. Warto pomyśleć o nauce. Jakimś kursie lub podręczniku. To dobry czas na pisanie i czytanie.

Waga

W tym miesiącu warto rozważyć sprawę wrogości własnej lub cudzej. Może niekoniecznie miła osoba się ujawnić. Może sprawić kłopot.

Skorpion

Miesiąc w którym ważna rolę zagrają podróże. Warto uważać prowadząc samochód. Osoby dojeżdżające do pracy powinny uważać szczególnie.

Strzelec

Część miesiąca będzie bardzo pozytywna. Możliwa miłość, związek, ważna znajomość, pieniądze. Uwaga na energie kobiece. Panie, zwłaszcza starsze powinny uważać na hormony.

Koziorożec

Część miesiąca dość trudna pod względem energetycznym. Uwaga na zdrowie – zarazki. Uwaga tez na emocje. Ktoś może stracić panowanie nad sobą i powie za dużo.

Wodnik

Miesiąc taki sobie ani dobry, ani zły tak do końca. Ważne się mogą okazać podróże, raczej te bliższe. To też może być kontakt z kurierem, pocztą. Mogą być odwiedziny ważnej osoby albo nowy romans.

Ryby

Miesiąc może być trudny dla niektórych ryb. Zwłaszcza trzeba będzie zwrócić uwagę na uczucia. Niby pójdzie wszystko dobrze, a później coś się zepsuje. Możliwe też okresowe problemy finansowe i w kontaktach z ludźmi.