Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza z kart Kippera na lipiec 2020 sierpień

Prognoza z kart Kippera na lipiec 2020 sierpień
Agra Agra 2020-08-05 10:34

Jakie rady mająkarty Kippera na sierpień. ...

Baran

Miesiąc będzie pod znakiem radości szczególnie jeśli barany wyjadą na urlop. Warto chwytać dzień i rozkoszować się życiem. Szczęście nie trwa wiecznie. Jeśli w tym miesiącu ma zdarzyć się coś ważnego, to jest szansa na sukces.

Byk

Nie najlepsza forma fizyczna może przynieść problemy. Możliwe troski i bolesne myśli. Możliwe przykre wydarzenia lub wiadomości o nich. Sporo emocji. Lepiej na ten czas nie planować nic ważnego.

Bliźnięta

Co jest zaplanowane powinno się udać. Karty wskazały na to, że warto być uprzejmym. To sprawi, że bliźnięta będą błyszczeć i znajdą się w centrum. Możliwe sporo kontaktów z innymi. Przyjaźń może być ważna.

Rak

W tym miesiącu warto znaleźć czas na przemyślenia, czy to na temat problemów czy planów. Można zaplanować dalsze kształcenie w tym czytanie poradników. Zyskają raki, których praca polega na kreatywności.

Lew

Lwy znajdą się w centrum zainteresowania. Będą miały dobry humor i dobra kondycję. Niektóre zostaną obdarowanie. To niekoniecznie prezenty urodzinowe, ale też możliwe dary od losu.

Panna

Możliwa mniejsza kondycja i nieco gorsze samopoczucie. Warto by ten czas panny spędziły w domu. To zapewni komfort psychiczny i wyeliminuje część stresów. Warto o dom zadbać, wypieścić go, ozdobić.

Waga

Miesiąc niezły, ale sporo kontaktów typu oficjalnych. Możliwe też kontakty z kimś kto w pracy nosi mundur. To może być sędzia, policjant, lekarz. Warto uważać na drodze, bo mandat możliwy.

Skorpion

Skorpiony mogą być zmuszone do podjęcia trudnej decyzji, bo inaczej sprawy wymkną się spod kontroli. To ważne i dłużej nie wolno zwlekać. Poza tym miesiąc może być dość trudny.

Strzelec

Strzelce powinny być zadowolone. Mogą dostąpić jakiegoś zaszczytu lub zebrać owoce swojej pracy. To będzie tylko ich sukces. Jest szansa, że plany i zamierzenia powiodą się. Jest się z czego cieszyć.

Koziorożec

Koziorożce mogą być w niezłym nastroju co nie przedłoży się na kontakty z ludźmi. Tu mogą być problemy. Dużo spraw uda się załatwić o ile zależą one tylko od koziorożców.

Wodnik

Czy to w pracy czy prywatnie w tym miesiącu konflikty są raczej pewne. Warto uważać na słowa by nie powiedzieć za dużo. Miesiąc może być trudny jeśli chodzi o kondycję i finanse.

Ryby

Ryby mogą mieć czarne myśli. To niepotrzebne, bo sporo spraw się uda. Nie warto słuchać innych, a inspirację do działania warto czerpać z własnego wnętrza.