Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza z kart Kipper na kwiecień 2021

Prognoza z kart Kipper na kwiecień 2021
Agra Agra 2021-04-07 12:05

Sprawdź jaką radę dla Twojego znaku zodiaku mają karty Kippera na kwiecień...

Baran

Baran będzie miał szansę na większe pieniądze. To może być awans w pracy, prezent lub nawet wygrana. W tym miesiącu nie trzeba będzie raczej oszczędzać. Można realizować marzenia.

Byk

Miesiąc może być trudny. Niektóre byki  będą miały problemy prawne lub w urzędach. Możliwe kontakty z policją. Warto uważać na drodze i nie przekraczać prędkości.

Bliźnięta

Ważny może być kontakt z mężczyzną. To może być partner, ojciec, ktoś z rodziny lub szef albo przyjaciel. Spotkanie przebiegnie pozytywnie. Jeśli to szef to możliwy awans lub chociaż pochwała.

Rak

Miesiąc raczej niezbyt łatwy. Możliwy spadek energii, a nawet problemy ze zdrowiem. Warto zadbać o odporność i chuchać na siebie i dmuchać. Wypoczynek może być konieczny.

Lew

Lwy nie będą zadowolone. Mogą mieć ponure myśli i oby depresja trzymała się z daleka. Możliwe problemy, ale to nie powód by pogrążać się i dołować. Problemy są po to by je rozwiązywać.

Panna

Miesiąc średni. Ważny może być kontakt z kobietą. Kobieta przyniesie wiadomość o pieniądzach lub po prostu będzie dość zamożna. Uwaga na  plotki.

Waga

Wagi powinny uważać na ewentualne problemy. To mogą problemy w pracy, w domu albo ze zdrowiem. Uwaga na problemy w partnerstwie. Uda się wszystko załatwić, ale potrzebny będzie wysiłek i mobilizacja.

Skorpion

Miesiąc bardzo trudny. Możliwy kontakt z kimś noszącym w pracy uniform. To może być policjant, sędzia, lekarz, kurier. Uwaga na problemy prawne. Mogą być niespodziewane.

Strzelec

Miesiąc raczej dobry. Możliwe dodatkowe pieniądze. Może podwyżka w pracy, nagroda, prezent albo nawet wygrana.

Koziorożec

Możliwy kontakt z osobą fałszywą. Warto odkryć kto to i zachować ostrożność. Możliwe plotki, intrygi i problemy przez nią.

Wodnik

Miesiąc raczej dobry. Będzie pracowity i bardzo owocny. Możliwy sukces w pracy zawodowej i działalności prywatnej. Wiele wodniki zdziałają o ile będzie im na tym zależeć.

Ryby

Miesiąc taki sobie ani dobry ani zły. To miesiąc spotkań. To czas na spotkania w gronie rodziny, spotkania w pracy i randki. Nie wszystkie spotkania przebiegną pozytywnie. To loteria.