Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2019

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2019
Agra Agra 2019-06-05 14:36

Sprawdź co radzą karty Lenormand...

Baran

Nowe znajomości będą rozkręcać się powoli zwłaszcza z przedstawicielami płci przeciwnej. W stałych związkach miłość rozkwitnie. Barany będą zmysłowe i czułe. Partnerzy to docenią i odwdzięcza się tym samym. W finansach bez fajerwerków. Trzeba będzie zacisnąć pasa. Zdrowie niezłe.

Byk

Wiele spraw utknie w martwym punkcie i byki nie wszystko skutecznie załatwią. W pracy więc pewnie nie będzie różowo. Trzeba zacisnąć zęby i przetrwać. Większość byków pod koniec miesiąca będzie zaangażowanych w sprawy rodzinne i towarzyskie.

Bliźnięta

Niektóre bliźnięta czeka prawdziwe urwanie głowy, bo wpadną w wir wydarzeń i będą musiały sprawdzić się w sytuacji, w której innych zawiodą nerwy. Poradzą sobie doskonale. W miłości może być za to nudno i nijako. Nie warto jednak zrywać i szukać kogoś nowego na siłę.

Rak

W miłości coś nowego szykuje się dla raczków samotnych. Mogą mianowicie spotkać kogoś kto poruszy ich serce. Raki zajęte spędzą trochę czasu z ukochanymi.  Zdrowie co prawda końskie nie będzie ale i tak raki nie powinny na nie specjalnie narzekać.

Lew

Czas jest natomiast korzystny dla artystów i warto w tym miesiącu pomyśleć o działaniach tego typu. Lwy bez zdolności w tym kierunku powinny chociaż odwiedzić wystawę. Pod koniec miesiąca przedstawiciele tego znaku powinni kierować się intuicją także w kontaktach z ludźmi. Przyda im się też chwilami sporo sprytu.

Panna

Panny będą energiczne i żywotne. Można będzie pomyśleć o pracy fizycznej typu generalne porządki lub praca w ogrodzie. W miłości wiele dobrego spotka panny będące w stałych związkach. Czas spędzony z ukochanym na długo zostanie w pamięci. Nowe związki czeka przestój. Co nagle to po diable.

Waga

Los w tym miesiącu nie zawsze będzie łaskawy i niektóre wagi mogą się znaleźć w oku cyklonu. Przetrwają to z wrodzonym im wdziękiem. Wagi powinny jednak pamiętać by wystrzegać się ryzykownych pociągnięć zwłaszcza w pracy. Uwaga na zdrowie.

Skorpion

Miesiąc taki sobie. Możliwe problemy w uczuciach. Na łowy wiec nie warto wyruszać. Skorpiony zajęte powinny docenić partnera i czas z nim spędzony. W sypialni może być co prawda nieco monotonnie, a nawet nudno, ale za to ciepła nie zabraknie.

Strzelec

Miesiąc niezbyt dobry w pracy. Pocieszające jest to, że fortuna tylko czeka by strzelce wynagrodzić hojnie i od serca. W partnerstwie bez przykrych niespodzianek. Stałe związki przetrwają, a nowych raczej nie będzie, a jeśli już to wszystko zacznie się jakoś tak spokojnie, bez emocji i wzruszeń.

Koziorożec

Miesiąc przeciętny. W pracy tak sobie. Warto zwrócić uwagę na związki. Partnerzy niektórych koziorożców mogą się poczuć zaniedbywani i mało rozpieszczani. Warto by koziorożce choć czasem porzuciły swój chłód i stały się choć trochę cieplejsze.

Wodnik

Miesiąc średni jeśli chodzi o finanse i pracę. Te dni będą za to dobre na sprawy partnerskie. Można też się  zająć swoim wyglądem. Warto odwiedzić kosmetyczkę i fryzjera, bo dobry wygląd może poprawić samopoczucie. Zdrowie bez większych zmian choć kondycja nie za dobra.

Ryby

Ryby mogą mieć problemy w pracy. Powinny uważać na słowa tym bardziej, że to szef może mieć inne zdanie. W finansach bez rewelacji. Nie powinny więc wybierać się na większe zakupy. Weekendy warto przeznaczyć na leżenie do góry brzuchem.