Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza z kart Kipper na wrzesień 2021

Prognoza z kart Kipper na wrzesień 2021
Agra Agra 2021-09-21 13:52

Sprawdź przesłanie kart Kippera...

Baran

Wyszła energia kobieca. Panie barany powinny skupić się na sobie i zafundować randkę ze swoim wnętrzem. Ważna będzie też jakaś kobieta. Coś będzie od niej zależało. To może być krewna, partnerka, szefowa, urzędniczka.

Byk

Sporo pracy czeka na byki. To raczej gorący czas i niektórych zajęć nie da się odłożyć. Jeśli się byki przyłożą, efekty będą. To nie musi być praca zarobkowa. Może być tez praca w domu, ogrodzie czy koleżeńska pomoc. Jest szansa, że praca przyniesie satysfakcję.

Bliźnięta

Miesiąc może być trudny. Możliwy brak energii, a nawet problemy ze zdrowiem. Bliźnięta mogą być nie w humorze i wszystko co będą robić sprawi im trudność. To będzie niechęć. Warto więcej odpoczywać i wrzucić na luz.

Rak

Ważne może być jakieś spotkanie. To nie musi być randka. To może być spotkanie rodzinne lub w firmie. Warto nastawić uszu i dobrze słuchać, bo wiadomości mogą nie napłynąć wprost. Spotkanie niekoniecznie będzie miłe, bo relacje z innymi w tym miesiącu są dość trudne.

Lew

Dla lwów ważne mogą być sprawy uczuciowe. Lwy zajęte będą raczej zadowolone, a wolne mają szansę kogoś ważnego spotkać. Trzeba tylko się rozglądać i dokładnie szukać. Niektóre lwy zupełnie stracą głowę. Jeśli rozstanie to tylko w związkach, które od dawna były trudne.

Panna

Panną miesiąc upłynie na oczekiwaniu. Jedne będą czekać na spotkanie, inne na pracę albo na coś innego. Faktem jest, ze będą musiały wykazać się cierpliwością. Uwaga na stres i zły humor. To też możliwe.

Waga

Ważne mogą być dzieci z tym, ze niekoniecznie własne. Może trzeba będzie coś dla nich załatwić. Może będzie kontakt z jakimś dzieckiem z rodziny. Może trzeba będzie przemyśleć swoją rolę dziecka i wrócić do lat dzieciństwa.

Skorpion

Skorpiony czeka jakaś zmiana. To może być zmiana trybu życia, pracy, partnera. Zmiana może być gwałtowna i wywoła spore zamieszanie. Nie warto się jej obawiać, bo to nic nie pomoże. Nie warto się opierać. Trzeba się z nią zmierzyć.

Strzelec

Miesiąc dość trudny. Uwaga na złodzieja, bo pisane jakieś straty. To nie muszą być straty rzeczy. Może być strata energii. Może pojawi się rywal w pracy czy w miłości.

Koziorożec

Koziorożce powinny skupić się na pieniądzach, bo mają szanse na zyski. Niektóre zyski będą spore. To może być dodatkowe zajęcie, sprzedaż droższej rzeczy, spadek jakiś zapis, podwyżka w pracy. Raczej nie prezent, bo relacje z innymi mogą być trudne.

Wodnik

Miesiąc ma szansę być dość spokojny, ale to nie oznacza, ze wszystko się uda i że będzie przyjemny. Ważne mogą być sprawy domowe. Może remont, zakup mieszkania czy rzeczy do domu. Niektóre wodniki będą dopiero planować.

Ryby

Miesiąc może być trudny. Istnieje ryzyko, że ryby zetkną się z fałszem i nieszczerością. To mogą być jakieś inne trudne sprawy. Mogą być plotki, jakaś presja i działania za plecami. Warto jednak tą osobę odkryć, bo może zaszkodzić.

wp
wp