Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Anielskich na grudzień 2019

Prognoza z kart Anielskich na grudzień 2019
Agra Agra 2019-12-02 15:03

Co czeka cię w miłości w grudniu?

Baran

Anioły przypominają baranom, że każdy zasługuje na miłość. Nawet barany bez pary powinny o tym pamiętać. Powinny też pamiętać, że każdy zasługuje na uprzejmość i szacunek innych ludzi. Nie warto tracić czasu na osoby toksyczne.

Byk

Nadszedł czas by byk przejął kontrolę nad swoim życiem. Warto przeanalizować swoje kontakty z innymi i zadać sobie pytanie w jakich kwestiach byk czuje się ograniczany. To dobry czas na uwolnienie.

Bliźnięta

Nadszedł czas na uporządkowanie życia rodzinnego. Bliźnięta skorzystają jeśli wybaczą bliskim. To mogą być rodzice lub partner. Urazy w sercu tłumią uczucia.

Rak

Raki w razie problemów uczuciowych powinny poprosić innych o wsparcie. Trzeba jednak liczyć się z tym co inni poradzą i to zaakceptować. Anioły zaślą opiekę pozytywnych osób i dobrze by było by raki to dostrzegły i nie zamykały się w sobie.

Lew

To czas na romantyzm, frywolność, młodzieńczą skłonność do zabaw i lwy w tym miesiącu powinny o tym pamiętać. To dobry czas na nowe znajomości i flirty.

Panna

Panny zajęte powinny zdać sobie sprawę, ze ich uczucia są właściwe i warte dalszego pogłębiania. Panny wolne powinny rozejrzeć się uważnie, bo to może być odpowiedni moment na poznanie partnera.

Waga

Anioły namawiają wagi by dały  swojemu związkowi szansę. Warto popracować nad stosunkami partnerskimi jeśli coś w tym względzie nie gra.

Skorpion

Anioły przypominają, że uzależnienia wpływają na życie uczuciowe. Uwaga na nałogi i niezdrowe nawyki swoje lub partnera. Uzależnienia znieczulają serce na ból i zmniejszają możliwość przyjmowania miłości.

Strzelec

To miesiąc rozstań. To niekoniecznie rozstanie z partnerem. To mogą być myśli o tym, albo myśli o byłych partnerach i o tych osobach, które się kiedyś kochało. Trzeba przeżyć smutek towarzyszący żałobie. To otwiera na miłość.

Koziorożec

Anioły namawiają do rozszerzenia swojej radosnej energii na innych. Koziorożce mogą nauczyć się flirtu. Nie musi to mieć związku z seksualnością. Flirt jest zabawą. Koziorożce w związku też mogą flirtować.

Wodnik

Możliwe spotkanie z osobą obdarzoną niezwykła osobowością. Możliwe też magnetyczne przyciąganie. Uważać powinny wodniki zajęte.

Ryby

Anioły przypominają, że warto uleczyć przeszłość i uwolnić się od niej. Jeśli to się stanie ryby doświadczą znacznie więcej miłości w teraźniejszości.